Skocz do zawartości
Minciu

NVIDIA GeForce GTX-RTX 20x0

Rekomendowane odpowiedzi

Normalne, bo nie ważne ile dasz za kartę, od jakiego producenta i z jakim chłodzeniem, cewki to loteria. Ja nigdy nie miałem karty w której cewki nie grały tak z ręką na sercu ci mowie :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem dzisiaj na PM, ofertę kupna mojej 2080 super za 3k? Warto rozważyć to? Widzę że seria rtx 2000 poszła w góre. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak potrzebujesz kasy to opyl, jak lubisz grać to sobie zostaw.

Nowej lepszej i tak nie kupisz bo nie ma/bo cena z tyłka. Nawet jak padnie krypto to ceny nowych już nie powrócą do MSRP. Ceny używek spadną ale i tak będą wyższe niż MSRP, dodatkowo będą wolno spadały bo cały rynek był wygłodniały już przed premierą Amperów, a całe stada posiadaczy Pascali tylko czekają, a okienko kiedy można było dorwać tanio Turinga trwało od września do listopada, przy czym mamieni wizją wielkich dostaw tanich kart serii 3000 od Nvidi czekali z zakupem. Wybuchło krypto i obudzili się z ręką w nocniku. 

Obecna sytuacja jest dużo poważniejsza od tej z krypto 2017

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

RTX Quadro 4000 przetestowana w zastosowaniach,gdzie nie jest do tego stworzona - gry

Specyfikacja Quadro 4000 to nic innego jak RTX 2070 z obniżonymi zegarami.

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.02.2021 o 16:53, Send1N napisał:

Normalne, bo nie ważne ile dasz za kartę, od jakiego producenta i z jakim chłodzeniem, cewki to loteria. Ja nigdy nie miałem karty w której cewki nie grały tak z ręką na sercu ci mowie :E 

I to jest szczera odpowiedź, a jak ktoś twierdzi inaczej, to albo ktoś jest głuchy, albo oszczędnie gospodaruje prawdą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Edit - sorki zły temat.

Edytowane przez mozonek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, mozonek napisał:

Panowie jak ustawić uv 2080ti do kopania?

bez obrazy, ale jest temat o kopaniu, tam pytaj, nie rób tu trzody

panowie, co powiecie o kartach KFA ? te wersje mini one click 2060 można bez problemu kupić za 2koła, wczoraj za więcej używane 1660S sprzedałem... 

co to warte jest ? jest na youtube test blacka, to miał mieszane odczucia, ale ktoś używa może dłużej,  a nie 10min testów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

On testował zupełnie inny model, w gronie kompaktowych RTX-ów 2060 to jedna z najlepszych kart, choć trzeba mieć świadomość, że to nie to samo co pełnowymiarowe :P

https://pclab.pl/art80695-16.html

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 16.02.2021 o 19:47, Fikołek napisał:

Dostałem dzisiaj na PM, ofertę kupna mojej 2080 super za 3k? Warto rozważyć to? Widzę że seria rtx 2000 poszła w góre. 

Nie warto, bo to wydajność rtx3060ti, które chodzą powyżej 4k zł. Nic sensownego w zamian w tej kasie nie kupisz, a RTX 3060 12GB za 3000zł będzie mniej wydajny. 

Edytowane przez xtn
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
31 minut temu, tomcug napisał:

On testował zupełnie inny model, w gronie kompaktowych RTX-ów 2060 to jedna z najlepszych kart, choć trzeba mieć świadomość, że to nie to samo co pełnowymiarowe :P

https://pclab.pl/art80695-16.html

mniej więcej to samo miałem na 2 wentylowym ventusie 2060 stock (+70c i ponad 2200rpm) 😜 zrobiłem kombinację UV + PL na max efekt taki że nie przekraczałem 70c przy 1650rpm na sztywno + do tego zegar trzymała 1965 a na stock potrafiło nawet do 1835 zbić w metro :E 

Edytowane przez Send1N
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W serii 2000 w ogóle nie istniały karty pokroju GT1030 albo GT1010, tak to było? Jeśli potrzebuję byle czego, ale żeby miało co najmniej wyjścia 2xDP + 1xHDMI to w serii 2000 nie mam czego szukać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, adashi napisał:

W serii 2000 w ogóle nie istniały karty pokroju GT1030 albo GT1010, tak to było? Jeśli potrzebuję byle czego, ale żeby miało co najmniej wyjścia 2xDP + 1xHDMI to w serii 2000 nie mam czego szukać?

Tak. W serii 2xxx nie ma kart tego pokroju.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi