Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pcstore

kosz

Rekomendowane odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Mam problem z ustawieniem 144 Hz w moim monitorze, nie wyświetla możliwość obsługi monitora w tym zakresie.  Na wstępie powiem, że trochę wątków na forum już sprawdziłem, bezskutecznie.  Mianowicie wymieniłem kartę graficzną na RTX GeForce 3060 TI, bez wejścia DVI i straciłem możliwość korzystania z 144 Hz, na starej karcie działa. DVI-D > DP kupiony kabel : https://www.x-kom.pl/p/567552-kabel-displayport-silver-monkey-kabel-displayport-dvi-18m.html?cid=VcKUn&eid=zaLox Poprzednia karta połączona była po przez zwykły kabel DVI-D > DVI-D, i wszystko śmigało bez zająknięcia i większego problemu. Ktoś z forumowiczów rozwiązał podobny problem ? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź
    • Oj tam, przy tak małym ekraniku nie przeszkadza.
    • W wyborach w 2023 zagłosowałęm na KO pomimo, że coraz mocniejsze skrzydło lewicowe mnie od nich odpycha, to dałem im szanse bo po 8 latach PiS-owskiego rozdawnictwa, potrafię zrozumieć że nie da się obecnie wygrać wyborów w Polsce będąc rozsądnym gospodarczo, taki mamy klimat i tyle, zamiast lewicy w koalicji wolałbym odrobinę rozsądniejszą Konfederację, ale jest jak jest. W samorządowych nie zagłosowałem z prostego powodu, nie było na kogo a KO mi podpadło popierając naszą "wspaniałą" panią prezydent Dulkiewicz i finalnie stwierdziłem że szkoda czasu. W Europejskich waże swój głos pomiędzy KO i TD, ale mogę też nie wybrać się wogóle jak znowu na pierwszym miejscu będzie ideologia zamiast myślenia o gospodarce.    Bo nie może, inne czasy inni ludzie, pokolenie ludzi dorosłych z tamtych czasów to obecnie praktycznie ludzie przechodzący na emeryturę, młodzi z tamtych czasów dobijają do 50-ki a najmłodsi do 40/40+, i to były pokolenia zaprawione w bojach lat 90-ych wczesnych 2000-ych, obecni 30 latkowie byli wtedy młodsi niż jest teraz moja córka, to pokolenie nie przygotowane na takie atrakcje, oni zostali nauczeni, że do 2015 rządził Tusk i była bieda, a po 2015 przyszedł PiS i nastały złote czasy, ktoś powie że to głupie? no głupie i co z tego, fundnij im taką przejażdzke jak moje pokolenie miało pod koniec lat 90-ych jak wchodzilismy w dorosłe życie i cała pierwszą dekadę XXI wieku, a potem okres kryzysu który wybuchł w 2008 i trwał praktycznie kilka lat, to za trzy lata będziesz miał u władzy PiS bo oni obiecają wszystko każdemu, a w koalicje pójdą nawet z lewicą.
    • Kup sprzęt gamingowy Lenovo i odbierz gry: https://bit.ly/3W0zTwG
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...