Skocz do zawartości
Minciu

NVIDIA GeForce GTX-RTX 20x0

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wygląda ta cała przedsprzedaż. Pewnie to tylko rezerwowanie kart i w każdej chwili można się z tego wycofać ale na komputroniku już trochę ludzi zamówiło MSI 1080ti.

 

MSI GeForce RTX 2080 Ti GAMING X TRIO 11GB 5 999zł

 

Sprzedaż produktu jest limitowana:

 

Pozostało 12 szt. z 34 szt.

Mój link

 

Te ceny wyglądają tak komicznie, że pewnie 2-3 miesiące po premierze ostro polecą.

Z tego co piszo można wróżyć, że nie będą to karty opłacalne do kopania.

 

 

w sumie ma to znaczenie czy pre order czy nie?

nawet miesiac po premierze pewnie ceny sie utrzymaja

 

nawet jakby nie spełniło oczekiwan to pewnie mozna zwrocic do 14dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW o jakim cięciu CUDA wszyscy piszą, skoro 2070 a chyba 2300, a 1070 miał 1900 i analogiczne różnice wyżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi preorderami przed poznaniem benchmarków NV poszła dalej niż Bethesda z zakazem recenzji gier przed ich premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wole na razie zaufać osobie która grała to niż patrzeć na te prezentacje na potrzeby prezentacji i hype-u.

 

Lepiej poczekać na benchmarki z gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro Exodus Gamescom Trailer niszczy system. Tomb Raider też wygląda świetnie :thumbup:

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro Exodus Gamescom Trailer niszczy system. Tomb Raider też wygląda świetnie :thumbup:

 

Owszem, wygląda świetnie tylko jak to naprawdę wygląda bez tego całego RTX? Tego już nie pokazali. Swoją drogą jestem ciekaw ile faktycznie ten cały RTX jest wart w sensie jak rynek wtórny wyceni wartość używek 1080 Ti po premierze GTX 2080. Jeśli to taki przełom jak niektórzy mówią to ceny używek 1080 Ti powinny spaść do max 1000zł za najlepszą wersję w ciągu 2 tygodni od premiery GTX 2080 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

980ti to nadal genialna karta. Mam ja do 1080p 144hz i naprawde nie ma co narzekac. Mam nadzieje, ze nowy BFV nie zarznie mojego Maxwella.

 

Ray trackingiem mnie nie kupili. Ciekawi mnie jaka bedzie czysta wydajnosc z wylaczonym tym bajerem do Pascali. To chyna najbardziej interesuje wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi tu śmierdzi...

Tak, ten filmik śmierdzi. Ziomek na siłę próbuje znaleźć kontrowersję w miejscu gdzie jej nie ma, no ale ok, wyświetlenia poszły szkoda że z adblockiem u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi tu śmierdzi...

 

co wy za filmiki ogladacie? co to za typ wogole? 140k subow... musi byc wiarygodny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie skomentować wczorajszą premierę nowych kart graficznych. Otóż Panie i Panowie nic odkrywczego nie napiszę: czekamy na testy tych nowych kart. Dopiero wtedy będzie można mówić o opłacalności, wydajności. Osobiście uważam, że cena za nowe karty jest astronomiczna. Miejmy nadzieję, że za miesiąc, dwa cena spadnie. Osobom, które chcą zakupić ode karty radziłbym się wstrzymać do chwili, kiedy zostaną przetestowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wogole to kiedy maja byc jakies recenzje/testy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu trasa ceny masakra eh a 4k miałem na nową haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyłem z myślą o kupnie 2070/2080 w zależności, czy słabsza będzie ok do mojego monitora, patrze wczoraj w pracy nvidia mówi że cena za 2080 to 699 dolarów, myślę drogo ale moc będzie wiec cena możliwe że akceptowalna. Po pracy sprawdzam stronę sklepu w którym zawsze kupuje www.scan.co.uk a tutaj najtańszy 2080 za 715 funtów a większość 800 i więcej. Szybka matematyka 699 dolarów to cena bez podatku, więc jakieś 550 funtów do tego 20% podatku powinno dać cenę całkowitą na poziomie 660 funtów, pojebawszy kogoś? Przebitka na większości kart o 150-200 funtów? Przecież to windowanie ceny o +-30% :E

 

Chyba jednak poczekam trochę bo szukają frajerów aktualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja teraz zrobie, gdzie sie odnajdzie tutaj moj 1080 ? :(

 

oh, wait ... moge zejsc z detalami z ultra na high. "jakos przezyje" :E

 

Swoja droga - hype opadl, szalu nie ma, nie pokazali zbyt wiele (poza RT).

 

To ja wezme przyklad z "czerwonych" i poczekam :E

 

Bo ewidentnie cos moze pojsc nie tak - zwlaszcza, ze poza RT - nie bylo nic odnosnie czystej wydajnosci w tym co nie korzysta z RT ani sensownego porownania do Pascali. Moze sie okazac, ze przeskoku wydajnosciowego nie bedzie az takiego jakiego sie spodziewamy

 

Swoja droga - roznica cen miedzy referentem (ktory generalnie niekoniecznie musi mocno odstawac od niereferentow) a nierefami jest dramatyczna. Ladnie polskie janusze strzyzą owce :E:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też mnie zastanawia brak jakiejkolwiek wzmianki o wydajności. Musi jej być więcej (GDDR6, więcej "cuduf" :E) ale pewnie różnica nie urywa pupska.

Edytowane przez Kaiketsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mocny niedosyt po tej prezentacji. Za mało szczegółów, za dużo pitu-pitu. Planowałem zmianę na i9 + rtx 2080, ale teraz chyba tylko ta pierwsza część mnie interesuje.

 

Do tego bardziej mi się podobały odbicia w FH3:

Edytowane przez dape

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem w zeszłym miesiącu swoją MSI 1070 Gaming X za 1900 PLN z myślą o zakupie RTX 2070 gdyż stara karta nie zawsze radziła sobie w ustawieniach ultra przy mojej rozdzielczości (1440p).

2 Pytania do użytkowników:

 

a) były jakieś nowe plotki odnośnie premiery 2070? Dalej nic się nie zmieniło w kwestii połowy/końca października?

b) czy 2070 nie będzie już zbyt wymagający dla mojego PC? (leciwy 4790k na Z97, 16GB DDR3 G Skill RipjawsX 2133) Zrobi się z tego bottleneck?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem w zeszłym miesiącu swoją MSI 1070 Gaming X za 1900 PLN z myślą o zakupie RTX 2070 gdyż stara karta nie zawsze radziła sobie w ustawieniach ultra przy mojej rozdzielczości (1440p).

2 Pytania do użytkowników:

 

a) były jakieś nowe plotki odnośnie premiery 2070? Dalej nic się nie zmieniło w kwestii połowy/końca października?

b) czy 2070 nie będzie już zbyt wymagający dla mojego PC? (leciwy 4790k na Z97, 16GB DDR3 G Skill RipjawsX 2133) Zrobi się z tego bottleneck?

 

Nie wiadomo jaka wydajnosci zapewni Ci w grach (nie liczac RT). Obstawiam okolice 1080, moze odrobine wyzej. Ciezko powiedziec rowniez kiedy pojawia sie w sklepach te 2070 (obstawiam listopad)

4790K ? Wykrecony, na ile ?

I zasadniczo - przy 1440p niekoniecznie Twoj procek bedzie waskim gardlem. Owszem, znajdzie sie kilka tytulow ktore dobrze wykorzystuja watki (lub je bezsensownie zajezdzaja) ale tym zbytnio bym sie nie przejmowal

 

Jeszcze istotne - ile Hz ma monitor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze niektorzy co odsprzedali swoje karty graficzne poprzednich generacji (980+ i 1070+) i widzac cene tych RTXow bez zadnych testow maja lekki bol portfela, ze musza (badz chca) tyle wydac na ta generacje zostajac aktualnie przez jakis czas z niczym do grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tę chwilę chyba najtaniej 3800 zeta Inno3D morela + system chłodzenia po staremu ale zajmujący dwa sloty zdecydowanie większa komora parowa wink.gif

Edytowane przez sniper76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...