Skocz do zawartości
Minciu

NVIDIA GeForce GTX-RTX 20x0

Rekomendowane odpowiedzi

Pitrich, w sklepie na K zamawiałeś?

Edytowane przez MarioDee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne zagrywki. Ja zamawiam ludziom towar z 6-8 hurtowni i mam w każdej podane dokładne stany co do sztuki. Jak coś czasem nie przyjdzie (rzadko) to już mi głupio ale tu widać mają wywalone bo wielka firma.

 

MarioDee w sklepie na X :)

Edytowane przez Pitrich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gainward czy Gigabyte? :P Oto jest pytanie :D

Jak Gigabyte jest z 3 wentylami to bierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To możesz mieć czekane. Co niektórzy pclabowicze czekali ~2 miesiące na swoje karty. Jak masz opcję to kup w innym sklepie i anuluj zamówienie z starego. Nigdy nie wiesz ile będziesz czekał jak kart nie ma na stanie, a kasa zamrożona u Januszy.

 

To ciekawe, a kodeks cywilny nie przewiduje czasem 30 dniowego okresu jaki sprzedawca ma na wywiązanie się z umowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To możesz mieć czekane. Co niektórzy pclabowicze czekali ~2 miesiące na swoje karty. Jak masz opcję to kup w innym sklepie i anuluj zamówienie z starego. Nigdy nie wiesz ile będziesz czekał jak kart nie ma na stanie, a kasa zamrożona u Januszy.

Jak wykonałeś przelew i czekasz na kartę możesz napisać pismo i sklep MUSI zapłacić Ci za czekanie, niewielu o tym wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty opowiadasz nie ma, żadnych odgórnych promocji :E. Zobacz w innych sklepach polskich i zagranicznych, są również karty bez gier.

Chociaż w tym wypadku w xkom może to być błąd ponieważ karty MSI z wyższej pólki dostają tego BF'a za 1pln.

 

Zresztą najnowsza promocja na xkom jeszcze chyba nie wystartowała, bo dodają tylko BFV, a ma być jeszcze Anthem w najnowszym pakiecie.

To wejdz sobie na strone nvidia i przeczytaj co i gdzie jest objete promocja, pozniej wroc bo nie ja to wymyslilem ;)

 

Doczytałem w necie że służy to głównie do usztywnienia konstrukcji i zazwyczaj wpływa negatywnie na oddawanie ciepła. Często backplayty są tak jak napisałeś łączone z kartą czymś w podobie do samoprzylepnej gumy.

w MSI Trio backplate bardzo dobrze oddaje cieplo i ma termopady, jak robilem oc skanerem to backplate byl az goracy ale nie w kazdej karcie ma to tak dobre zastosowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładne wyniki, ale na karcie g nie masz wodnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla normalnego gracza 6GB vram nie powinno stanowić, żadnego problemu w tej generacji.

Skoro NV dała w Turingach tyle samo VRAM co w Pascalach (6/8/11 GB w odpowiednich segmentach) to te ilości starczą jeszcze długo (bo jak w następnej generacji NV podwoi ilość VRAM to na rynku będzie na tyle dużo Turingów i Pascali że producenci nie będą mogli ich olać). Pozatym w części gier VRAM idzie nie tylko na tekstury, ale i na cienie. Więc zamiast zjeżdżać z jakością tekstur można zjechać z jakością cieni. Co ma tą dodatkową zaletę że o ile tekstury angażują tylko VRAM, o tyle cienie obciążają również GPU, więc redukując jakość cieni nie tylko zwalniamy VRAM, ale i zmniejszamy obciążenie GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej chodzi o zostawienie sporego marginesu na premierę kart z podwojona ilością VRamu niż o troskę Pascalowcow.

 

Gddr6 aktualnie używane są o niskiej gęstości. Titan ma użyte kości docelowe jakie mogą trafić niedługo na rynek.

 

W zasadzie nic nie muszą robić jak dokleić więcej pamięci z innym biosem.

 

 

Kolejna generacja z kolei może powstać spokojnie po przejściu w nowy proces. Niemal gotowe turingi można wysłać do miniaturyzacji że znacznanym zwiększeniem ilości rdzeni cuda i tensorów.

 

Bez wysiłku mogą sprzedać 3 razy te same dzieło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wejdz sobie na strone nvidia i przeczytaj co i gdzie jest objete promocja, pozniej wroc bo nie ja to wymyslilem ;)

Jeszcze raz to samo :E. To, że sklep bierze udział w promocji nie oznacza, że z automatu wszystkie karty w nie są. Jak wyżej pisałem mogą sprzedawać karty bez gier i sprzedają. Lepiej się doinformować bezpośrednio w sklepie jak to zrobił kolega wyżej,chodzi o modele 2060 jak coś.

 

Dzwoniłem i pisałem - karty od Gigabyte MSI w X-kom nie są objęte promocją. :o

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładne wyniki, ale na karcie g nie masz wodnego?

 

Na chwile obecną nie. Czekam teraz na spadek cen ram i poszukam jakiś fajnych 3600 cl 15 lub wyżej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz to samo :E. To, że sklep bierze udział w promocji nie oznacza, że z automatu wszystkie karty w nie są. Jak wyżej pisałem mogą sprzedawać karty bez gier i sprzedają. Lepiej się doinformować bezpośrednio w sklepie jak to zrobił kolega wyżej,chodzi o modele 2060 jak coś.

X-kom nie po raz pierwszy kombinuje i wyklucza produkty z promocji. Kilku klientów nakrzyczy, napisze o problemie na wykopie, czy do nvidii i x-kom'owi zmięknie rura, zaczną przepraszać i dawać kupony do wszystkich rtx2060.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni mają tam taki burdel że nawet ktoś tu z forum dostał kod na Coda do intela którego kupił w sierpniu a promka od października :E

Potwierdzam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni mają tam taki burdel że nawet ktoś tu z forum dostał kod na Coda do intela którego kupił w sierpniu a promka od października :E

To ja kupiłem rtxa 2070, którego dostawę mi 4 raz przesuneli, aż w końcu zrezygnowałem bo wyszła 2060. I Tak czekam na SSD i obudowę bo dostawa miała być na 10 ale z jakiegoś powodu przesunięto na 16 I nie przyszło, może jutro. Burdel dosłownie. Kupujesz coś co jest na stanie, A nie ma. Z kluczami tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta firma to jakaś porażka. Kumpel kiedyś tam kupił niby nowego laptopa asus. Padła grafika w 1 dzień. W serwisie asusa się okazało że ten laptop już tam był w naprawie i wymieniali mostek.

Na szczęście kasę oddali. Także nigdy więcej zakupów w firmie x :kwasny:

Edytowane przez robbin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostałem zwrot za wadliwego rtx'a.. zeby tak nasze sklepy działały :P

 

///

 

co myslicie o tym modelu Gainward GeForce RTX 2080 Ti Phoenix?

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma doświadczenia z MSI Ventus na RTX 2080? Można wersję bez oc już za około 3k dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

czyli na dzień dzisiejszy RTX 2060 w cenie 1600zł to takie karty widmo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli na dzień dzisiejszy RTX 2060 w cenie 1600zł to takie karty widmo?

Raczej tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Na stronce dawno wyprzedane. W sklepach nic nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...