Skocz do zawartości
Minciu

NVIDIA GeForce GTX-RTX 20x0

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat z tego co udało mi się wyczytać to pada też 2080 i to nawet nie FE i faktycznie wygląda to na problem z pamięciami. Jak takie coś przeszło przez QA to ja nie mam pojęcia. Potwierdza się, że im droższy produkt tym bardziej producenci mają wywalone na kontrolę jakości :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gainward GeForce RTX 2080 Phoenix GS

PALIT GeForce RTX 2080 GamingPro OC

Którą wybrać ? zależy mi aby zajmowała max 2 sloty ,także kobyły odpadają,róznica 100zl

 

Tą z dłuższą gwarancją. Najlepiej dokup ubezpieczenie :P

 

Zamontowałem dziś 2080 Ti AMP od Zotaca i po wodnym 1080 Ti jest to dla mnie tragedia. Faktycznie czuje różnice wydajności tam gdzie karty używam (DX12) jednak szum wentylatorów pod obciążeniem jest masakryczny, czekam na wodną wersję i będę wymieniał.

 

Swoją drogą czy macie doświadczenie z awaryjnością zwodowanych fabrycznie GPU? Sprzedając swoją 1080 Ti (Aorus Waterforce) wyjąłem ją jeszcze ciepłą z komputera działająca i cichą, zabrał ja nowy nabywca i następnego dnia daje znać, że słychać bąbelki i faktycznie nagrał filmik, gdzie pompa pracuje stosunkowo głośno. Układ jest hermetycznie zamknięty, wiec nie wiem, jak to się mogło stać. Karta pojechała oczywiście na gwarancję, niemniej mocno się zdziwiłem, bo zakładałem, że to są bezawaryjne rozwiązania (moje pierwsze wodne GPU).

 

Fabryczne zalane AIO było u ciebie zapowietrzone pewnie na chłodnicy. Po zruszeniu karty powietrze rozpłynęło się po układzie :D

 

Jak wodować, to tylko custom loop ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już zamówiłem gigabyte 2080 gaming OC,ale jak czytam o tych problemach to chyba jak tylko sklep otworzą anuluje zakup.Kris194 gdzieś to wyczytal ze 2080 też zdycha ?Bo ja znalazłem tylko informacje na forach że padają jak muchy wersję 2080ti FE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz gwarancję, nie pękaj :D

 

Na celeronie i tak RTXa nie zamęczysz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie póki co 2080 śmiga, a np. na forum Nvidii większość problemów jest z 2080 Ti.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to wadliwa seria czy grubszy temat

 

EDIT: 2080 Ti od kilku dni w komputerze, który jest always-on, na razie bez problemów (poza suszarka podczas grania, czekam na zwodowaną wersję)

Edytowane przez Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest kupa,sklep mi anulował zamówienie bo mimo że na witrynie karty były dostępne ,to okazało sie inaczej.Nigdy chyba tego zestawu nie złoże :mad2:

Będe celował w 1080ti jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-kom odpisał nie wiadomo kiedy będzie, a jak będzie to dadzą znać. Mnie tam pasuje dobrze, że karty nie zgoniłem, bo jakbym miał czekać nieokreślona ilość czasu na HD4600 to bym zniósł jajko xD a tak wy*bane :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ogarniam..jak mozna kupic RTXa 2080 do celerona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up, do kopania :E :E :E

 

No chyba że do jakiejś wyspecjalizowanej render-maszyny która leci na samym GPU a szef to żyła lol2.gif

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On po prostu czeka na zamówionego 9900K :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiatki zawsze jakiś czas po premierze się ukazują a wy jak nawiedzeni musicie mieć od razu na premierę a potem płacz bo karty padają... Ale nie uczycie się na błędach bo po co...

 

Na forum nvidii wyczytałem, że tyle reklamacji, że zabrakło kart na wymianę :E

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda wymiana tych wadliwych RTX 2080Ti FE od samej Nvidii? Przysyłają kuriera na swój koszt chociaż? Mnie to odstraszyło że bym ponosił ewentualne koszty zwrotu/co gorsza naprawy. Mają swoją siedzibę w Polsce chociaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda wymiana tych wadliwych RTX 2080Ti FE od samej Nvidii? Przysyłają kuriera na swój koszt chociaż? Mnie to odstraszyło że bym ponosił ewentualne koszty zwrotu/co gorsza naprawy. Mają swoją siedzibę w Polsce chociaż?

 

Mój link

 

Nie znaczy ze zawsze tak bedzie, ale chyba nie wyglada to zle.

Prawdopodobnie zdaja sobie sprawe z problemu wiec staraj sie bezstersowo to zalatwic.

Moja ma sie dobrze (jeszcze :D ) ale jak ja zamawialem minelo jakies 24h od zamowienia do dostarczenia, wiec gdyby jej sie umarlo to nie byloby tragedi.

Nie wiem jak to w PL wyglada, z jakiego kraju wysylaja, na zamowieniu pewnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda wymiana tych wadliwych RTX 2080Ti FE od samej Nvidii? Przysyłają kuriera na swój koszt chociaż? Mnie to odstraszyło że bym ponosił ewentualne koszty zwrotu/co gorsza naprawy. Mają swoją siedzibę w Polsce chociaż?

 

Bardzo sprawnie w moim przypadku.

 

RMA otworzone w Piatek I nowa karta byla juz we Wtorek (w USA)

W srodku return label na wadliwa karte.

 

Nowa karta przyszla prosto z Nvidii w Kalifornii (normalnie wysylaja z Digital River w Minnesota) i ten egzemplarz latwo lapie +200mhz na core, stara karta ledwo byla stabilna na +160mhz.

 

Mam wrazenie ze ta karta jest z "lepszego sortu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze ta karta jest z "lepszego sortu"

Nie, to po prostu typowa krzemowa loteria. ;)

 

Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to odstraszyło że bym ponosił ewentualne koszty zwrotu/co gorsza naprawy.

 

aż się ze strachu avatar zesr*ł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty po 6000 i padają po miesiącu.

To nvidia na kolanie je robiła bez testów czy co :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTX 2070 cena do przełknięcia za tańsze wersje, ale i w tym przypadku wzrost cenowy znaczny, nie wiadomo także o co do końca chodzi z tym rozstrzałem cenowym... :hmm:

RTX 2080 cena zawyżona znacznie, 2080ti tu jest odlot :elefant:

W dodatku jak się czyta, to kart jak na razie znikoma ilość, zawsze tak było na premiery + brak recenzji poszczególnych modeli?

Nie śledziłem bo kredytów nie miałem, chwilkę polizałem, ale tymi cenami Ktoś brutalnie rozgniótł mój jęzor w efektach RT...

Których zresztą tak na prawdę nie ma...

Mnie to przerasta :whip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ci co kupili jako pierwsi to tradycyjni beta testerzy. Nic nowego, choć sprawa z padaniem kart jest dość specyficzna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po parogodzinnej sesji w BO4 i muszę powiedzieć, że jestem mega zadowolony po przejściu z 1060 6GB na RTX 2070 armor. Na poprzedniej grafice w BO4 miałem problem z utrzymaniem stałych klatek: fps na ustawieniach medium wahał się pomiędzy 80-140, na 2070 mam 180-200. OC tak jak wspominałem w poprzednim poście: rdzeń +175, pamięć +450 (zdjęcie z afterburnera wstawiam niżej). Co do samej karty to w porównaniu do mojej poprzedniej EVGA GTX 1060 SC ten RTX to kolos :P wydaje mi się, że po zamontowaniu lekko osiadł w slocie. Wrzucam parę fotek jak to wygląda na żywo.

SEpqTwJ.jpg

QStOlEG.jpg

GDrvCp9.jpg

6NbMLF2.jpg

W86HaWO.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko why masz zbiorniczek wyrównawczy niżej od chłodnicy ?

Powietrze zawsze idzie do najwyższego punktu układu.

 

Co do wielkości 2070 w porównaniu do mini 1060, faktycznie kolos, ale bardzo ładnie wpasowała się do całego image komputera.

Na prawdę ładnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...