Skocz do zawartości
Minciu

NVIDIA GeForce GTX-RTX 20x0

Rekomendowane odpowiedzi

Mech ma tak samo. Miałem chwilowo tę kartę i nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee polecam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Devvine

Wyniki zakłamane - W Evoke pamięć vram częściowo nie są przykryte nawet termopadem bo na tym zaoszczędzono. W Evoke pamięci bardzo mocno się grzeją ;)

Dokładnie. Po "thermalpadgate" ten typ jeszcze wersję Evoke rekomenduje. Tyle na temat jego wiarygodności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę evoke jak wygląda

jedyne co uratuje takie karty to wyższe RPM więc będzie suszarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę evoke jak wygląda

jedyne co uratuje takie karty to wyższe RPM więc będzie suszarka.

W sensie, że chłodzenie dobrze nie dolega do rdzenia i pamięci czy jak?

Edytowane przez PCFan1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podsumowaniu masz wyjaśnione

jak nie znasz angielskiego to włącz napisy i przetłumacz na polski - idzie zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że i RTX 2070 SUPER Ventus ma termopad na połówce modułu pamięci :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czołem pracy!

 

słuchajcie, warto przejść na 2080ti z 1080ti w tym momencie? czy lepiej poczekac na nowe karty, chodzi o gierki w 4k :) modern warfare, the division 2 etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja EVGA RTX 2060 KO

EVGA RTX 2060 KO

 

Miedziana podstawa z tylko dwoma heatpipe'ami

RAMy chłodzone dosyć grubymi termopadami,ale za to VRM już nie

 

4-fazowy VRM,rdzeń TU104,gdzie normalnie w RTX 2060 były rdzenie TU106

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu zaprzątać sobie głowy tą kartą. Do PL nie trafi, a nawet jeśli jakimś cudem to w jej cenie będą normalne 2060.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do PL nie trafi, a nawet jeśli jakimś cudem to w jej cenie będą normalne 2060.

Na razie nie ma oficjalnej informacji czy do PL taka karta trafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja EVGA RTX 2060 KO

EVGA RTX 2060 KO

 

Miedziana podstawa z tylko dwoma heatpipe'ami

RAMy chłodzone dosyć grubymi termopadami,ale za to VRM już nie

 

4-fazowy VRM,rdzeń TU104,gdzie normalnie w RTX 2060 były rdzenie TU106

beznadziejna konstrukcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beznadziejna konstrukcja

Po tej karcie w sumie nie można było spodziewać efektu Wow.

Wiedziałem że na tej konstrukcji przyoszczędzą i wyszło że chłodzenie oraz VRM bieda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia zakupu karty zakończona (zmiana z 1070 do 1500-1550 złotych). Nie wiem jak to się stało, ale stało. Udało mi się zakupić (osobiście) RTX-a 2070 Super w wersji Gigabyte Windforce OC za 1150 złotych. Dokładnie - 1150 złotych. Normalnie złoty strzał o kilkaset złotych tańszy niż nominalnie kosztuje ta karta w używanych wersjach (te 1800 minimum, no może 1700). Zdarzający się raz na kilka lat chyba.

Edytowane przez PCFan1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu suszarki :lol2:

 

Coś czuję że 1150 zł za RTX 2070S to zbyt mało,żeby była sprawna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia zakupu karty zakończona (zmiana z 1070 do 1500-1550 złotych). Nie wiem jak to się stało, ale stało. Udało mi się zakupić (osobiście) RTX-a 2070 Super w wersji Gigabyte Windforce OC za 1150 złotych. Dokładnie - 1150 złotych. Normalnie złoty strzał o kilkaset złotych tańszy niż nominalnie kosztuje ta karta w używanych wersjach (te 1800 minimum, no może 1700). Zdarzający się raz na kilka lat chyba.

 

W jakim sklepie gwarancja? Karta kupiona na Allegro czy OLX? Pobranie czy przedpłata? Masz już ją w domu i działa?

 

Gratuluję zakupu suszarki :lol2:

 

Coś czuję że 1150 zł za RTX 2070S to zbyt mało,żeby była.

 

Tak powinno to brzmieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia zakupu karty zakończona (zmiana z 1070 do 1500-1550 złotych). Nie wiem jak to się stało, ale stało. Udało mi się zakupić (osobiście) RTX-a 2070 Super w wersji Gigabyte Windforce OC za 1150 złotych. Dokładnie - 1150 złotych. Normalnie złoty strzał o kilkaset złotych tańszy niż nominalnie kosztuje ta karta w używanych wersjach (te 1800 minimum, no może 1700). Zdarzający się raz na kilka lat chyba.

Piszesz o tej karcie z olx za 1130zł? :) Jeszcze godzinę temu ogłoszenie wisiało, a teraz widzę że już nie ma. W tej cenie od razu mi śmierdziało, że coś jest z kartą nie tak, bo nie wierzę, że ktoś sprzedawałby ją za pół ceny. Daj znać czy będzie działała jak będziesz ją już miał u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim sklepie gwarancja? Karta kupiona na Allegro czy OLX? Pobranie czy przedpłata? Masz już ją w domu i działa?

Tak powinno to brzmieć :P

 

Karta została zaś wystawiona tak na Allegro jak i na Ebay Polska, po to aby w razie problemów odzyskać na luzie kasę. Przez OLX bym jej nie kupił "na ładne oczy i miłe słowo". Pobraniowo poszła do mnie.

 

Karta (według wystawiającego) jest sprawna w 100%. Używana przez 3 tygodnie. A do tego w sumie ma pełne 3 lata gwarancji producenta nadal. Karta będzie u mnie najpóźniej pojutrze. Jak coś się stanie z nią, to gwarancja pójdzie do sklepu/producenta i będzie wymiana najwyżej. Albo zwrot kasy od sprzedającego. Więc luz. Można zaryzykować na tych zasadach.

 

Koleś po prostu miał pilny wydatek, więc ją sprzedał za pół darmo. Bo wypytywałem o to dokładnie telefonicznie.

 

Gratuluję zakupu suszarki :lol2:

 

Coś czuję że 1150 zł za RTX 2070S to zbyt mało,żeby była sprawna

Nawet jak to suszarka. Cena rekompensuje wszystko. Nie przesadzajmy. Trochę głośniejsza może być. Nie przeszkadza mi to. Co do sprawności - najwyżej na luzie odzyskam kasę. Więc nic nie tracę. Opisałem to wyżej.

Edytowane przez PCFan1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Takie pytanie spoza trochę.

 

Zrobiłem reinstal sterowników i nie ma panelu sterowania nvidii. Musiałem go doinstalować z MS Store. Tak już zawsze będzie? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak chcesz ją wysłać na gwarancję do producenta? Musiałbyś mieć rozszerzoną gwarancję i być po okresie standardowego okresu gwarancji w sklepie. Każda karta w okresie gwarancji sklepu idzie wpierw do sklepu, później do hurtowni a na koniec do producenta.

 

Jaka gwarancja producenta? W EVGA jakbyś kupił kartę sprzed zmian regulaminu to miałoby to sens, ale nie GB.

 

Paczkę wziąłeś ze sprawdzeniem przy odbiorze czy pobranie za ziemniaka?

 

 

Kartę mógł zwrócić do sklepu w 14 dni albo sprzedać ją w 24 godzinnej aukcji za kilkaset pln drożej :)

 

Ale jest szansa że Ci się poszczęści, bywa i tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Takie pytanie spoza trochę.

 

Zrobiłem reinstal sterowników i nie ma panelu sterowania nvidii. Musiałem go doinstalować z MS Store. Tak już zawsze będzie? :E

Od chyba 2 wersji sterow mialem to samo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od chyba 2 wersji sterow mialem to samo :E

 

Dzięki :D

 

Naszukałem się, a tu takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta została zaś wystawiona tak na Allegro jak i na Ebay Polska, po to aby w razie problemów odzyskać na luzie kasę. Przez OLX bym jej nie kupił "na ładne oczy i miłe słowo". Pobraniowo poszła do mnie.

 

Karta (według wystawiającego) jest sprawna w 100%. Używana przez 3 tygodnie. A do tego w sumie ma pełne 3 lata gwarancji producenta nadal. Karta będzie u mnie najpóźniej pojutrze. Jak coś się stanie z nią, to gwarancja pójdzie do sklepu/producenta i będzie wymiana najwyżej. Albo zwrot kasy od sprzedającego. Więc luz. Można zaryzykować na tych zasadach.

 

Koleś po prostu miał pilny wydatek, więc ją sprzedał za pół darmo. Bo wypytywałem o to dokładnie telefonicznie.

 

 

Nawet jak to suszarka. Cena rekompensuje wszystko. Nie przesadzajmy. Trochę głośniejsza może być. Nie przeszkadza mi to. Co do sprawności - najwyżej na luzie odzyskam kasę. Więc nic nie tracę. Opisałem to wyżej.

 

 

Teraz wyobraz sobie, że karta się psuje, serwis uwzględnia gwarancje i zwrot pieniędzy, a kasa leci na konto z którego został zrobiony przelew :D I dziwnym trafem pierwszy właściciel przestaje się odzywać.

Edytowane przez Kjubb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie termopady w ogóle spełniają swoją funkcję?

 

https://www.techpowerup.com/review/evga-geforce-rtx-2060-ko/images/thermals-pads.jpg

 

:brow::tse:

 

Czy EVGA właśnie opatentowała sposób jak z przewodnika ciepła, zrobić izolator? :E

Jak tak dalej pójdzie to z tej marki nic nie zostanie, ich ostatnie konstrukcje to jakiś dramat.

 

Od chyba 2 wersji sterow mialem to samo :E

 

Bo pobieracie DCH i nawet o tym nie wiecie, na głównej są teraz tylko dostępne te stery, żeby pobrać zwykłe pod win32 trzeba wejść w sterowniki archiwalne i BETA. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Takie pytanie spoza trochę.

 

Zrobiłem reinstal sterowników i nie ma panelu sterowania nvidii. Musiałem go doinstalować z MS Store. Tak już zawsze będzie? :E

Otwórz zakładkę sterowniki archiwalne i beta i wtedy pobierz najnowsze bo normalnie są już dch a w tej zakładce pobierzesz standardowe (najnowsze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...