Skocz do zawartości
Minciu

NVIDIA GeForce GTX-RTX 20x0

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Tak, a pod wode kupic najtanszą na ref PCB. Wszystkie te karty mają grube VRMy.

Problem Lightninga to to ze nie ma do niego modyfikowanego biosu ktory czegoś nie brickuje, a to siada sterowanie Oledem, RGB albo jakieś wyjścia. Lipa kwasny.gif

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny pierwszej generacji pizną ostro w dół. U nas sie smiejemy z cen 7980, 9980XE, 2080Ti i innych dziwactw jak mobasy za 3500zł ale jednak te graty zawsze sie sprzedają...inaczej ceny nie szłyby tak do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ceny pierwszej generacji pizną ostro w dół. U nas sie smiejemy z cen 7980, 9980XE, 2080Ti i innych dziwactw jak mobasy za 3500zł ale jednak te graty zawsze sie sprzedają...inaczej ceny nie szłyby tak do góry.

Ale wiesz ze to smieja sie tylko ci, kotrzy nigdy nie byli i nie beda odbiorcami tego segmentu, malo tu takich wylewajacyh jad jest i bylo, wystarzy wejsc w komentarze na glownej to krew zalewa oczy :lol2: Dobry topowy sprzet bedzie zawsze w cenie i znajdzie sie na niego klient.

 

Skroro nvidia zapowiedziala ze przestana produkowac chipy bez "A" tzn moze ze poprawili uzysk, ja jestem jak najbardziej za spadkami bo chetnie cos upoluje w dobrej cenie :D

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, mnie to tam wisi bo jesli mnie stac i chce takiej wydajnosci to kupuje a jako ze mam monitor(y) ktore przycisna kazdy obecnie dostepny HW do 100% to i tak kupie, pozostaje kwestia dostępności. Lightninga Z już wystawiłem na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mentalnosc ludzi, jak mnie nie stac to hejtowac :E

 

Co teraz wlatuje za karta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TRTX ale na razie sie wstrzymam sie bo jesli faktycznie wyjdzie refresh 2080Ti to pogoni Titana. Pozostaje jak najszybciej sprzedac 2080Ti LZ zanim wiecej ludzi dowie sie o nadchodzacym refreshu a sklepy zaczna obnizac ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wyjdzie druga rewizja to znów czeka mnie wymiana.. i jak tu kobiecie to wytłumaczyć :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze odwalili jakis szajs na starcie typu brak HDMI 2.1 i musza wypuscic refresha zeby to wprowadzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz179

TRTX ale na razie sie wstrzymam sie bo jesli faktycznie wyjdzie refresh 2080Ti to pogoni Titana. Pozostaje jak najszybciej sprzedac 2080Ti LZ zanim wiecej ludzi dowie sie o nadchodzacym refreshu a sklepy zaczna obnizac ceny.

Pierw piszesz ze ci wisi bo cie stać a zachwile jak najszybciej sprzedać zeby stówke uratować cos tu nie halo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierw piszesz ze ci wisi bo cie stać a zachwile jak najszybciej sprzedać zeby stówke uratować cos tu nie halo

To ze kogos stac nie znaczy ze nie ma szacunku do pieniedzy i od tak najlepiej pogonic januszowi -30% :E A twoje komentarze do mnie i nie tylko dobitnie pokazuja to o czym pisalismy juz wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokladnie, to ze mnie stac nie oznacza ze mam oddac januszowi za pol ceny...mnie stac ale to nie znaczy ze pienadze spadaja mi z drzewa, wrecz przeciwnie.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wyjdzie druga rewizja to znów czeka mnie wymiana.. i jak tu kobiecie to wytłumaczyć :E

 

Powiedz jej, że wystarczy Ci na całe pół roku do refreshy 16GB albo 7nm, zależy co tam następnym razem dorzucą :E Jeszcze mają spore pole do popisu. Ah i PCIE 4.0 ;)

 

RTXy to idealna baza do kotletowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze wczesniej jak pazdziernik 2020 nie zobaczymy nowych gpu bo bo jak wiadomo srednio co 2lata nowa generacja wychodzi a nie ma powodu zeby wypuszczac ja wczesniej bo AMD nie jest zagrozeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze odwalili jakis szajs na starcie typu brak HDMI 2.1 i musza wypuscic refresha zeby to wprowadzic.

Nie wiesz o czym piszesz. To będą dokładnie te same chipy tylko wypuszczają odświeżone karty by poprawić sprzedaż.

 

Dokładnie ten sam myk jak przy Pascalach.

 

A proces w jakim produkowana jest Volta i Turing to stary i dopracowany proces i nie ma to żadnego związku z wycofaniem chipów bez A.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra a jaka macie przepustowość pamięci na 2080TI po podkręceniu pamięci+1000 ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sideband, jesli wypuszcza refresha bez 2.1 to bedzie chyba jedna z najglupszych decyzji Nv od lat bo 8stnieje bardzo duze prawdopodobienstwo ze Mavi bedzie je miec. W sklepach juz stoi LG C9 4k z HDMI 2.1 dostepny od reki, zaraz wyjdzie B9 i zrobi sie wysyp tanszych paneli 4k 120Hz.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile osob kupuje OLEDA B9 czy tam inny tv z HDMI 2.1 i ma takie sprzety ze uciagna 4k 100FPS? Bo conajmniej wyczekujesz na to jakby co druga osoba miala takie sprzety w SLI i takie drogie TV :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o 4k i 100fps. Dopiero hdmi 2.1 uciagnie 10bit RGB w 60hz i 4k. Na 2.0 skazani jesteśmy na kompresję koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

2080Ti uciagnie nawet bez SLI jak troche zejdziesz z detalami.

 

B8/B9 czy C9 to taka klasa srednia ;)

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

2080Ti uciagnie nawet bez SLI jak troche zejdziesz z detalami.

 

B8/B9 czy C9 to taka klasa srednia ;)

Tak tak jak dasz na LOW/MEDIUM to te 100-120fps moze wyciagnie. Pomijajac juz jaka to klasa bo to nie ma znaczenia czy C9 czy B9 to taki nowy tv min 6k, drugie tyle na GPU i reszte komputera, raczej nawet co 10kowalski nie ma takiego sprzetu w domu ;)

 

Tu nawet nie chodzi o 4k i 100fps. Dopiero hdmi 2.1 uciagnie 10bit RGB w 60hz i 4k. Na 2.0 skazani jesteśmy na kompresję koloru.

Oczywiscie rozumiem i nie jestem wrogiem postepu :D Zeby ta roznice koloru jeszcz bylo widac golym okiem :E Widzialem to na tym monitorku ASUSA za 10k i golym okiem tego nie odroznisz a przy tyma jakie kolorki dzis serwuja najnowsze tv gdzie jeszcze musi byc tresc w 10bit to naprawde nie ma co rwac wlosow ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie czekać na te "odświeżone" 2080 tylko po prostu teraz kupić ? jestem bez karty już kilka miesięcy :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli interesuje cie 3-4% wydajnosci wiecej za doplata i nie wiadomo kiedy wgl te karty wyjda to mozesz czekac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką wersję RTX 2060 polecacie aby było cicho i chłodno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez grzebania w jakies UV to MSI Gaming Z lub Gigabyte Aorus Extreme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...