Skocz do zawartości
Galer

W:ET - jeszcze śmiga ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

mam pytanie, jak wygląda sytuacja z graczami na dzień dzisiejszy w ET 2.60B albo 2.55, pytam ponieważ myślałem nad powrotem do ET i chciałem założyć swój serwer publiczny jak kiedyś ale nie wiem czy jest jeszcze warto, mógłby ktoś aktywny w tej grze powiedzieć jak wygląda cz tak jak pare lat temu duża część serwerów jest pełna czy jednak mimo lat zostało tylko pare serwerów które zrzeszają wiekszość graczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę w piątkowy wieczór może znajdziesz 2 - 3 serwery na którym zagra kilka osób i... tyle. Reszta to boty.

 

Szkoda, bo gierka zasługuje by być wiecznie żywa. Jako strzelanka online jest kilka klas lepsza od standardowego cs'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, naprawdę szkoda mimo wszystko myśle żeby założyć serwer na Jaymodzie z XPS + standardowa 6 map + jakieś kultowe fanmade + może jakieś skrypty zaimplementowane na stronie www, może da się troche ożywić tę grę, kiedyś jak miałem serwery w ET na 2.55 nie dość że płaciło sie jak za zboże ze serwery to jeszcze żeby sciągać dodatki na serwerze trzeba było sie mocno namęczyć teraz podejrzewam można byłoby o wiele ciekawiej to urozmaicić, na tę chwilę wiem że znajde conajmniej pare osób chętnych do powrotu do ET, czy ktoś jeszcze byłby zainteresowany powrotem do ET ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już chciałbyś stawiać to polecam na modzie legacy. Ot taki modzik co lepiej paruje et z teraźniejszymi pctami.

Ja w razie czego jestem chętny na powrót do gierki. Pomysł na serwer też jak najbardziej ok. Ogarnąć trochę osób + kanał na ts i może być nice.

Załóż temat w dziale "Gry". Może ktoś się odezwie.

 

Jak coś pisz do mnie na pm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeySer nie dokońca się orientuje w temacie .

 

Z paczką znajomych założyliśmy klan PurpleHandGang : http://purplehandgang.pun.pl/

 

i często gramy na serverze Polskie Świry - jest to wg mnie najlepszy polski server ET i jeden z lepszych

 

na świecie . Online tam sięga maxa wieczorami, czyli 26 osób . Jedynie rano jest sporo botów i po 2giej w nocy w dni robocze.

 

 

Ostatnimi czasy zatęskniliśmy za serverem z przed wielu lat na którym były popularne mapki tj.

 

Gold Rush , Oasis , Supply Depot , Radar , Aldernest , Bremen , Fuel Dump , Railgun , a exp resetował sie wraz z umiejętnościami po 6-8 mapach .

 

Typowy tryb Campaign .

 

Mod o ile pamiętam to był Silent lub NQ z tym ,że bez double jumpa. Jeżeli coś takiego postawisz ,to będziesz miał nasz online po swojej stronie.

 

Będę dzisiaj na Team Speaku ; w prywatnej wiadomości dam Ci na niego namiar to pogadamy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę dzisiaj na Team Speaku ; w prywatnej wiadomości dam Ci na niego namiar to pogadamy ^^

Spoko. Czekam na więcej informacji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sprawdze, bo jak przeglądałem online na gametrackerze, to faktycznie serwery niektóre były pełne, napisałem do pukawka.pl czy moga przedstawić indywidualną oferte na Enemy Territory 2.60B na sloty w wersji premium ze względu na "ficzery" typowo do CS'a oraz pare kompletnie mnie nie interesujących, plan hostingowy na www. też już zorganizowałem, dzisiaj sprawdze jak to wygląda z wieczora

 

 

@Yattaman

 

powiedz mi jak wygląda kwestia "pingów" ich serwerze hostowanym przez 1shot1kill ?

Edytowane przez Galer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Czekam na więcej informacji. ;)

 

Ja to napisałem do Galer-a ,ale jak chcesz pograć w większej grupie to Tobie też dam namiar na nasz TS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie serwery są żywe? Ostatnio odpaliłem ET ze znajomym i z 2h szukaliśmy normalnego serwera z ludźmi, niestety na większości boty albo jakieś kompletnie dziwnie zmodowane serwery z kilkoma graczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie serwery są żywe? Ostatnio odpaliłem ET ze znajomym i z 2h szukaliśmy normalnego serwera z ludźmi, niestety na większości boty albo jakieś kompletnie dziwnie zmodowane serwery z kilkoma graczami.

Ja grywam na:

(HBC)HELLBASKET ETPro3.2.6

IP: 78.46.22.25:27960

 

26slotów, nonstop prawie pełen.

 

lub

[!!!]Hirntot 193.192.59.186:27960

 

http://et.splatterladder.com/?mod=serverlist

Wybierz mod i masz serwery.

Edytowane przez demisen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno jest szansa na remake ET, IP o nazwie Enemy Territory zostały zarejestrowane jako IP do gier audiowizualnych w kilku krajach, w których nie były przy oryginalnym wolfie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM JAKIŚ TYDZIEŃ TEMU ZREAKTYWOWAŁEM STARY POLSKI SERWER XPSAVE ZAPRASZAM DO GRY:) IP: 46.29.21.219:26010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak gracie w tego wf ? Bo chętnie bym zagrał jak coś to dajcie jakieś namiary i kiedy gracie tzn w jakie dni i w jakich godzinach ewentualnie można coś ustalić 

Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...