Skocz do zawartości
Gość myszka91

ELEX - gra twórców Gothic

Rekomendowane odpowiedzi

tylko fakt faktem, że przy tytule pracuje kilku ludzi.

Oni wg mnie stanęli w miejscu od dobrej dekady - STAGNACJA.

Teraz wymieszali wszystko i powstało zwykłe Gówno, a nie gra.

Ja bym się ucieszył ze zwykłego remastera serii - na zupełnie nowym silniku.

 

ehh. Poczekajmy na recki, ale tytuł powinien być dodatkiem za 29zł lub dorzucany w gazetach.

 

 

Sam zagrywałem się w gothica jak i morrowinda za dzieciaka,

Dziś gram w wieśka 3, gta V nadal i bawię się świetnie, bo widzę postęp na przestrzeni lat.

 

Tutaj czas się zatrzymał... szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda spoko, w risena 1/2 grało mi się świetnie, takie jakie swojskie drewno dokładnie jak gothic 1/2 :thumbup:

Jeśli gra wyjdzie i będzie na poziomie risena 2(grało mi się w niego najlepiej) to będę bardzo uradowany.

 

Swoją drogą mam nadzieje że będzie dubbing, bo bez to nie będzie tego czegoś :(

 

 

Każdy kto chce nowego gothica i nie uznaje 3 części, to polecam zagrać w riseny, bo one własnie nim są :E

Edytowane przez Dragonov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisane przy okazji R3 a i tu pasuje jak ulał:

Zdaje się, że po prostu się wyprztykali. Nie stać ich mentalnie i finansowo na coś więcej ponad te prymitywne klony, które produkują. Kolejne gry, lata lecą a oni praktycznie stoją w miejscu.

Na poprawę humoru - koment z gola:

 

Co ta Piranha Bytes odwala ja się pytam.. Skromne studio, słaba technologia , niski budżet ( w porównaniu z wielkimi firmami ) a potrafią wykreować tak czarujące , głębokie i wciągające światy.. Po obejrzeniu najnowszego 40 minutowego materiału z '' ELEX '' jestem po prostu oczarowany tą grą i nie mogę się doczekać premiery! Po ostatnich średniakach i wielkich zawodach ( Mass Effect Andromeda ) taki Elex wydaje się być pewniakiem, że to będzie dobra gra, a może i nawet wspaniała. Piranha Bytes darzę wielkim zaufaniem, podobnie jak studio '' Naughty Dog '' bo ci ludzie tworzą gry z wielką pasją!

 

:E8:E:E

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety studio od czasów dwójki nie stworzyło żadnej dobrej gry i nie zapowiada się na zmianę

I tyle w temacie.

Kredyt zaufania wyczerpał się lata temu.

 

 

A ten komentarz z GOLa to pachnie mi użytkownikiem naszego forum. :lol2:8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam cierpliwe i mam spore nadzieje że nowa marka Elex będzie tak samo świetna jak Gothic. Fajnie by było jak by podali dokładną date premiery a ciągle jest podany III kwartał 2017.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie bawi, jak dzieci psioczą na grafikę i animacje, że stara i drętwa, a potem lecą oglądać filmiki z Majnsrafta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91

Zawsze mnie bawi, jak dzieci psioczą na grafikę i animacje, że stara i drętwa, a potem lecą oglądać filmiki z Majnsrafta :D

 

Albo kupują Indyki na Steam które i tak później w ogóle nie odpalają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie bawi, jak dzieci psioczą na grafikę i animacje, że stara i drętwa, a potem lecą oglądać filmiki z Majnsrafta :D

A na co mają psioczyć przed premierą? Jedyna rzecz którą można ocenić.

Ostatnie ich tytuły były mierne to ciężko się dziwić, że ludzie są sceptycznie nastawieni.

 

Minecraft nadrabia rozgrywką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie bawi, jak dzieci psioczą na grafikę i animacje, że stara i drętwa, a potem lecą oglądać filmiki z Majnsrafta :D

Majnkraft kosztuje 10$, ELEX zapewne 60$, poza tym Majnkraft w ramach Majnkrafta ma dobrą i spójną stylistykę, ELEX wygląda jakby utknął w developmencie od 2005 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

drugi gameplay.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mi się podoba ta gra, myślę, że spędzę przy niej sporo godzin :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie PL dubbing, w sumie w G2 fajnie mi się grało mimo że w takie gry nie gram za bardzo, to może i tutaj wciągnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie Dubbing PL to zagram dla fabuły może mnie gra wciągnie klimatem ;). Ale nie kupie tego w cenie 60 Euro ta gra powinna kosztować max 150 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie Dubbing PL to zagram dla fabuły może mnie gra wciągnie klimatem ;). Ale nie kupie tego w cenie 60 Euro ta gra powinna kosztować max 150 zł.

Jak to dziwnie brzmi, 150zł to tanio w obecnych czasach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to dziwnie brzmi, 150zł to tanio w obecnych czasach :E

 

Co poradzić? Takie (chore) casy kiedyś napisałbym 79 zł ale teraz odpowiednikiem tego jest 149 zł :kwasny:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawski mnie jaki będzie duży świat w tej grze ale mam nadziej że nie będzie tak pusto jak na pustyni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ciekawski mnie jaki będzie duży świat w tej grze ale mam nadziej że nie będzie tak pusto jak na pustyni

 

Otwarte światy w grach Piranhy zawsze były dopracowane i nie było czuć ani trochę wtórności. Bardzo licze na sukces tej gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan gothica jakoś mnie nie ciągnie do tej gry, Risen tez nie dorastał do pięt pierwszemu lub drugiemu gothicowi. Właściwie po przejściu Nocy kruka w 2005r czekałem na godną kontynuacje sagi i do tej pory się nie doczekałem, obecnie już nawet nie czekam. Wolałbym już zobaczyć remake 1 na nowym silniku niż ELEXa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frakcja z Trailera wręcz stworzona dla fanów Gothica. Szkoda że cała gra nie została osadzona w takich klimatach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jakby było w świecie Gothika to nawet archaiczna rozgrywka by uszła, plus polski dubbing. A tu jakieś jetpacki w paskach od spodni i inne duperele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To co pokazali na tym filmiku wygląda klimatycznie myślę że warto dać grze szansę. Może poczujemy ducha starego dobrego Gothica ;).

 

Oby w grze było więcej takich elementów i miejsc.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...