Skocz do zawartości
Minciu

NVIDIA GeForce GTX-RTX 20x0

Rekomendowane odpowiedzi

Aż się zmoczyłem*

 

GTX1170 byłaby idealna do 1080p-ultra-60fps na parę lat, jeszcze tylko odpowiednio niskie TDP oraz by nie zablokowali manualnej ingerencji w krzywą boostów i wciągam ją jak pelikan rybkę :E (mam nadzieję że nie dowalą że GTX1170 będzie na premierze po 3000zł)

 

Ale to niestety fake :(

 

 

 

*zastygłem w bezruchu i sok z arbuza trzymanego w ręce nakapał mi na dresiki ;)

 

 

 

hehe :D w niezłe cuda wierzycie;p ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się zmoczyłem*

 

GTX1170 byłaby idealna do 1080p-ultra-60fps na parę lat, jeszcze tylko odpowiednio niskie TDP oraz by nie zablokowali manualnej ingerencji w krzywą boostów i wciągam ją jak pelikan rybkę :E (mam nadzieję że nie dowalą że GTX1170 będzie na premierze po 3000zł)

 

Ale to niestety fake :(

 

 

 

*zastygłem w bezruchu i sok z arbuza trzymanego w ręce nakapał mi na dresiki ;)

 

 

 

 

Liczysz na powtórkę z premiery Maxwell ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą 1170 jako odpowiednik 1070 powinna być na premierze za 1999-2199

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na premierę dużo osób zmieni grafikę na nowe modele więc używek będzie dużo więcej konkurencja jeszcze się zwiększy zawsze tak było także 1070 na premierę albo trochę puźniej wyciągnie spokojnie kilka stówek taniej. Nvidia w tamtym tygodni z ceny zpuściła 18% a to raczej nie jest ostatnia obniżka. Poza tym na allegro miesiąc temu było 1500modeli teraz tych samych jest już 2000 i ceny cały czas spadają i do premiery cały czas tak będzie a w premięrę nawet bardziej. Zawsze tak było.

 

Jakoś patrząc po polskich sklepach internetowych nie widać żadnej obniżki cen kart graficznych (przynajmniej modeli 1080/1080ti)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepy nie muszą stosować się do obniżek Nvidii ;)

 

Poza tym sklepy w PL były konsekwentnie wyprzedane, więc co najwyżej zalega im ostatnia zakupiona partia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś patrząc po polskich sklepach internetowych nie widać żadnej obniżki cen kart graficznych (przynajmniej modeli 1080/1080ti)

 

A była już premiera??Jaki nick..takie posty...

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś patrząc po polskich sklepach internetowych nie widać żadnej obniżki cen kart graficznych (przynajmniej modeli 1080/1080ti)

Popatrz a ja śledzę rynek od zeszłych wakacji i widzę duzę obniżki ;)

 

Od roku nie dało sie kupić gtx 1080 za 2200- 2300 zł, a tutaj popatrz bez problemu się uda kilka modeli.

 

Gtx 1080ti też da sie kupić i to nei za 4-4.5tysiaca jak jeszcze kilka miesięcy temu...

 

 

OIgolnei nie zawracaj nam duperelami głowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne...będzie tylko drożej...

Co za brednie. Nowa generacja na horyzoncie, wyprzedaże starej, koparkowcy do tego się wyprzedają a taki pisze, że będzie tylko drożej.

 

 

 

Następne brednie

GTX 1070 wyszedł w bardzo krótkim czasie po 1080

https://pclab.pl/news69895.html

https://pclab.pl/news70120.html

 

Tym sposobem niedługo po premierze taki 1170 za około 2 tys jest całkiem możliwy.

A te twoje 3.5-4 tys to właśnie na samym końcu kiedy wprowadzą 1180 Ti bo Titany wychodzą na końcu.

napisalem ze bedzie drozsza nowa generacja a nie obecna, gddr6 tez jest drozsze wiec i ceny beda wieksze, podatek od nowosci tez, do niereferentow bedzie trzeba tez poczekac oby jak najkrocej. nie wierze w taki scenariusz ze nagle stara generacje zjedzie z 40% ceny bo weszla nowa, raczej stanieje niewiele a nowa bedzie drozsza. stare gpu to wciaz dobre karty i nvidia o tym wie.

 

3600zl za 1080 i 2300 za 1070 na premiere to nie wiem gdzie te twoje 2k i 3600 za wersje Ti :lol2::hmm: nie licz ze beda tansze bo beda drozsze ze wzgledu na nowe pamieci.

 

nie wierze w to ze karty beda tansze przez to co ost dziej sie na rynku gpu, jak byla premiera pascali to nie bylo szalu na koparki itp. teraz to niestety wykorzystuja. przytoczyles ceny z zeszlej premiery i liczysz ze bedzie teraz taniej :o

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczysz na powtórkę z premiery Maxwell ? :E

Maxwell byl mocny wyczekiwany, też podobnie wyHYPEowany jak te nowe gtx11xx/20xx

Co będzie to będzie, trzeba czekać. Jedno jest pewne, to najdłuższy okres między premierami poszczególnych generacji kart nvidia - kojarzę że na liczniku jest ponad 700dni i on ciągle bije... teraz jest już gdzieś w okolicach 730dni? 740dni? i dalej kart seria11(20) nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko GM204 to był następcą GK104, który kiedy miał premierę wink.gif

2012 marzec - 2014 wrzesień

Więc proszę mi tu nie pisać, że czekacie najdłużej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko GM204 to był następcą GK104, który kiedy miał premierę wink.gif

2012 marzec - 2014 wrzesień

Więc proszę mi tu nie pisać, że czekacie najdłużej.

A Geforce 780 (maj 2013) gdzie zgubiłeś?

Pozatym Maxwell ukazał się już w lutym 2014.

Edytowane przez Avitr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy GM107, który jest czymś pomiędzy Maxwellem, a Keplerem jest następcą GK104?

To samo dotyczy GK110 szczerbaty.gif G92 był odświeżany trzykrotnie to sobie ktoś umyśli, że nie trzeba było długo czekać na jego następce szczerbaty.gif

Nv mogłaby odświeżyć Pascala z wyższym numerkiem to wyszłoby, że na premierę trzeba było czekać krócej, a jedyną różnicą byłby kotlet po drodze.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GM107 czymś pomiędzy Maxwellem a Keplerem? To ja nie mam nic naprzeciwko temu żeby NV w kwietniu 2018 wypuściła 1150 Ti o wydajności 1060, ale poborze prądu 1050 (tak jak 750 Ti miał wydajność 660, ale pobór prądu 2x mniejszy od 660).

Edytowane przez Avitr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

750ti nie miał wydajności 660. Był znacznie wolniejszy. Tam gdzie w BF4 750ti miał z 45fps to 660 robił 60fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxwell byl mocny wyczekiwany, też podobnie wyHYPEowany jak te nowe gtx11xx/20xx

Co będzie to będzie, trzeba czekać. Jedno jest pewne, to najdłuższy okres między premierami poszczególnych generacji kart nvidia - kojarzę że na liczniku jest ponad 700dni i on ciągle bije... teraz jest już gdzieś w okolicach 730dni? 740dni? i dalej kart seria11(20) nie widać.

 

786 dni

 

za 1180 z nowymi pamiątkami min 3999pln

Edytowane przez chreasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tyle to mozna sobie kupic PS4 PRO + w miare dobry TV 4K 55' i pograc w calkiem niezle exclusivy. Just sayin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem ze bedzie drozsza nowa generacja a nie obecna, gddr6 tez jest drozsze wiec i ceny beda wieksze, podatek od nowosci tez, do niereferentow bedzie trzeba tez poczekac oby jak najkrocej. nie wierze w taki scenariusz ze nagle stara generacje zjedzie z 40% ceny bo weszla nowa, raczej stanieje niewiele a nowa bedzie drozsza. stare gpu to wciaz dobre karty i nvidia o tym wie.

 

3600zl za 1080 i 2300 za 1070 na premiere to nie wiem gdzie te twoje 2k i 3600 za wersje Ti :lol2::hmm: nie licz ze beda tansze bo beda drozsze ze wzgledu na nowe pamieci.

 

nie wierze w to ze karty beda tansze przez to co ost dziej sie na rynku gpu, jak byla premiera pascali to nie bylo szalu na koparki itp. teraz to niestety wykorzystuja. przytoczyles ceny z zeszlej premiery i liczysz ze bedzie teraz taniej :o

Gościu pisał o następcy 1070. Ty walnąłeś cenę 3500-4000 i brednie, że na początku nie będzie słabszych modeli.

Ja ci szybko udowodniłem, że 1070 wyszedł w krótkim czasie po premierze Pascali i na dodatek kosztował około 2 tys.

w dodatku na premiere nie bedzie prawdopodobnie slabszych modeli wiec 3500-4000zl trzeba szykowafc za referenta.

I co do ceny następcy 1070 to na pewno bliżej do 2-2.5 tys czyli ceny GTX 1070 na starcie niż do twoich wyciągniętych z kapelusza i wprowadzających w błąd 3500-4 tys.

 

Ile razy trzeba ci tłumaczyć, że już na starcie Pascali dało się kupić kartę za około 2-2.5 tys i twoje 3.5-4 tys jest wzięte z kapelusza.

Naprawdę uważasz, że 1170 o mocy podobnej do 1080(bo tak najprawdopodobniej będzie) będzie kosztować 3.5-4 tys?

Skoro GTX 1080 już teraz można kupić za 2300, a ceny lecą na łeb na szyję i po premierze nowej generacji może około 2 tys kosztować.

To 1170 o podobnej mocy ma kosztować prawie 2 razy tyle,tak?

To wtedy następca GTX 1080 ile wg ciebie? 4-5 tys nie?

A co do cen GDDR6 to z ostatnich newsów wynika, że nie są tak strasznie drogie, owszem droższe ale nie aby podwajać cenę

https://pclab.pl/news78404.html

Edytowane przez jonny2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

786 dni

 

za 1180 z nowymi pamiątkami min 3999pln

Znowu odwołam się do poprzedniej generacji w celu zgaszenia takiej propagandy:

Przeczytajcie sobie, chociaż początek.

 

https://www.polygon.com/2016/5/7/11615780/nvidia-gtx-1080-launch-date-price

 

1080 zadebiutował sporo taniej niż poprzedni titan i był od niego mocniejszy.

 

Teraz GTX 1080 TI kosztuje około 3500 zł

Tym sposobem wiele wskazuje na to że GTX 1180 może być tańszy i mocniejszy od GTX 1080 TI

 

Przecież nikt nie da 1170 w cenie 1999 zł. Zejdźcie na ziemię. Najpierw pewnie i tak będą tylko dostępne te wersję od NV, a z tego co pamiętam tanie nie były. Dodatkowo chłodzenie miały kiepskie, głośne. Dopiero po jakimś czasie jak pojawiły się karty innych producentów to ceny zaczęły spadać.

 

Ja to się zastanawiam czy sprzedać kompa na części czy całego. Ma ktoś doświadczenie? Sprzęt jak w podpisie. Dysk SSD muszę i tak wymienić na większy. HDD mogę wykręcić. Karta kupiona niecały rok temu.

Ok ale już 2500 to realna cena. Zależy jaka będzie wydajność, jeśli nieco większa niż GTX 1080 to już dobrze.

Edytowane przez jonny2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie, jak świnia niebo. :)

 

Na chwilę obecną co wiemy o nowych kartach zielonych ? :E

Edytowane przez Doamdor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realnie patrząc na możliwe ceny - można przyjąć na premierę cenę około 500-550 dolarów za 1170, co w naszym kraju przełoży się na ~2550-2800zł. Nie mam pojęcia skąd ktoś wziął cenę sięgającą czterech tysięcy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realnie patrząc na możliwe ceny - można przyjąć na premierę cenę około 500-550 dolarów za 1170, co w naszym kraju przełoży się na ~2550-2800zł. Nie mam pojęcia skąd ktoś wziął cenę sięgającą czterech tysięcy..

A no występują tutaj takie przypadki:

1. Ktoś przepłacił w szale koparkowym za kartę i bo tyłek boli, że nadchodzą obniżki i nowa generacja

2. Ktoś wtopił w karty i wyłożył się na koparkach, teraz mu dużo zbywa, chce to szybko i jak najdrożej upchnąć i wciska brednie myśląc że mu to coś pomoże

3. Ktoś kupił kartę i myślał, że wiecznie będzie kosztować tyle ile wydał i nigdy nie potanieje

No i tym podobne przypadki

No ale nie ma co się sugerować ich bredniami, conajwyżej pośmiać.

 

No i texty w stylu

-nie będzie nowej generacji bo na tą chwilę jest jeszcze niezapowiedziana oficjalnie(no bo przecież Pascale to już ostatnia generacja kart :P, skoro nie zapowiedzieli to już nie zapowiedzą, nie produkują :P, GDDR6 to będzie do rowerów, wszelkie przecieki to ściema, nowe wogóle nie będą produkowane, trzeba kupować to co jest-szybko, bo będzie drożej) :P

-nowa generacja jeśli wyjdzie to za 2 lata :P

-ceny od 4 tys :P

Można na poprawę humoru poczytać i pośmiać się trochę.

 

Zobaczycie, jak świnia niebo. :)

 

Na chwilę obecną co wiemy o nowych kartach zielonych ? :E

Nic, to oczywiście znaczy, że nie ma i nie będzie nowej generacji wcale no i karty podrożeją jeszcze :P:P:P

Kolejny taki przypadek o jakim pisałem wyżej...

 

 

Skoro się już pośmialiśmy to może jakiś realny news z serwisu o sprzęcie zamiast czytania wypocin tych malkontentów

tomshardware

 

Tłumaczą dlaczego ceny kart jeszcze spadną( spadki na rynku kryptowalut, za dużo starych GPU, które zalegają na magazynach, nowa generacja na horyzoncie).

Akurat mam więcej powodów aby wierzyć takim serwisom i newsom a nie hejtom malkontentów w stylu "nie będzie nowej generacji, karty podrożeją, zobaczycie, jak świnia niebo, ceny od 4 tys itp itd"

Edytowane przez jonny2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny pozytyw z tego wróżenia o nowej generacji,to ze bedzie można tanim kosztem zrobić sobie SLI z 1080ti :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu pisał o następcy 1070. Ty walnąłeś cenę 3500-4000 i brednie, że na początku nie będzie słabszych modeli.

Ja ci szybko udowodniłem, że 1070 wyszedł w krótkim czasie po premierze Pascali i na dodatek kosztował około 2 tys.

 

I co do ceny następcy 1070 to na pewno bliżej do 2-2.5 tys czyli ceny GTX 1070 na starcie niż do twoich wyciągniętych z kapelusza i wprowadzających w błąd 3500-4 tys.

 

Ile razy trzeba ci tłumaczyć, że już na starcie Pascali dało się kupić kartę za około 2-2.5 tys i twoje 3.5-4 tys jest wzięte z kapelusza.

Naprawdę uważasz, że 1170 o mocy podobnej do 1080(bo tak najprawdopodobniej będzie) będzie kosztować 3.5-4 tys?

Skoro GTX 1080 już teraz można kupić za 2300, a ceny lecą na łeb na szyję i po premierze nowej generacji może około 2 tys kosztować.

To 1170 o podobnej mocy ma kosztować prawie 2 razy tyle,tak?

To wtedy następca GTX 1080 ile wg ciebie? 4-5 tys nie?

A co do cen GDDR6 to z ostatnich newsów wynika, że nie są tak strasznie drogie, owszem droższe ale nie aby podwajać cenę

https://pclab.pl/news78404.html

ja pisze o najwyzszym modelu karty ktory bedzie pierwszy za cene nie mneijsza niz 1080 na premiere czyli 3600zl, po drugie podalem ci ceny ze strony nvidi na premiere kart a ty dyskutujesz ze byly tansze i podajesz nizsze kwoty ?? skoro 2300 to byla cena za 1070 na stronie nvidi to sakd ty wziales te 2k?? inni producenci obnizali cene za nereferenty od razu po premierze? :D te twoje wyliczenia mnie nie interesuja ile pascale beda kosztowac po premierze,beda jak beda, tego nie wie nikt. ja pisze o cenach nowych kart ze nie beda tansze niz pascale a uwazam ze beda nawet drozsze i przestan teoretyzowac z wydajnosciami kart, jakie beda to sie dowiemy po premierze. nigdzie nie napsialem ze pamiec bedzie podwajac cene ale jest ona nieznacznie drozsza co przelozy sie atuomatycznie na wyzsza cene karty, moze nieznacznie ale jednak. takze powtorze ci jeszcze raz, karty na premiere nie beda tansz niz pascale a uwazam ze beda drozsze i to tyle z mojej strony co chcialem przekazac, ty sobie teoretyzuj i kalkuluj.

 

Realnie patrząc na możliwe ceny - można przyjąć na premierę cenę około 500-550 dolarów za 1170, co w naszym kraju przełoży się na ~2550-2800zł. Nie mam pojęcia skąd ktoś wziął cenę sięgającą czterech tysięcy..

 

kolega johny sobie cos wymyslil bo ja pisalem o karcie na premiere czyli najwyzszym modelu jaki peirwszysie pojawi a on odebral to po swojemu ;)

 

Jedyny pozytyw z tego wróżenia o nowej generacji,to ze bedzie można tanim kosztem zrobić sobie SLI z 1080ti :)

oczywiscie ze tak, jedno jest pewne ze karty nowej genracji nie beda tansze niz pascale na premiere a pewnie ebda ciut drozsze, pascale oczywiscie beda taniec bo jest to naturalna kolej rzeczy kiedy wychodzi nowa generacja. tylko jedna niewiadoma jest taka ile beda kosztowac karty i o jakiej wydajnosci bo od tego bedzie zalezalo jak pascale beda tracic na wartosci. reszta to jest dla mnie wrozenie i niepotrzebne zawracanie glowy sobie na ta chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pisze o najwyzszym modelu karty ktory bedzie pierwszy za cene nie mneijsza niz 1080 na premiere czyli 3600zl, po drugie podalem ci ceny ze strony nvidi na premiere kart a ty dyskutujesz ze byly tansze i podajesz nizsze kwoty ?? skoro 2300 to byla cena za 1070 na stronie nvidi to sakd ty wziales te 2k?? inni producenci obnizali cene za nereferenty od razu po premierze? :D te twoje wyliczenia mnie nie interesuja ile pascale beda kosztowac po premierze,beda jak beda, tego nie wie nikt. ja pisze o cenach nowych kart ze nie beda tansze niz pascale a uwazam ze beda nawet drozsze i przestan teoretyzowac z wydajnosciami kart, jakie beda to sie dowiemy po premierze. nigdzie nie napsialem ze pamiec bedzie podwajac cene ale jest ona nieznacznie drozsza co przelozy sie atuomatycznie na wyzsza cene karty, moze nieznacznie ale jednak. takze powtorze ci jeszcze raz, karty na premiere nie beda tansz niz pascale a uwazam ze beda drozsze i to tyle z mojej strony co chcialem przekazac, ty sobie teoretyzuj i kalkuluj.

 

 

 

kolega johny sobie cos wymyslil bo ja pisalem o karcie na premiere czyli najwyzszym modelu jaki peirwszysie pojawi a on odebral to po swojemu ;)

 

 

oczywiscie ze tak, jedno jest pewne ze karty nowej genracji nie beda tansze niz pascale na premiere a pewnie ebda ciut drozsze, pascale oczywiscie beda taniec bo jest to naturalna kolej rzeczy kiedy wychodzi nowa generacja. tylko jedna niewiadoma jest taka ile beda kosztowac karty i o jakiej wydajnosci bo od tego bedzie zalezalo jak pascale beda tracic na wartosci. reszta to jest dla mnie wrozenie i niepotrzebne zawracanie glowy sobie na ta chwile.

Już ci pisałem, że gościu wcześniej mówił o następcy 1070 a ty wyskoczyłeś z ceną 3500-4000. Ja ci tylko udowodniłem, że 1070 wyszedł bardzo szybko po 1080 i takie gadanie o 3500-4000 to brednie.

 

"nie ma opcji aby kupil to samo taniej, bedzie tylko drozej. jak ty to kaklulujesz? :D w dodatku na premiere nie bedzie prawdopodobnie slabszych modeli wiec 3500-4000zl trzeba szykowafc za referenta. mozna jedynie czekac na spadki cen obencyh kart po zapowiedzi nowych, to jest sensowne i wyrwanie uzywki na gwarancji. "

 

 

"mozna jedynie czekac na spadki cen obencyh kart po zapowiedzi nowych, to jest sensowne i wyrwanie uzywki na gwarancji. "

Nie koniecznie, bo możliwe że właśnie będzie tak jak z poprzednią serią i 1170 wyjdzie w bardzo niedługim czasie po 1080.

Więc nie będzie tak że 3500-4000 i koniec, jeśli wyjdzie następca 1070 tak samo szybko jak ta karta.

1070 zadebiutował dużo taniej i następca też nie będzie kosztować 3.5-4 tys.

Będzie prędzej coś koło 2.5 tys.

Tym sposobem jest całkiem realna możliwość kupienia niedługo po premierze następcy 1070 w rozsądnej cenie.

A biorąc pod uwagę jaki poprzednio był przeskok mocy pomiędzy modelami starej i nowej generacji to nie zdziwiłbym się gdyby

1170 była mocniejsza niż 1080, a 1180 niż 1080 TI.

 

 

 

oczywiscie ze tak, jedno jest pewne ze karty nowej genracji nie beda tansze niz pascale na premiere a pewnie ebda ciut drozsze, pascale oczywiscie beda taniec bo jest to naturalna kolej rzeczy kiedy wychodzi nowa generacja. tylko jedna niewiadoma jest taka ile beda kosztowac karty i o jakiej wydajnosci bo od tego bedzie zalezalo jak pascale beda tracic na wartosci. reszta to jest dla mnie wrozenie i niepotrzebne zawracanie glowy sobie na ta chwile.

Co z tego, że 1180 będzie droższy niż 1080 jeśli będzie mocniejszy przykładowo niż 1080TI i cena będzie korzystna w stosunku do wydajności?

Co z tego jeśli 1170 będzie droższy niż 1070 na premierę skoro będzie mocniejszy przykładowo od 1080 i cena będzie korzystna w stosunku do wydajności?

Kupić za 2.5 tys coś mocniejszego(przykładowo 1170) od 1080 i nowocześniejszego na premierę to i tak może być dobry deal.

Edytowane przez jonny2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...