Skocz do zawartości
Minciu

NVIDIA GeForce GTX-RTX 20x0

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kieros

a tego wyniku nie będzie na stronie 3dmarku?

W ogóle nazwa karty już jest w sterownikach?

 

 

Wynik jak stock 1080ti.

 

 

Jestem w stanie w to uwierzyć bo nawet pozycjonowanie cenowe 2600-2800zł byłoby dobre (dla sprzedawców).

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiałem po co ktoś produkuje te fejki jeszcze do tego tak mizernie przygotowane.

Jak ktoś przetestuje nowe karty to zapewne nie zostaną rozpoznane przez 3dmarka.

 

Głupol strasznie się pogubił przy taktowaniach wink.gif Nie liczcie na więcej jak screen z gpu-z niekoniecznie z poprawnie podanymi danymi, reszta to będą wyniki z baz różnych benchmarków.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprytnie, sprytnie Panie kolego, ale nie wystarczająco, konsola developerska co prawda zrobiła robotę, ale źle po formatowane są wartości procentowe, z taktowaniami to już całkowicie odleciałeś w kosmos. Wersja sterownika z czapy.

 

Lepsze baity robili na premierę Pascala, chociażby niunia pozmieniał wartości w hexie w biosie od 980Ti i fejkował na YT że ma 1070 na 3 miesiące przed premierą :E

 

Zawsze się zastanawiałem po co ktoś produkuje te fejki jeszcze do tego tak mizernie przygotowane.

Jak ktoś przetestuje nowe karty to zapewne nie zostaną rozpoznane przez 3dmarka.

 

Głupol strasznie się pogubił przy taktowaniach wink.gif Nie liczcie na więcej jak screen z gpu-z niekoniecznie z poprawnie podanymi danymi, reszta to będą wyniki z baz różnych benchmarków.

 

Eh, żałujmy że 3DMark nie wypluwa ilości SP/TMU/ROP razem z szyną i przepustowością pamięci, jak by ludzie zaczęli wklejać wartości z czapy to byłby istny kabaret :lol2:

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiałem po co ktoś produkuje te fejki jeszcze do tego tak mizernie przygotowane.

Jak ktoś przetestuje nowe karty to zapewne nie zostaną rozpoznane przez 3dmarka.

 

Głupol strasznie się pogubił przy taktowaniach wink.gif Nie liczcie na więcej jak screen z gpu-z niekoniecznie z poprawnie podanymi danymi, reszta to będą wyniki z baz różnych benchmarków.

 

Sprytnie, sprytnie Panie kolego, ale nie wystarczająco, konsola developerska co prawda zrobiła robotę, ale źle po formatowane są wartości procentowe, z taktowaniami to już całkowicie odleciałeś w kosmos. Wersja sterownika z czapy.

 

Lepsze baity robili na premierę Pascala, chociażby niunia pozmieniał wartości w hexie w biosie od 980Ti i fejkował na YT że ma 1070 na 3 miesiące przed premierą :E

 

 

 

Eh, żałujmy że 3DMark nie wypluwa ilości SP/TMU/ROP razem z szyną i przepustowością pamięci, jak by ludzie zaczęli wklejać wartości z czapy to byłby istny kabaret :lol2:

 

 

zapewne 3 minuty w paincie (ctrl+c / ctrl+v) :D

karma dla noobów :D

 

parę szczegółów jasno daje znać o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie i krótkie pytanie. Zmieniać obecną grafike (GTX960 4GB) na GTX1070 czy czekać na nową generację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie i krótkie pytanie. Zmieniać obecną grafike (GTX960 4GB) na GTX1070 czy czekać na nową generację?

to zlezy czego oczekujesz, na premeire beda najwyzsze modele i referenty, ceny beda napewno wysokie, do tego twoj konfig jest poki co optymalny pod max 1070 a przeskok i tak bedziesz mial spory. za 1600zl kupisz uzywke 1070. mysle ze to dobry deal.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad używanym GTX1070Ti, ale nie wiem czy to nie za dużo juz będzie i w pełni nie wykorzystam potencjału, bo używke widziałem w cenie nowej 1070 :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie i krótkie pytanie. Zmieniać obecną grafike (GTX960 4GB) na GTX1070 czy czekać na nową generację?

 

Czekać. Kilka miesięcy i w cenie tej 1070Ti pewnie dostaniesz coś zbliżone do obecnego 1080Ti - a 1080Ti przy rozsądnych ustawieniach nawet w 1440p 144hz sobie bardzo dobrze radzi (100+ klatek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekać. Kilka miesięcy i w cenie tej 1070Ti pewnie dostaniesz coś zbliżone do obecnego 1080Ti - a 1080Ti przy rozsądnych ustawieniach nawet w 1440p 144hz sobie bardzo dobrze radzi (100+ klatek).

Gram w 1080p wiec 1080Ti troche overkill, chociaż przy zmianie sprzetu (może za rok) 1080Ti brzmi dosyć ciekawie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet przy 8700K, karta o wydajności 1080TI będzie się nudzić w FHD...a co dopiero przy i5-4590 ;-)

Kup sobie używaną 1060 6GB + wymień proca na i7-4790 i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet przy 8700K, karta o wydajności 1080TI będzie się nudzić w FHD...a co dopiero przy i5-4590 ;-)

Dokładnie.

Chyba, że spuści się w grze kagańce typu v-sync (monitor 144Hz - 165Hz), to się raczej (z mocno przegiętymi suwakami w prawo) nie ponudzi ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie używaną 1060 6GB + wymień proca na i7-4790 i po kłopocie.

Jeśli miałbym się decydować na taką zmiane, to szukać 1060 z tą szybszą pamięcią np. TAKIE COŚ? Poza tym, jeśli brałbym taki zestaw, to miałbym to wszystko za jakieś 2k (cena nowej 1070 :E )

 

@edit

Chociaż widze, że nowe 1060 6GB kosztują +- 1300zł :E

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką kartę, ale rev 2.0 z 8008MHz na pamięciach. Bardzo elegancka. Cicha (wyraźnie lepsza jak moja poprzednia wf3 7870), chłodna - nawet w te upały nie mam więcej jak 67 stopnie na rdzeniu w gta5, a budę i wentyle mam dość marne. Giguś pamiętał też o termopadach gdzie trzeba. Moim zdaniem, to razem z grubym aorusem xtreme i msi gaming x - to jeden z najlepszych niereferentów 1060. Ja dałem za nówkę 1.5k i nie żałuję, chociaż mogłem za tyle mieć używkę 1070. Tyle, że do mojego procka, to by było jak krew w piach, a podstawki w tym roku nie planuję zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uderzaj w 1070 a nie 1060 6gb.

tylko powolutku szukaj w dobrej cenie - najlepiej używki za 1300 maks 1400 i będzie ok.

niby można czekać... ale można czekać i w nieskończoność a na tą chwilę nie ma żadnych konkretów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uderzaj w 1070 a nie 1060 6gb.

tylko powolutku szukaj w dobrej cenie - najlepiej używki za 1300 maks 1400 i będzie ok.

niby można czekać... ale można czekać i w nieskończoność a na tą chwilę nie ma żadnych konkretów.

dobry czas na kupno bedzie jak zapowiedza za miesiac karty, wtedy sie zacznie wyprzedaz uzywek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry czas na kupno bedzie jak zapowiedza za miesiac karty, wtedy sie zacznie wyprzedaz uzywek.

 

jak przy każdej serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jaki czas minie od zapowiedzi do pojawienia sie kart w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kupi a za 3 miechy będzie żałował że mógłby to samo kupić taniej. No chyba że kolegę bardzo pili. A co do zakupu to najlepiej kupić model najmocniejszy bo jak będzie zmieniał sprzęt to grafa mu zostanie a nie potem i to zmieniać i to. To też nie jest tak że procek dokładnie tak samo ogranicza w każdej grze grafę. Wiadomo teraz pełnej mocy nie wykorzysta ale po zmianie platformy zobaczy różnicę. Ale według mnie najlepiej poczekać.

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie poczekam do września i wtedy coś wybiore, ale na celowniku jak narazie 1070 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kupi a za 3 miechy będzie żałował że mógłby to samo kupić taniej. No chyba że kolegę bardzo pili. A co do zakupu to najlepiej kupić model najmocniejszy bo jak będzie zmieniał sprzęt to grafa mu zostanie a nie potem i to zmieniać i to. To też nie jest tak że procek dokładnie tak samo ogranicza w każdej grze grafę. Wiadomo teraz pełnej mocy nie wykorzysta ale po zmianie platformy zobaczy różnicę. Ale według mnie najlepiej poczekać.

nie ma opcji aby kupil to samo taniej, bedzie tylko drozej. jak ty to kaklulujesz? :D w dodatku na premiere nie bedzie prawdopodobnie slabszych modeli wiec 3500-4000zl trzeba szykowafc za referenta. mozna jedynie czekac na spadki cen obencyh kart po zapowiedzi nowych, to jest sensowne i wyrwanie uzywki na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na premierę dużo osób zmieni grafikę na nowe modele więc używek będzie dużo więcej konkurencja jeszcze się zwiększy zawsze tak było także 1070 na premierę albo trochę puźniej wyciągnie spokojnie kilka stówek taniej. Nvidia w tamtym tygodni z ceny zpuściła 18% a to raczej nie jest ostatnia obniżka. Poza tym na allegro miesiąc temu było 1500modeli teraz tych samych jest już 2000 i ceny cały czas spadają i do premiery cały czas tak będzie a w premięrę nawet bardziej. Zawsze tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma opcji aby kupil to samo taniej, bedzie tylko drozej. jak ty to kaklulujesz? :D

Jasne...będzie tylko drożej...

Co za brednie. Nowa generacja na horyzoncie, wyprzedaże starej, koparkowcy do tego się wyprzedają a taki pisze, że będzie tylko drożej.

 

 

w dodatku na premiere nie bedzie prawdopodobnie slabszych modeli wiec 3500-4000zl trzeba szykowafc za referenta.

Następne brednie

GTX 1070 wyszedł w bardzo krótkim czasie po 1080

https://pclab.pl/news69895.html

https://pclab.pl/news70120.html

 

Tym sposobem niedługo po premierze taki 1170 za około 2 tys jest całkiem możliwy.

A te twoje 3.5-4 tys to właśnie na samym końcu kiedy wprowadzą 1180 Ti bo Titany wychodzą na końcu.

Edytowane przez jonny2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio wierzę w 1170 za 2k. Powiedziałbym, że 2,5 minimum. A może i więcej. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciśniecie, ciśniecie a tu takie cudo Wam zapodam :D

 

mam ziomka, który ma ziomka który zna gościa który miewa takie wycieki i to nie z photoshopa :D

 

[imgz]https://zapodaj.net/images/47fb21b9db982.jpg[/img]

 

Aż się zmoczyłem*

 

GTX1170 byłaby idealna do 1080p-ultra-60fps na parę lat, jeszcze tylko odpowiednio niskie TDP oraz by nie zablokowali manualnej ingerencji w krzywą boostów i wciągam ją jak pelikan rybkę :E (mam nadzieję że nie dowalą że GTX1170 będzie na premierze po 3000zł)

 

Ale to niestety fake :(

 

 

 

*zastygłem w bezruchu i sok z arbuza trzymanego w ręce nakapał mi na dresiki ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...