Skocz do zawartości
Kualowicz

Nie mogę zainstalować gry Alice Madness Returns (error 1603)

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie dziękuję każdemu kto tu zajrzał z chęcią pomocy :).

Wczoraj kupiłem grę w wersji cyfrowej i przez 15 godzin próbowałem ją zainstalować, kilka razy nawet od nowa pobierałem i nic to nie pomagało, sam problem od początku jest taki sam (Link do screen shot'a który obrazuje błąd jest na samym dole).

Teraz opisze co już próbowałem a nie pomogło:

-Wyczyszczenie folderu Temp.

-Zaktualizowanie: Net frame, visual C++, DirectX, oraz Windows Update.

-Przeczyszczenie laptopa ADW Cleaner'em (program który usuwa wirusy), oraz CCleaner'em.

-Uruchamianie jako administrator origina (wersja origina jest najnowsza).

- W kontroli użytkownika suwak na najniższym poziomie bezpieczeństwa.

-Wpisanie w wyszukiwarce (Ten komputer) wszystkich plików ze słowem Alice i usuniecie ich po czym pobranie od nowa gry i zainstalowanie.

- Za pomocą Fix it ze strony microsoft próba odnalezienia błędu który nie pozwalał na instalacje, swoją drogą coś tam znalazło ale nic to nie pomogło

-Za pomocą regedit usuniecie pliku internet (podobno to pomaga) z tym że ja tego pliku nie miałem.

Nie mam pojęcia co robić dalej, windowsa zainstalować od nowa nie mogę bo płytę mam zarysowaną i nie idzie.

Na koniec Specyfikacje mojego laptopa.

System: Windows 8.1 Pro 64bit

Karta graficzna: Intel HD3000

Ram: 8GB

Procesor: i3 2350m 2.30 GHz

Mój link

Edytowane przez Kualowicz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem za bardzo, mam windowsa 8.1 przecież, a jeśli chodzi o wymagania to wiem że na moim sprzęcie ta gra powinna pójść.

A nawet jeśli miałbym w trybie zgodności z Windowsem 8.1 to i tak nie bardzo wiem co dokładniej mam zrobić, proszę o wytłumaczenie, nie znam się za bardzo na komputerach.

Edit: O przepraszam, sprawdziłem w internecie o co chodzi i już próbuje :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TUTAJ masz napisane jak to naprawić na przykładzie innej gry. Wygląda na to ze wieeele osób ma takie problemy z różnymi grami na Origin. Wydaje się skomplikowane, ale może krok po kroku dasz radę ;)

Edit: problem z VC++ w skrócie...

Edytowane przez ghetto.pimp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu może być problem z kartą graficzną którą nie obsługuje, przynajmniej tak pisze coś w wymaganiach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdziłem sposób ze zgodnością windowsa 7, odpaliłem za pomocą tej funkcji origin jednak błąd wciąż obecny, samej aplikacji gry nie idzie zlokalizować, przeszukałem pliki w folderze origin games gdzie gra się znajduje jednak aplikacji nie ma, chyba się gdzieś schowała.

Karta graficzna co prawda jest kiepska ale grę na 100% odpala.

Sprawdzam stronke i postaram się krok po kroczku naśladować wszystkie czynności :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TUTAJ masz napisane jak to naprawić na przykładzie innej gry. Wygląda na to ze wieeele osób ma takie problemy z różnymi grami na Origin. Wydaje się skomplikowane, ale może krok po kroku dasz radę ;)

Edit: problem z VC++ w skrócie...

Sprawdziłem i się okazało że u mnie nie ma tych plików vc w miejscu gdzie powinienem je znaleźć, mój błąd jest inny, co prawda też error 1603 ale raczej dotyczy czego innego,zresztą nawet powiadomienie jest inne, na samym dole w pierwszym poście pod tematem dałem link do zdjęcia z moim problemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi