Skocz do zawartości
Minciu

NVIDIA GeForce GTX-RTX 20x0

Rekomendowane odpowiedzi

ok to wam podpowiem - wszelkie zwroty tylko na piśmie i z powołaniem na przepisy, a w relacji konsument-konsument, w ogóle rękojmia nie obowiązuje a gwarancji udzielać nie musisz

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, el_oscyppo napisał:

ok to wam podpowiem - wszelkie zwroty tylko na piśmie i z powołaniem na przepisy, a w relacji konsument-konsument, w ogóle rękojmia nie obowiązuje a gwarancji udzielać nie musisz

Ae pozostaje kwestia zgodnosci towaru z opisem ?‍♂️ jak niby udowodni ze sprzedal dzialajaca karte, jak odbiorca pokazuje ze cos jest nie halo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, zablotzky napisał:

Ae pozostaje kwestia zgodnosci towaru z opisem ?‍♂️ jak niby udowodni ze sprzedal dzialajaca karte, jak odbiorca pokazuje ze cos jest nie halo?

Wypaczasz wykładnię.
Odpowiem pytaniem na pytanie: a jak kupujący udowodni, że to nie od zepsuł kartę ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, el_oscyppo napisał:

ok to wam podpowiem - wszelkie zwroty tylko na piśmie i z powołaniem na przepisy, a w relacji konsument-konsument, w ogóle rękojmia nie obowiązuje a gwarancji udzielać nie musisz

Nie do końca, musisz wyraźnie napisać że ją wyłączasz, w innym przypadku są domyślne 2 lata niestety.
Co do reszty to się zgadzam, możliwe że sam uszkodził wentyl mechanicznie i się obsrał ze strachu, ewentualnie zrobił to specjalnie aby mieć powód do zwrotu bo mu X-kom wysłał po roku 3080  :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, el_oscyppo napisał:

ok to wam podpowiem - wszelkie zwroty tylko na piśmie i z powołaniem na przepisy, a w relacji konsument-konsument, w ogóle rękojmia nie obowiązuje a gwarancji udzielać nie musisz

Podobno rękojmia obowiązuje jeśli jej nie wyłączysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.09.2021 o 15:51, SZAFIR00 napisał:

Ku przestrodze

Ale czemu ku przestrodze niby i czemu narzekasz tak na kupującego? Wadę karty zgłosił w dzień odbioru - uczciwie, więc z boku wygląda to tak że to Ty próbowałeś sprzedać kartę uszkodzoną. Niby w jaki sposób uszkodziłby wentylator w ten sam dzień? Ja się gościowi nie dziwie, kupił niesprawna kartę (może pech i w transporcie szlag ja trafił) ale pisanie i ogłaszanie jego danych z dopiskiem uważajcie, jest słabe z Twojej strony, nie jego. 

Edytowane przez Krzkra
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krzkra Przedstawiłem mój punkt widzenia, nawet tam w poście podkreśliłem - że kupujący może się ustosunkować do mojej wypowiedzi.

Najważniejsza sprawa: Nigdzie nie podałem danych kupującego! Specjalnie są ocenzurowane w ten sposób, bo może inna osoba z forum się natknąć na podobne dane (będzie wiedziała aby zwrócić szczególną uwagę).

Okłamał mnie!!!!!!!! (dopiero zakładając spór przez allegro) twierdząc, że karta ma problemy z wyświetlaniem obrazu - nic takiego nie ma miejsca, co udowodniłem na filmie.

Ja jako sprzedający, można powiedzieć (na siłę) wciskałem mu np.zdjęcia z pakowania karty.Kupujący oprócz szybkiej wysyłki nie pytał się o nic.

Zwrot karty zaakceptowałem mu po rozmowie telefonicznej w której opisał mi tylko wadliwy wentylator, mogłem twierdzić, że to on uszkodził i mam go w głębokim poważaniu (pieniądze miałem już na koncie).

Naprawdę nie zamierzam kopać się z koniem i tłumaczyć Ci mojego punktu widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile może być warta ASUS 2080 STRIX bez gwary? Musiałem zmienić pastę bo się zaczęła grzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez zmianę pasty nie straciłeś gwary a ta karta plomb nie ma na śrubkach ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była plomba na śrubce z tego co pamiętam. Chociaż w sumie nie była to naklejka tylko takie białe coś(nie wiem jak to nazwać). Tak czy inaczej sprzedać chcę ją jako bez gwarancji. Ile może być warta bo na allegro to jakieś chore ceny są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to takie plomby da się dokupić, ja wpisywałem ten model na grafice to plomby tam nie ma, musisz sobie przypomnieć jaka była to zamotasz, nakleisz i sprzedasz drożej :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus zamsze ma tą plombę z kółeczkiem.  ;) 

e772cd964987aa45f9a4b4f5185e

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie o taką plombę mi chodziło. Poza tym nie chcę kombinować z plombami tylko dać znać ewentualnemu kupującemu że chłodzenie było ściągane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, i sam miałem taką na karcie asusa kiedyś ? ale np w ofercie z xcum na fotce plomby nie ma :E 

@Walker1982 ale naprawiane nic nie bylo to tylko zmiana pasty więc ja bym się nawet nie zastanawiał, kupił z chin taką plombę i sprzedał z gwarą ;) co innego u mnie jak zerwałem naklejkę z numerem seryjnym z BP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć ile osób z forum kombinuje. Co panowie gdyby kupujący chciał skorzystać z gwarancji a serwis odrzuci mu bo dojdą do tego, że karta była rozbierana (śruby, pasta, thermalpady).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie chcę nic mieszać z plombą. Była zdjęta co widać u mnie. Gwary brak. Jak się uda sprzedać to fajnie jak nie to będę siedział na 2080 bo na moje potrzeby starcza. Ale biały Strix 3080 za mną chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wystaw na licytację z jakąś ceną minimalną i daj znać za ile poszła :E jak coś konkretnego to może wypuszczę swoją 2070S bez gwary w inne ręce, wsumie to też jestem ciekaw ile bez gwary dadzą ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla górnika bez znaczenia czy jest gwara czy jej nie ma :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.09.2021 o 18:45, Send1N napisał:

wsumie to też jestem ciekaw ile bez gwary dadzą ;) 

Ja też więc opowiadaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem człowiekowi z forum za 2300 przez forum, ale idzie dostać więcej nawet bez gwary jakbym się pałował z allegro pytaniami/propozycjami itp :E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanio coś, miałeś gest :D  na olx nie widzę ani jednej 2070S/2080 poniżej 3k ale nie wiem czy faktycznie coś idzie w takich cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Send1N napisał:

Sprzedałem człowiekowi z forum za 2300 przez forum, ale idzie dostać więcej nawet bez gwary jakbym się pałował z allegro pytaniami/propozycjami itp :E 

z licytacji allegro spokojnie więcej byś wyciągnął

jedyny problem to czasem pajac licytujący dla zabawy

Edytowane przez Tornado3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam z tym problemu ;) od początku mialem zamiar w ten sposób się jej pozbyć bez zbędnego tracenia życia :D Używałem rok zerwalem sticker z SN'em, straciłem tylko 200zl względem zakupu i git.

Edytowane przez Send1N
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja 2080 na allegro bez gwary poszła wczoraj za 3050. Szczerze myślałem że karty bez papierów nie mają szans na takie kwoty.

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusisz :D Coś dorzucić i polować na 3070

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...