Skocz do zawartości
Minciu

NVIDIA GeForce GTX-RTX 20x0

Rekomendowane odpowiedzi

Średnia, jak bardzo chcesz i ma długą gwarę to możesz brać, moim zdaniem to już poziom Superki powinien być.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super za 1,7k widzę wiec może poczekam jeszcze. a i 2070 za 1350zł

Edytowane przez Edward Kenway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem sytuację na rynku kart graficznych, to aż usłyszałem w głowie nutę "IT'S RAINING MEN" :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mar_S napisał:

Wyrozumiałość nie ma tu nic do rzeczy, 1080 Ti już dawno jest nieopłacalny a i tak ludzie do niedawna wystawiali je powyżej 2000 zł.  :)
 

Niedawno 2080ti trudno było spotkać w tej cenie(3 tys. zł...), a teraz stoją i nikt tego nie kupuje :). Panika będzie cudowna za niecałe 2 tygodnie(moja karta się nie sprzedała, a chce 3080!! Mamo, co robić?). Pomijam, że wiele z tych kart ma albo krótką gwarancję, albo została kupiona w dziwnym miejscu. Wyceny totalnie z pupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy kek to to że dalej za Titany Maxwell ludzie chca €400+ Titan Pascal €600+ a Xp nawet po €700 :E

Edytowane przez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tym popłochem na rynku wtórnym jaram się bardziej jak potencjalnymi RTXami 3000.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało sprzedać swojego 2080 Ti 2 tygodnie temu za ~ 3400 w licytacji, chociaż ja akurat pozbyłem się go nie z powodu tego, że jestem zainteresowany nową generacją, ale dlatego, że całego kompa sprzedawałem (tylko się marnował, bo w sumie mało co na nim grałem w porównaniu do PS4 - przynajmniej oszczędzę trochę kasy przez zaprzestaniu PCMRace'owania ;) ). Mnie osobiście cieszy, że NVIDIA wydajnościowo wróciła na dawne tory (XX70 z wydajnościa poprzedniej generacji XX80 Ti w dobrej cenie), bo to jest tylko z korzyścią dla wszystkich konsumentów (zarówno tych, co mierzą w nowe karty jak i tych, którzy preferują używki z poprzedniej serii).

Chociaż osobiście (dla kogoś, kto chce kupić 3080/3090) nie widzę sensu teraz wystawiać czy sprzedawać GPU - prawdpodobnie ceny używek mocno nie będą się różniły od tego, co będzie po premierze sklepowej nowych kart, a sprzedawać teraz i czekać na nowe (różnie bywało z dostępnością w przeszłości) z perspektywą przeczekiwania na integrze czy jakimś zastępczym 1050 Ti przez 2-3 miesiące (jeśli nie uda się kupić na premierę) to strata ogrywania nowych tytułów przez ten okres.

Edytowane przez POL_eXplosiV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co jakieś zawodnictwo :E w wyrywaniu rtx 2080 w ciekawej kasie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, unadarek napisał:

To co jakieś zawodnictwo :E w wyrywaniu rtx 2080 w ciekawej kasie ???

Zachęcam do dzielenia się na priv najlepszymi sposobami na urabianie sprzedawców 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak przeglądam "Alledrogo"  i coś się nie sprawdza to co mówicie że desperaci sprzedają te RTX`y 2080Ti za +/- 2000zł.  ?

https://allegro.pl/kategoria/podzespoly-komputerowe-karty-graficzne-260019?string=rtx 2080 ti&bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-ele-1-3-0903&stan=używane&order=p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę trzeba poczekać, dzisiaj dzwoniłem do typka, który sprzedawał MSI RTX 2070 Super Gaming X za 1750zł czy by za 1500zł nie oddał, chwila namysłu (już myślałem, że się zgodzi) i pada: MUSZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ (czyli czytając między wierszami miałem po prostu spie*dalać :E ) więc to nie jest tak, że już można hop siup i przebierać sobie w tanich RTX 2xxx panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@caleb

Jak chcesz u siebie wymienić grafę bo zrozumiałem że o to chodzi skoro przeglądasz ? to celuj już w 2070S raz że wydajniejsza dwa że superki nie padały jak muchy od tak a 2070/2080/2080Ti tak miały, znajomego syn się nacieszył inno3d 2070 3 miesiące ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, caleb59 napisał:

czyli czytając między wierszami miałem po prostu spie*dalać

między wierszami to było, że jak nie zejdzie za1750, to się dogadacie. Właściwie to wprost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecie napisałem, że dzwoniłem w sprawie MSI RTX 2070 Super Gaming X i tylko taka mnie interesuje, ten specyficznie model ale jeszcze sobie poczekam patrząc na realia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości, dajcie im się wykrwawić  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, z każdym dniem ich sytuacja się pogarsza. Jak nie weźmiesz 2070 Super/2080 to kupisz sobie RTXa 3060 nowego i bez łaski 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym RTX 3060 to moim zdaniem będzie ponad 2 koła z hakiem u nas w sklepach za DOBREGO niereferenta z topowym coolerem, a ja chcę przeznaczyć max. 1500zł na wymiankę, sprzedać swoją kartę za powiedzmy 800zł (chyba będzie uczciwie) i gra gitara. :gitarzysta:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, caleb59 napisał:

Przecie napisałem, że dzwoniłem w sprawie MSI RTX 2070 Super Gaming X i tylko taka mnie interesuje, ten specyficznie model ale jeszcze sobie poczekam patrząc na realia.

Polujesz na dobry model te gamingi X czy Trio od MSI zawsze trochę lepiej trzymają cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się specjalnie nie spieszy, póki co obserwuję, zadzwoniłem w sumie dziś trochę "na pałę" wybadać reakcję człowieka na moją propozycję i wiem już, że nie ma lekko i jeszcze jakiś czas nie będzie (może po 17tym kiedy pojawią się recenzje RTX 3xxx), z drugiej strony wiadomo - nie ma co wyciągać opinii i ogólnego obrazu sytuacji po jednym telefonie w sprawie jednej oferty z tym, że jak wspomniałem u mnie wygląda to inaczej i interesuje mnie specyficznie ten konkretny model karty, a to mi też skutecznie zawęża poszukiwania z czego oczywiście zdaję sobie sprawę dlatego nie mam ciśnienia, czekam i obserwuję.

Z drugiej strony jeśli dajmy na to RTX 3060 miałyby mieć 8GB RAM i kosztował jakieś 1600zł (HEHE :E ) u nas w sklepach to zmienia postać rzeczy, jednak wolałbym uwinąć się z tą wymianką u siebie nie przeciągając za bardzo sprawy i nie czekając na RTX 3060 nawet z tego względu, że oprócz oczywistych strat na wartości kart RTX 2xxx moja GTX 1070 również straci na wartości i może być tak, że nawet 800zł za nią nie dostanę - chyba wiadomo o co mi chodzi stąd już teraz moje zainteresowanie używanym MSI RTX 2070 Super Gaming X za rozsądną cenę.

Może źle myślę, w razie czego proszę o naprostowanie mojej mózgownicy i tołku myślenia.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej będziesz miał z rtx2080, na ogół takie karty kupowały osoby zamożniejsze, a często takim nie zależy na kasie i wolą te 2 stówki spuścić, niż się potem tydzień z nią bujać. 

Bynajmniej to jest mój tok rozumowania. 2070s na ogół, kupowały osoby naginające na maxa budżet, żeby ta karta się w zestawie wyrobiła. Analogicznie, z 2080ti powinno być podobnie jak z 2080. 

Człowiek od którego kupiłem 2080, dał za nią 3599zł (wcześniej pisałem 100zł więcej, ale dostałem fakturę na maila). Nie dość, że wystawił najtańszą ofertę na wczorajszy wieczór, to jeszcze zszedł z ceny 50zł. A czym więcej czytam o niej, tym bardziej jestem przekonany, że dobrą ofertę ustrzeliłem. W dodatku z xkomu, z legit gwarancją. Niby same plusy, a jednak cena była niska. Tylko dziwi mnie jedna rzecz, ta karta wisiała z dobrą godzinę na alledrogo, i nie zeszła, dopiero po pewnym czasie się na nią napaliłem i wziąłem się do działania :) . 

 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, caleb59 napisał:

Jeszcze trochę trzeba poczekać, dzisiaj dzwoniłem do typka, który sprzedawał MSI RTX 2070 Super Gaming X za 1750zł czy by za 1500zł nie oddał, chwila namysłu (już myślałem, że się zgodzi) i pada: MUSZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ (czyli czytając między wierszami miałem po prostu spie*dalać :E ) więc to nie jest tak, że już można hop siup i przebierać sobie w tanich RTX 2xxx panowie.

Bo większości się już nie spieszy -  sprzeda kartę i co zrobi ? (na pewno nie zarobi ?)... Nowe zobaczy najwcześniej za miesiąc. Co było do stracenia, zostało stracone.

Sam mam na sprzedaż swojego Armorka 2070 za bagatela 1600zł - sprzedam to sprzedam, nie to nie...

 

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...