Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

yezior6

Przesiadka z iPhone 7 na S7 edge?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich niedługo po premierze iPhona 7 zostałem jego posiadaczem. Miałem też iPhona 6 i 5 i całkiem dobrze pracowało mi się na ios. Jednak czuje że nie wykorzstuje całego potencjału iPhona, nie mam zadnego innego urzadzenia od Apple a telefon służy mi głównie do przegladania stron, yt facebooka itd. Stąd moje pytanie czy na ta chwile opłaca mi sie przesiadac na Samsunga? Co mnie troche boli to fakt, że pewnie na tym strace zanosząc mojego iPhona za którego niedawno dałem ponad 3 tyś. do pkt z telefonami za nowego galaxy s7 edge. Co o tym sądzicie? To dobra decyzja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byś robił na Samsungu, czego nie robisz na iPhonie? W jaki sposób wykorzystałbyś "bardziej" potencjał drugiego telefonu? Jeśli jesteś przyzwyczajony do obsługi iPhone'a, przeskoczenie na dowolny telefon z Androidem mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czy zmiana byłaby na lepsze? Wątpię. Tym bardziej że s7e ma wadliwe wyświetlacze i jest szansa, że na taki trafisz.

Ja bym nie zmienial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - to przesiadka z deszczu pod rynnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czy zmiana byłaby na lepsze? Wątpię. Tym bardziej że s7e ma wadliwe wyświetlacze i jest szansa, że na taki trafisz.

Ja bym nie zmienial.

 

Ale bzdura. A nawet jeśli by trafił na wadliwy egzemplarz, to sobie wymieni na inny - co za problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czy zmiana byłaby na lepsze? Wątpię. Tym bardziej że s7e ma wadliwe wyświetlacze i jest szansa, że na taki trafisz.

Ja bym nie zmienial.

I pewnie lepiej, jakby zmienił na Leco? :E Odstaw już te prochy.

 

Do autora tematu: dla mnie zamiana nieopłacalna, zostaw sobie jabłko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewnie lepiej, jakby zmienił na Leco? :E Odstaw już te prochy.

haha :E

Ja bym został przy iphone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostań przy iPhonie, ale mogłeś się nad tym zastanawiać jak go kupowałeś, a nie teraz ?.

Bo fakt że, mając przykładowo Macbooka i iPhona to wszystko ładnie się łączy i wszystko co robisz na jednym masz na drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym został przy iPhone, tym bardziej, że w domu mam oba urządzenia (tyle iż S7 w wersji flat).

Domyślam się, że iPhone mógł Ci sie znudzić i dlatego m.in. chcesz go wymienić ale patrząc na to jak korzystasz z telefonu nie wiem czy była by to dobra decyzja..

Jeśli jednak zdecydował byś się na wymianę to nie sprzedawaj telefonu do "komisu" lecz wystaw normalnie na Allegro - OLX zdecydowanie lepiej na tym wyjdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po miesięcznej przygodzie z Iphonem wracam na Androida. Po tym doświadczeniu mogę ci autorze doradzić jedno - nie kombinuj. Jeżeli jesteś zadowolony to nie ma co szukać "optymalizacji". Tylko jeżeli masz jakieś unkonkretyzowane wymagania, których Iphone nie spełnia to możesz myśleć o androidzie. Jeżeli nie, to będzie jak w tym przysłowiu - "nie miała baba kłopotu to kupiła se prosię".

 

I podzielam opinie o nieopłacalności. Sklep musi zarabiać, więc odtrącają swoją marżę. S7 1 do 1 to można wymienić np. Ip6s 32GB ale nie z Ip7. Jeżeli koniecznie chcesz się go wyzbyć to sprzedaj na allegro. Ale nie sklepowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nowy to masz gwarancję od przypadkowych uszkodzeń. Wymieniają na nowy. Już pisałem jak koledzi 6s czrny 64gb wymienili na białego 128gb bo brakło im koloru. A telefon upuścił i poszedł w drobny mak.

Więc miałbyś nowego iphona za którego wzialbys ładna kasę.

Co zrobisz z tą informacją zależy od Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, zostaw sobie Iphone'a 7.

Jeżeli już jednak chcesz "na siłę" wymieniać to sprzedaż Ipohne'a 7 na wolnym rynku (olx) i wtedy kupujesz samsunga s7e. Chociaż nie widzę sensu takiej zagrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czy zmiana byłaby na lepsze? Wątpię. Tym bardziej że s7e ma wadliwe wyświetlacze i jest szansa, że na taki trafisz.

Ja bym nie zmienial.

Niezłe bajania prawisz, co do zmiany to się nie opłaca zostań przy Apple chyba że chcesz koniecznie coś nowego/innego to kup Samsunga Galaxy S8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe bajania prawisz, co do zmiany to się nie opłaca zostań przy Apple chyba że chcesz koniecznie coś nowego/innego to kup Samsunga Galaxy S8.

 

Wiesz, sam Samsung się do tego przyznał i od niedawna zaczął reagować. Więc z tym bajaniem to uważaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak czuje że nie wykorzstuje całego potencjału iPhona, nie mam zadnego innego urzadzenia od Apple a telefon służy mi głównie do przegladania stron, yt facebooka itd.

 

Musisz dokupić więcej gadżetów od Apple i je synchronizować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...