Skocz do zawartości
Minciu

NVIDIA GeForce GTX-RTX 20x0

Rekomendowane odpowiedzi

Pewna część osób to kupi (1180), ale moim zdaniem zdecydowana większość nie pozwoli się dym@ć Nvidii i poczeka na obniżki, zwłaszcza, że jak wiemy, na magazynach zalegają tysiące nie sprzedanych Pascali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NVIDIA has just announced GeForce Gaming Celebration which will take place on August 20th. NVIDIA promises latest GeForce hardware and spectacular surprises.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoo będzie transmisja tej imprezy? Nie mogę się doczekać mokrego tańca z atrapą upamiętniającego premierę fermiacza :E

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wydać tą 1180 Ti szybciej, chociaż i tak nie będę sobie robił nadziei. Z kolei na Intela nie mam już co czekać, bo jeszcze z 5 razy przełoży premierę Ice Lake i 10nm. Wszystko zależy od tego jak da radę 9 seria Intela i czy nowe Zeny będą na tyle mocne, żebym się na nie skusił. No i pozostanie tylko poczekać do premiery topowego GTX i będzie nowy blaszak. Oj, portfel tym razem mocno to odczuje. lol2.gif

 

Mimo, że nie jestem zainteresowany kupnem 1180 to i tak nie mogę się doczekać zapowiedzi / premiery. Nudno już się zrobiło, przydałyby się nowe testy. szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wydać tą 1180 Ti szybciej, chociaż i tak nie będę sobie robił nadziei. Z kolei na Intela nie mam już co czekać, bo jeszcze z 5 razy przełoży premierę Ice Lake i 10nm. Wszystko zależy od tego jak da radę 9 seria Intela i czy nowe Zeny będą na tyle mocne, żebym się na nie skusił. No i pozostanie tylko poczekać do premiery topowego GTX i będzie nowy blaszak. Oj, portfel tym razem mocno to odczuje. lol2.gif

 

Mimo, że nie jestem zainteresowany kupnem 1180 to i tak nie mogę się doczekać zapowiedzi / premiery. Nudno już się zrobiło, przydałyby się nowe testy. szczerbaty.gif

 

procesory sa na tyle mocne ze tak naprawde nie ma sie co jarac na nowsze cpu bo wiele nie wniosa dla oosb co nie oszukujmy sie graja. amd nie dogoni intela jeszcze kilka lat i nie ma co liczyc, ich rdzenie i 7nm wiele nie zmieni bo ipc lezy a jak intel wyjdzie w 10nm to znowu amd zostanie daleko w tyle. szczerze to nie wiem na co ty chcesz czekac?? 8 rdzeni 16watkow to ci malo? czy tam 2700x od amd?? raczej nie pracujesz profesjonalnie wiec to tak jakby czekanie na gwiazdki z nieba, tylko pytanie po co?? obecne procesory nie daja rady? przeciez jak ci nie wystarczaja procesory na mianstream to masz HEDT ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NVIDIA has just announced GeForce Gaming Celebration which will take place on August 20th. NVIDIA promises latest GeForce hardware and spectacular surprises.

 

Kurde 20.08 akurat wracam do roboty pierwszego dnia po urlopie, damn

 

Ja tam ciągle śmigam na swoim nierefku 1080 Gigabyta kupionym za 2900 i jestem zadowolony.

Podkręcona w większość gier jakie gram robi mi 100-144fps w 1440p, wystarczy tylko nie maxować AA itp.

 

Ale też jestem bardzo ciekawy premiery Volty, myślę że taka 1180 w każdą grę powinna zapewnić stabilne 60fps w 4k. A 1180ti może nawet 144 przy lekkim obniżeniu ustawień?

 

i mały edit: dla ludzi którzy chcą wymieniać 1080/1080Ti na nową generację - w co wy gracie?:D rozumiem że są pasjonaci, którzy zawsze chcą być "na topie", ale nie wyobrażam sobie jak komuś może nie starczać 1080Ti. Przecież monitor 4k mało kto ma, a jeśli nawet to te 60fps da się uzyskać obniżając o 1 stopień 1 czy 2 ustawienia ;d

Edytowane przez Gravitational

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NVIDIA has just announced GeForce Gaming Celebration which will take place on August 20th. NVIDIA promises latest GeForce hardware and spectacular surprises.

Te "spectacular surprises" podejrzewam że będą się dzielić na dwa rodzaje, pozytywne i negatywne. Pozytywne odnośnie hardware'u i negatywne odnośnie ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoo będzie transmisja tej imprezy? Nie mogę się doczekać mokrego tańca z atrapą upamiętniającego premierę fermiacza :E

 

Gimby nie znajo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procesory sa na tyle mocne ze tak naprawde nie ma sie co jarac na nowsze cpu bo wiele nie wniosa dla oosb co nie oszukujmy sie graja. amd nie dogoni intela jeszcze kilka lat i nie ma co liczyc, ich rdzenie i 7nm wiele nie zmieni bo ipc lezy a jak intel wyjdzie w 10nm to znowu amd zostanie daleko w tyle. szczerze to nie wiem na co ty chcesz czekac?? 8 rdzeni 16watkow to ci malo? czy tam 2700x od amd?? raczej nie pracujesz profesjonalnie wiec to tak jakby czekanie na gwiazdki z nieba, tylko pytanie po co?? obecne procesory nie daja rady? przeciez jak ci nie wystarczaja procesory na mianstream to masz HEDT ;)

 

Przecież nie napisałem, że czekam na CPU, tylko na GPU. ;)

 

Poza tym CPU od razu kupuje się od razu najmocniejsze na jakie można sobie pozwolić, bo potem ewentualna wymiana procesora wiąże się też z wymianą MB i RAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym CPU od razu kupuje się od razu najmocniejsze na jakie można sobie pozwolić, bo potem ewentualna wymiana procesora wiąże się też z wymianą MB i RAM.

Trochę masz pokrętną tą logikę, teraz będziesz się na siłę dusić tylko po to żeby pochwalić się że kupiłeś świeży produkt, zamiast przywalić sobie 9900k i zapomnieć o problemie na kilka lat. Pamięci DDR5 jeszcze długo rynek konsumencki nie zobaczy, więc nie łudź się że procesory 10nm będą z nimi działać, już nie wspomnę o tym że to całe 10nm Intela idzie jak po gruzie, może się okazać że naprawdę nie było na co czekać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym wy w ogóle... Mam wrażenie, że cytujecie mnie i jednocześnie odpisujecie innej osobie, bo nawet nie wiem jaki ma to związek ze mną. Przecież napisałem, że nie będę czekał na 10nm, bo Intel znów "przełożył" premierę na koniec 2019 i pewnie przełoży ją jeszcze raz. Napisałem też, że zastanawiam się nad serią 9 Intela albo nowymi Ryżenami (w zależności od ich wydajności i cen). DDR5 na rynek konsumencki wejdą w 2020 albo nawet dopiero w 2021, więc też nie ma sensu czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procesory sa na tyle mocne ze tak naprawde nie ma sie co jarac na nowsze cpu bo wiele nie wniosa dla oosb co nie oszukujmy sie graja. amd nie dogoni intela jeszcze kilka lat i nie ma co liczyc, ich rdzenie i 7nm wiele nie zmieni bo ipc lezy a jak intel wyjdzie w 10nm to znowu amd zostanie daleko w tyle.

 

10nm w obecnej formie to raczej żenada była (słabsze od obecnego procesu +++++++) a opóźnienia do 2020 sugerują, że intel kompletnie się pogubił i w ogóle to im nie wychodzi.

 

Slajdziki AMD zapowiadają +10-15% IPC więc jeśli dobrze pamiętam (?) będzie IPC na poziomie Skylake w Ryzenie, ale dużo rdzeniuf i lut, więc jak najbardziej atrakcyjna oferta ;)

 

Ja tam się napalam na Ryzena właśnie, Intel musi ogarnąć piaskownicę bo odłożenie premiery produktu opóźnionego już lata o kolejne 2 lata... no wtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym wy w ogóle... Mam wrażenie, że cytujecie mnie i jednocześnie odpisujecie innej osobie, bo nawet nie wiem jaki ma to związek ze mną. Przecież napisałem, że nie będę czekał na 10nm, bo Intel znów "przełożył" premierę na koniec 2019 i pewnie przełoży ją jeszcze raz. Napisałem też, że zastanawiam się nad serią 9 Intela albo nowymi Ryżenami (w zależności od ich wydajności i cen). DDR5 na rynek konsumencki wejdą w 2020 albo nawet dopiero w 2021, więc też nie ma sensu czekać.

ja cie rozumiem ale ryzeny nowe beda za rok wiec nie ma o czym mowic a intel jest i poki co bedzie najwydajniejszy wiec wybor jest prosty ;)

 

ja bym sie nie zdziwil jak z370/390 pociagnie jeszcze 10 generacje jak nie poradza sobie z 10nm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

i mały edit: dla ludzi którzy chcą wymieniać 1080/1080Ti na nową generację - w co wy gracie?:D rozumiem że są pasjonaci, którzy zawsze chcą być "na topie", ale nie wyobrażam sobie jak komuś może nie starczać 1080Ti. Przecież monitor 4k mało kto ma, a jeśli nawet to te 60fps da się uzyskać obniżając o 1 stopień 1 czy 2 ustawienia ;d

Niektórzy to już chyba zmieniają dla samej zmiany tak jak niektóre osoby zmieniają smartfony. Nie z potrzeby ale z kaprysu ;)

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to już chyba zmieniają dla samej zmiany tak jak niektóre osoby zmieniają smartfony. Nie z potrzeby ale z kaprysu ;)

 

Czesto tez ludzie kupuja takie karty a sami rzadko graja. Zdarza sie tez, ze graja glownie w sieciowe fpsy, csgoły, owerłacze czy nawet karcianki :E

Ale ... buda ma miec pie@##@niecie i basta. I ja takich ludzi rozumiem - kazdy musi miec jakiegos hopla :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to już chyba zmieniają dla samej zmiany tak jak niektóre osoby zmieniają smartfony. Nie z potrzeby ale z kaprysu ;)

I to jest temat wręcz do pracy socjologicznej.

Wymiana smarfona rakiety, na kolejną rakietę nikogo nie dziwi. Jest klasyką i standardem już.

Kobiety to uwielbiają. :) Wykorzystują smarfrona w 20% i... zmiana po dwóch latach.

I nie dziwi nigdy i nikogo :).

 

(...) buda ma miec pie@##@niecie i basta!

Hehe. Kolejny tekst idealny na tatoo na potylicy! :)

LOL thumbup.gif

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie boli, że nowe karty maja mieć 8 GB pojemności pamięci.

 

TOP 11gb

 

Aktualnie 6GB jest połykane przez Larę:

 

ROTTR_2018_07_29_14_46_00_409.jpg

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie boli, że nowe karty maja mięć 8 GB pojemności pamięci.

Źródło? Nigdzie nie widziałem oficjalnej informacji, a większość plotek z jakimi się spotkałem to bzdury wyssane z palca. wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można tylko Samsung klepie GDDR6 o większej gęstości.

 

A Nv właściwie całkowicie przeszła na pamięci od Microna, po to by ukręcić więcej marży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy po premierze nowej generacji, będzie można się spodziewać wysypu aukcji z (licytacją/kup teraz), z używanym np. gtxem 1050 Ti 4gb, w cenie ok. 550zł na gwarancji sklepu/producenta, z paragonem?

Edytowane przez Pawcioo10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy po premierze nowej generacji, będzie można się spodziewać wysypu aukcji z (licytacją/kup teraz), z używanym np. gtxem 1050 Ti 4gb, w cenie ok. 550zł na gwarancji sklepu/ producenta, z paragonem?

 

Oczywiście, będą nawet tańsze a niektórzy ze sprzedających dorzucą nawet gratisy, np. gratisowe wczasy w Bździszewie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realnie to taka karta po premierze nowej generacji jest warta jakies 400pln. Just sayin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczymy z czym wyskocza i jaka bedzie cena 1180, ale chyba sie czarne scenariusze po 999$ + VAT nie spelnia. NVIDIA nie moze byc az tak zachlanna xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczymy z czym wyskocza i jaka bedzie cena 1180, ale chyba sie czarne scenariusze po 999$ + VAT nie spelnia. NVIDIA nie moze byc az tak zachlanna xD

Te czarne scenariusze są po to żeby wyprzedać starsze modele. Ale także działa trochę jako sondowanie rynku. Po komentarzach można ocenić mniej więcej ile ludzie mogą dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...