Skocz do zawartości
Minciu

NVIDIA GeForce GTX-RTX 20x0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

poszukuje kogoś życzliwego z rtx2089 ti/2080/2080super proszę o pomoc w aktywacji kodu gry nowego mw. W zamian za pomoc oferuje jakiś dobry 4opak piwerka

 

Dziękuję za pomoc już nieaktualne pozdrawiam

Edytowane przez Zielu84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsungowe 7nm to tragedia na ten moment

 

Problemy z uzyskiem to nic nowego przy starcie nowego procesu. Przy takim uzysku to ten proces nie nadaje się do masowej produkcji większych chipów, ale w ciągu kilku msc powinni to ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokupiłem 8GB ramu, teraz mam takie kostki DDR3: 2x4GB Kingston Hyper X Beast 2400 CL11 oraz 2x4GB G.Skill Ripjaws 2400 CL11, ładnie współpracują lecą na profilu XMP, OC się jeszcze nie bawiłem.

Metro Exodus wzięło w 4k - 9.3 GB ramu (ustawienia wbudowane średnie).

Teraz lata to z RTX elegancko :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nvidia: GeForce RTX 2080 Max-Q mocniejszy od układów z konsol nowej generacji

 

Huang zaczął uprawiać podręcznikowe wręcz łgarstwo, to już któryś news z rzędu w którym prezes NV spuszcza się nad swoim RTX'em 2080 w kontekście nowych konsol, czyżby jednak obawiali się tej premiery?

A może zwieracz piecze bo wiedzą że w przyszłym roku będą musieli zapewnić konkurencyjne ceny, w przeciwnym razie znowu zacznie się odpływ jak za czasu krypto afery :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Któreś marki niereferentów 2070 Super są godne polecenia/unikania?

Myślę nad MSI Trio albo Aorusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trio to jeden z lepszych modeli, smialo go bierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę oglądam Foresta na youtubie. Podobno coś dużo MSI do niego trafia na naprawę - trochę opadł mój zapał do tego producenta.

Dochodzi jeszcze kwestia tych wadliwych pamięci Microna? Ale na to chyba nie ma się wpływu niezależnie od producenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę oglądam Foresta na youtubie. Podobno coś dużo MSI do niego trafia na naprawę - trochę opadł mój zapał do tego producenta.

Dochodzi jeszcze kwestia tych wadliwych pamięci Microna? Ale na to chyba nie ma się wpływu niezależnie od producenta?

Jak bedziesz ogladal za duzo takich filmow to nic nie kupisz, prawdopoodbienstwo ze ci karta padnie jest taka sama u kazdego producenta. Wadliwe to byly chipy a nie pamieci bo padaly rowniez na Samsungu. Przez kilka lat uzywalem tylko MSI,zadna nie padla do dzis. Sugerowanie sie jakims typkiem z YT to droga do nikad. Bo przeciez kazdy RTX od premiery ma jeszcze GW i jak mozna sie sugerowac typkiem z YT.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo przeciez kazdy RTX od premiery ma jeszcze GW i jak mozna sie sugerowac typkiem z YT.

Tyle że u Foresta wylądowały RTX-y,które na 100% nie przejdą procedury gwarancyjnej z powodu np.wymiany chłodzenia/pasty termoprzewodzącej,mechanicznych uszkodzeń,braku dowodów zakupu itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę go bronić ani reklamować. Ale stanowi jakiś autorytet w tej dziedzinie, skoro na co dzień to naprawia i widzi co jest w środku.

Edytowane przez Marsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale stanowi jakiś autorytet w tej dziedzinie, skoro na co dzień to naprawia i widzi co jest w środku.

Ja Foresta szanuję za wiedzę i ogólnie za całokształt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nadal zaden wyznacznik tego jakie karty padaja najczesciej a tym bardziej ze do niego trafiaja jakies pojedyncze sztuki gdzie to pewnie promil padnietych kart. W dodatklu jesli ktos grzebie przy karcie i nie ma uznanej gwarancji to tez to daje do myslania.

 

Nie chcę go bronić ani reklamować. Ale stanowi jakiś autorytet w tej dziedzinie, skoro na co dzień to naprawia i widzi co jest w środku.

I rozumiem ze Forest zna liczy jakich producentoew i ile kart padlo od premiery Turingow :E

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1:40

Nie rozsmieszaj mnie ze na podstawie kilku szt sugerujesz sie jakie karty najczesciej padaja. Nie masz bladego pojecia o statystykach ale jak lubisz sie sugeriowac jedna osoba z YT to nikt ci nie broni ;) Bez odbioru ;)

 

PS: Zadaj sobie pytanie ile kart do niego trafilo a ile kart poszlo na GW, o tym nie masz bladego pojecia wiec nie mozna wycigac wnioskow na podstawie kilku kart bez konkretnych statystyk.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tu napisałem, bo nie kieruję się jedną opinią, a szukam innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja 2080 z Micronami nadal sprawna, to już ponad rok. Oby długo działała bo nie nastawiam się na prędki zakup nowej. :)

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę oglądam Foresta na youtubie. Podobno coś dużo MSI do niego trafia na naprawę - trochę opadł mój zapał do tego producenta.

Dochodzi jeszcze kwestia tych wadliwych pamięci Microna? Ale na to chyba nie ma się wpływu niezależnie od producenta?

 

MSI się dość dużo sprzedaje stąd też awaryjność wyrażania w ilości sztuk jest wyższa, to prosta matematyka, żeby móc to porównać z innymi producentami trzeba zestawić wynik w procentach zebrany na podstawie ilości awarii do sprzedanych kart. ;)

 

Ta awaryjność pamięci Micron to wydmuszka, psują się karty i na Samsungach, prawdopodobnie chipy NV które produkuje TSMC są skopane.

 

Ale to nadal zaden wyznacznik tego jakie karty padaja najczesciej a tym bardziej ze do niego trafiaja jakies pojedyncze sztuki gdzie to pewnie promil padnietych kart. W dodatklu jesli ktos grzebie przy karcie i nie ma uznanej gwarancji to tez to daje do myslania.

 

 

I rozumiem ze Forest zna liczy jakich producentoew i ile kart padlo od premiery Turingow :E

 

Wielu ludzi ma zwyczajnie wywalone na warunki gwarancji, zrywają plomby zakładają bloki i potem się budzą z ręką w nocniku, są też i tacy co przy zmianie pasty potrafią ukruszyć rdzeń :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy z pamięciami zaraz po premierze Turingów to fakt, dlatego też po gwarancji karty wracały z wymienionymi pamięciami wink.gif

 

Niech jeszcze ktoś napiszę o śmiesznych zanieczyszczonych chemikaliach w TSMC to parsknę śmiechem. Nawet jeżeli mają jakąś wadę to i tak nie dowiecie się o tym.

 

Powtórzę Nv sprzedawała dawno temu uwalone G84 i co? I nic lol2.gif

 

 

Chyba kogoś poniosło szczerbaty.gif

 

Link

 

 

 

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niedługo chyba trzeba będzie oddzielny temat o Ampere zakładać :E

 

Mój rtx 2070 też na micronach śmiga już od ponad roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niedługo chyba trzeba będzie oddzielny temat o Ampere zakładać :E

Jak będą już dosyć konkretne informacje,a tych póki co brak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę jak ktoś zakłada temat dopiero kilkanaście dni przed oficjalną premierą szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie jakich cen można się spodziewać po nowej serii? Na podstawie cen obecnej serii może da się wysnuć jakieś wnioski? Ile taki 2070/2070 Super stracił na wartości po premierze?

Może warto się wstrzymać z zakupem 2070S na ten moment. W sumie grafę chciałem kupić tylko dla Cyberpunka i RDR2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz spekulować? Oni może wiedzą co można się po nowych kartach spodziewać jak i mają jako taki pogląd co się do tej pory dzieje i czy się to spina... My tego nie mamy. Ale możesz być spokojny do cen pascala raczej ciężko będzie wrócić bez jakiejś presji. Amd podobno ma niemal 2 razy wydajniejszy chip od obecnych 5700xt a to coś może będzie w okolicy 2080 nie mówiąc o ich wersjach 2080ti. Na dzień dobry nie dostaniemy pewnie kobyły w których się nv lubuje.

 

Wróć. Amd ma 2x większy chip na razie jakko plotka :E

Edytowane przez wii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się kupowało w miarę wydajnego na tamte czasy 970 za 1200-1600. Teraz za 2070 2 lata po premierze trzeba dać 2200-2600. Można po spekulować na bazie ostatnich serii o ile spadają ceny w czasie (bo co nowa seria to raczej tylko rosną pułapy, z których to spada). Nie mogę się dokopać do żadnych wykresów przedstawiających ceny w miarę upływu czasu, więc może koledzy, którzy na bieżąco śledzą rynek są w stanie powiedzieć czego się spodziewać. Czy w miarę świeżo po premierze można będzie to kupić i nie przepłacić. Czy spadek na cenie jest dość znaczny po czasie i nie warto się w to pchać za szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...