Skocz do zawartości
Kaiketsu

Sklep Net-S - uwaga na antykonsumenckie praktyki

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz wprost zamiast bawić się w jakieś podchody.
Masz jakieś konkrety, czy od tak sobie paplasz cokolwiek?

  • Thanks 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.12.2021 o 17:49, Kaiketsu napisał:

@dawidoxx

Nadal czekam na rozprawę ?

Masakra...

nosz ... kur... kraj z dykty.... ileż takie tematy mogą trwać .... poczytałem i wyleczyłem się z ich taniości...

mimo wszystko czekam na wynik.... pozytywny dla Ciebie...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się głupio zapytać jak tam sprawa hehe.  Za chwilę będzie 5 lat. Takie rzeczy tylko w tym styropianie. Cyrk jakich mało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięć lat. XD Jakbyś wygrał, to powinno pójść do gazet.

  • Haha 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że z racji osobistej tragedii (śmierć przyjaciela) ok. roku nic nie robiłem w sprawie, a kolejne kilka m-cy zmarnowałem, gdyż nie dotarł do mnie mail od rzecznika, że już przygotowali. Ale sprawa rzeczywiście leżała BARDZO długo w sądzie, nim została podjęta. Chyba wszyscy, z Primo włącznie, są zaskoczeni żółwim tempem.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kaiketsu napisał:

Dodam, że z racji osobistej tragedii (śmierć przyjaciela) ok. roku nic nie robiłem w sprawie, a kolejne kilka m-cy zmarnowałem, gdyż nie dotarł do mnie mail od rzecznika, że już przygotowali. Ale sprawa rzeczywiście leżała BARDZO długo w sądzie, nim została podjęta. Chyba wszyscy, z Primo włącznie, są zaskoczeni żółwim tempem.

W końcu mamy wolne sądy, bardzo wolne :E Generalnie teraz, wciąż dodatkowo przez pandemie, wiele spraw jest mocno spowolnionych.

Ciekawi mnie jak się skończy z tym net-sem i kiedy :E 

Edytowane przez gotrunks
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ciekawi mnie jak się skończy z tym net-sem i kiedy

Odwołają się i kolejne pięć lat. :D 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz trzymajcie się mocno - oni po prostu z tego żyją i mają w d... leszczy kupujących w ich sklepie bo im to do niczego nie potrzebne poza wyłudzaniem kasy za zwroty:

https://rejestr.io/krs/301588/net-s-m-chmielewski-j-chmielewska/pomoc_publiczna

 

 

 

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

To teraz trzymajcie się mocno - oni po prostu z tego żyją i mają w d... leszczy kupujących w ich sklepie bo im to do niczego nie potrzebne poza wyłudzaniem kasy za zwroty:

https://rejestr.io/krs/301588/net-s-m-chmielewski-j-chmielewska/pomoc_publiczna

 

 

 

to tylko kropelka

https://sudop.uokik.gov.pl/search/aidBeneficiary;jsessionid=NxbOw6VXDe1dxHDtDT7JdORl.undefined

wpisać sobie ich nip w wyszukiwarke 5862146342

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wieści, zdradzę, że dobre. Ale jeszcze proszę o cierpliwość, bo chcę domknąć sprawę. W każdym razie - jesteśmy już blisko końca.

  • Like 3
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

to tylko kropelka

https://sudop.uokik.gov.pl/search/aidBeneficiary;jsessionid=NxbOw6VXDe1dxHDtDT7JdORl.undefined

wpisać sobie ich nip w wyszukiwarke 5862146342

Tak. Jak się nad tym zastanowię patrząc na stawki takich dofinansowań typu zatrudnianie osób niepełnosprawnych to tam chyba cała firma to osoby niepełnosprawne i to z dużą niepełnosprawnością żeby uzyskiwać takie kwoty miesięcznie przez tyle lat. Można by na tym niezłe teorie spiskowe zbudować... co tam się od....dala w tej firmie. Plus oni jeszcze mają spółkę z o. o. Diamond - też ciekawa jest jej rola w tej konstrukcji.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak progres? Jeszcze kilka lat i oddadzą Ci te 1000zl co potracili. Kupisz sobie za to w barze browara aby uczcić wygraną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się TEGO czytać ale określenie "antykonsumenckie" kojarzy mi się z SOCJALIZMEM!!! WCHODZĄC W TEMAT OD RAZU POŁĄCZYŁEM TO Z TĘCZOWĄ FLAGĄ W AVATARZE. UMÓWMY SIĘ, LICZY SIĘ TYLKO DOBRO WŁAŚCICIELA SKLEPU, TO MY TWORZYMY GOSPODARKĘ, TO MY MAŁE I MIKROFIRMY JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI ZA 70% POLSKIEGO PKB. JEŹDZISZ PO WYBUDOWANYCH PRZEZ NAS DROGACH. CIESZ SIĘ ŻE W OGÓLE ODDYCHASZ ŻUCZKU BO LICZY SIĘ TYLKO WŁAŚCICIEL A NIE KONSUMENT. PRZESTAŃ SZYKANOWAĆ PRAWDZIWYCH LUDZI PRACY CZYLI WŁAŚCICIELI JDG CZY SPÓŁEK ZOO. TYLKO TAKA PRACA MA SENS, RESZTA TO BUMELANCTWO I LEWACTWO!!!!!11111 JAK CI SIĘ NIE PODOBA TO ZAŁÓŻ WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ I ZOBACZ JAKIE TO RURKI Z KREMEM :E *

Edytowane przez Zigu17
  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden mały aspekt, który chcę dopracować, nim opiszę Wam zakończenie sprawy.

Spoiler alert: kasa już na koncie, wygrałem.

  • Like 3
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kaiketsu napisał:

Jest jeszcze jeden mały aspekt, który chcę dopracować, nim opiszę Wam zakończenie sprawy.

Spoiler alert: kasa już na koncie, wygrałem.

O NIE, OGRABIŁEŚ SÓL TEJ ZIEMI. ZAMACH NA POLSKĘ I KAPITALIZM. JAK TAM MARKS I ENGELS DO PODUSZKI ? CZY ZANBERG TO POLSKIE NAZWISKO? NIE WYDAJE MI SIĘ!

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sól tej ziemi musiała mieć niezły ból d*py, bo powiem Ci, że walczyli jak lwy :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kaiketsu napisał:

Jest jeszcze jeden mały aspekt, który chcę dopracować, nim opiszę Wam zakończenie sprawy.

Kurde,myślę,że wszyscy zainteresowani chcą zobaczyć ten finał ;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Kaiketsu napisał:

Sól tej ziemi musiała mieć niezły ból d*py, bo powiem Ci, że walczyli jak lwy :E 

Swoją drogą kupiłem kiedyś gtxa1070 który spalił się po 3 dniach ( nic nie podkręcałem ani nic ) Oddałem go do sklepu w którym go kupowałem, nie mieli już tego modelu na stanie więc wymienili mi go za darmo na gtxa1080 :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zigu17 napisał:

Oddałem go do sklepu w którym go kupowałem

Ale chyba nie byli to net-esiacy, bo u nich dostałbyś opłatę za diagnozę bagatela 500zł czy coś :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kaiketsu napisał:

Ale chyba nie byli to net-esiacy, bo u nich dostałbyś opłatę za diagnozę bagatela 500zł czy coś :E

No nie, mają stacjonarny sklep. Biorę od nich części od 20 lat. Sklep Idał w Łodzi. Da się z nimi targować, jak coś polecam ( od 20 lat pracują tam Ci sami ludzie ) Taki sklep to już skansen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kaiketsu napisał:

Ale chyba nie byli to net-esiacy, bo u nich dostałbyś opłatę za diagnozę bagatela 500zł czy coś :E

Za uwalona kartę do tego rozpakowana, używana i przykręcona 500zl? Chyba tyle musiałby dopłacić jeszcze za fatygę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...