Skocz do zawartości
Minciu

NVIDIA GeForce GTX-RTX 20x0

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ten WindForce od Gigabyte faktycznie taki słaby? 150zl różnicy między MSI Gaming Z to już jakiś grosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten WindForce od Gigabyte faktycznie taki słaby? 150zl różnicy między MSI Gaming Z to już jakiś grosz

nawet nie porownuj tych chlodzen :o Grosz jakis jest ale chyba karta ci posluzy ze 2lata prawda?? latem bedziesz plakal ze wybrales windforce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten WindForce od Gigabyte faktycznie taki słaby? 150zl różnicy między MSI Gaming Z to już jakiś grosz

 

w tym momencie to i tak możesz czekać na testy porównawcze, bo zamówiłem RTX 2060 15.01 rano i się dziś okazało, że kart nie ma i nie wiadomo kiedy będzie kolejna dostawa...

Edytowane przez przybysz666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie porownuj tych chlodzen :o Grosz jakis jest ale chyba karta ci posluzy ze 2lata prawda?? latem bedziesz plakal ze wybrales windforce.

 

Tylko teraz się okazało że w x kom nie ma promocji przy MSI Gaming z na bf5... A na Gigabyte WF jest

 

może Giguś Gaming OC z 3 śmigłami ? :P

Edytowane przez Czeryboj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czeskiej stronie jest test rtx 2060 Gainwarda phoenics GS no i wypada lepiej jak FE i jest trochę chłodniejsza. a kosztuje 1689zł

 

Niby zegary 1830 ale w praktyce dobija do 1950 a po Oc nawet ponad 2040mhz

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo z alternate nie kupuje się na polskiej stronie tylko niemieckiej :E

 

Ta sama karta ~1580 pln

https://www.alternate.de/GIGABYTE/GeForce-RTX-2060-OC-6G-Grafikkarte/html/product/1511283?event=search

 

gainward phoenix tak samo u nich ~1580pln wychodzi.

Koszta wysyłki do polski z tego co pamiętam 15 euro.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz się okazało że w x kom nie ma promocji przy MSI Gaming z na bf5... A na Gigabyte WF jest

 

może Giguś Gaming OC z 3 śmigłami ? :P

 

Promocja obejmuje kazda karte, wiec nie wiem co oni wymyslaja.... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. Sklep może sprzedawać karty bez promocji, do tego często bywa tak, że różne promocje nie łączą się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. Sklep może sprzedawać karty bez promocji, do tego często bywa tak, że różne promocje nie łączą się.

Promocja jest odgorna i nie ma czegos takiego ze na jedne karty sa a na inne nie ma, jesli cos takiego sie pojawia to sklep robi cyrk po prostu na swoim podworku. Zajrzyj do regulaminu nvidia czy cos takiego widnieje. x-kom lubi takie akcje robic, inne sklepy nie maja tego problemu.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty opowiadasz nie ma, żadnych odgórnych promocji :E. Zobacz w innych sklepach polskich i zagranicznych, są również karty bez gier.

Chociaż w tym wypadku w xkom może to być błąd ponieważ karty MSI z wyższej pólki dostają tego BF'a za 1pln.

 

Zresztą najnowsza promocja na xkom jeszcze chyba nie wystartowała, bo dodają tylko BFV, a ma być jeszcze Anthem w najnowszym pakiecie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i pisałem - karty od Gigabyte MSI w X-kom nie są objęte promocją. :o

Edytowane przez Czeryboj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i pisałem - karty od Gigabyte MSI w X-kom nie są objęte promocją. :o

Może sobie klucze zostawili :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem Gainworda i dorzucili wouczer na 2 gry jedna do wyboru. Dzisiaj będzie wysłana paczka.

Apropo backplayta sprawdzał ktoś czy czipy są smarowone pastą od strony backplayta >?? Daje to rzeczywiście coś czy tylko dla wyglądu >??

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo backplayta sprawdzał ktoś czy czipy są smarowone pastą od strony backplayta >?? Daje to rzeczywiście coś czy tylko dla wyglądu >??

 

?:D chyba żeby spięcie dobre było:D

 

Port Royale 9900k i 2080TI

https://www.3dmark.com/pr/19247

 

Firestrike

https://www.3dmark.com/fs/17888837

Edytowane przez Wenez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niema styku to raczej utrudnia to oddawanie ciepła bo niema cyrkulacji powietrza.

 

Dokładnie:D

Najczęściej Backplate jest przedzielona z kartą folią, plastikową wkładką:D

Edytowane przez Wenez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie:D

Najczęściej Backplate jest przedzielona z kartą folią, plastikową wkładką:D

Doczytałem w necie że służy to głównie do usztywnienia konstrukcji i zazwyczaj wpływa negatywnie na oddawanie ciepła. Często backplayty są tak jak napisałeś łączone z kartą czymś w podobie do samoprzylepnej gumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem Gainworda i dorzucili wouczer na 2 gry jedna do wyboru. Dzisiaj będzie wysłana paczka.

Apropo backplayta sprawdzał ktoś czy czipy są smarowone pastą od strony backplayta >?? Daje to rzeczywiście coś czy tylko dla wyglądu >??

 

Ja zamówiłem w środę ok 12 i w piątek mi napisali że jest mała dostępność w PL. "Zamówienia są realizowane chronologicznie. Oczekujemy na jak najszybsze dostawy od producenta. Gdy jedna ze sztuk przypisze się do Pana zamówienia wyślemy je najszybciej jak to możliwe." Chciałem kartę na weekend bo potem wyjeżdżam a tu klops. Wkurza mnie takie zachowanie bo niby jest dostępna od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem w środę ok 12 i w piątek mi napisali że jest mała dostępność w PL. "Zamówienia są realizowane chronologicznie. Oczekujemy na jak najszybsze dostawy od producenta. Gdy jedna ze sztuk przypisze się do Pana zamówienia wyślemy je najszybciej jak to możliwe." Chciałem kartę na weekend bo potem wyjeżdżam a tu klops. Wkurza mnie takie zachowanie bo niby jest dostępna od ręki.

Ja zamawiałem w dniu premiery na Xkomie dzisiaj przyszło że został wygenerowana etykieta dla kuriera także liczę że niedługo przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To możesz mieć czekane. Co niektórzy pclabowicze czekali ~2 miesiące na swoje karty. Jak masz opcję to kup w innym sklepie i anuluj zamówienie z starego. Nigdy nie wiesz ile będziesz czekał jak kart nie ma na stanie, a kasa zamrożona u Januszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...