Skocz do zawartości
maslak

Wiedźmin - serial

Rekomendowane odpowiedzi

Zdarzały się sytuacje, kiedy aktorzy zgadzali się grać za grosze, bo koniecznie chcieli zagrać daną rolę. Jonah Hill za Wilka z Wolf Street dostał marne 60 tys. Ryan Gosling, który chciał odciąć się od wizerunku z filmu Pamiętnik, wziął fuchę w Szkolnym Chwycie za... 1 tys. za tydzień zdjęć. Może Cavillowi bardzo zależy żeby nie być kojarzonym tylko z Supermanem. Tym bardziej, że DC Extended Universe to z każdym kolejnym filmem coraz większa kupa.

 

 

Premiera wstępnie w 2019.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Henry będzie pasował. Są zdjęcia z brodą i jest naprawdę dobrze. Chociaż idealny byłby Nikolai Coster-Waldau - rysy, jak z gry. Cały Geralt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Henry będzie pasował. Są zdjęcia z brodą i jest naprawdę dobrze. Chociaż idealny byłby Nikolai Coster-Waldau - rysy, jak z gry. Cały Geralt.

geralt w serialu nie będzie miał brody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, książkowy Geralt nie nosił brody, bo nie lubił nosić. Rosnąca broda to taki bajer dodany przez CDP Red w W3.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

geralt w serialu nie będzie miał brody

 

Gdzieś tak napisali czy to tylko wniosek na podstawie książek?

 

Bo jeśli oficjalnie tego nie powiedzieli, to jestem na 99,9% przekonany, że serialowy Geralt będzie miał brodę. Brody są teraz modne, Geralt w grze brodę miał, będzie i tu. Wiem, że nie bazują na grze, ale biznesowo nieopłacalne jest całkowite odcinanie się od niej - będą nawiązywać na tyle, na ile legalnie mogą. Fabuły czy postaci wprowadzonych w grze tknąć nie mogą, ale broda to tylko broda.

 

To, że w książkach nie lubił brody nie ma specjalnego znaczenia. Książkowy Tyrion jest koszmarnie brzydki i ma różnokolorowe oczy, a w serialu jest co innego.

Edytowane przez Shagwest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się.

 

The Witcher [Confidential]

THE WITCHER for Netflix

Overall shoot dates: 18th October 2018 - end May 2019

Location: Budapest

 

CIRI

LEAD ROLE. OPTIONS REQUIRED

Cirilla. The Lion Cub of Cintra

 

Looking for a 16 or 15 year old BAME girl who can play down to 13/14. Must not be older than 18 years old.

 

Resilient, Relentless, Brazen, Growing.

 

BAME - Black, Asian, Minority Ethnic.

 

Nie wiem na ile jest to prawdziwe i czy jest sens bić na alarm, ale nie brzmi to zbyt dobrze. Widocznie szukają kontrastu dla Cavilla, a patrząc na niedawne Twitty scenarzystów, można się spodziewać sporej dawki politycznej poprawności.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiałem, że czarny będzie Jaskier lub jakaś inna postać poboczna (bo że ktoś będzie, to było oczywiste). Jednak Ciri ciągnie już za sobą właściwie cały ród albo nawet nację. Ostro.

 

Na Reddicie też wydają się nie piać z zachwytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mieć tylko nadzieje że to raczej będzie kolor Aladynowy niż jakiś Murzynka czy Azjatka XD

czyli cały Nilfgaard będzie musiał być ciemniejszy tylko pytanie jak bardzo wzięli sobie do serca określenie czarni z książek :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autentycznie się na głos zaśmiałem jak to wcześniej przeczytałem. :D

 

Dla mnie ten serial w tym momencie automatycznie przechodzi z "będę oglądał" na "zobaczymy czy będę oglądał". :D

 

 

 

Aż mi się przypomniała ta gównoburza... Nie pamiętam co to za postać bo kompletnie nie siedzę w komiksach ale jakoś niedawno z którejś postaci bodajże DC zrobili czarną prostytutkę w serialu aktorskim. :lol2::E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest prawda z Ciri, to dla mnie tego serialu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że było i w większości przypadków nawet jeżeli sam film był dobrze zrobiony to uważam to za głupotę.

Postać jest jasno nakreślona i takie zmiany nie mają żadnego celu poza poprawnoscią polityczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego są wszyscy zdziwieni przecież to netflix wiec murzyni żydzi i zboczeńcy to pozycja murowana w każdym z ich seriali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego są wszyscy zdziwieni przecież to netflix wiec murzyni żydzi i zboczeńcy to pozycja murowana w każdym z ich seriali.

 

Chyba za dużo żółci, jakoś nie zauważyłem w produkcjach Netflixa aby na siłę stawiali na mniejszości rasowe. W ich największej (najbardziej znanej) produkcji "Stranger Things" jest tylko jeden czarny dzieciak, a spokojne mogli wrzucić jeszcze kolejnego, do tego Azjatę i Latynosa. Większość głównych ról obsadzane są przez białych (13 Powodów, Mindhunter, House of Cards, Punisher). Tak samo ludzie mówili, że na bank Wiesiek nie będzie biały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Green choć ma lvl 38, to wygląda na 48. Lepiej dostawić literkę "e" i postawić na Greene. Bardziej pasuje do "złotego chłopca".

 

featured_5_3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego są wszyscy zdziwieni przecież to netflix wiec murzyni żydzi i zboczeńcy to pozycja murowana w każdym z ich seriali.

To przyjmij jeszcze do wiadomości, że Sapkowski to "lewak" i antyklerykał a Ciri w książkach była lesbijką. I nie ma większego szydercy ze "słowiańskiego" fantasy niż sam autor Wiedźmina.

Jeżeli ktoś ma prawicowe poglądy i usiłuje być fanem Wiedźmina to wybrał wyjątkowo kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą kandydatkę do roli Ciri, pogodzi obie strony. Kawa z mlekiem o polskich korzeniach (Ella Balinska)

 

Ella-Balinska-300x400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przyjmij jeszcze do wiadomości, że Sapkowski to "lewak" i antyklerykał a Ciri w książkach była lesbijką. I nie ma większego szydercy ze "słowiańskiego" fantasy niż sam autor Wiedźmina.

Jeżeli ktoś ma prawicowe poglądy i usiłuje być fanem Wiedźmina to wybrał wyjątkowo kiepsko.

No to obowiązkowa pasta: https://fanbojizycie.wordpress.com/2018/02/01/w-sumie-to-rozumiem-czemu-sapkowski-pije/

 

Update: a tutaj artykuł, w którym Sapek wylewa wiadro pomyj na słowiańskie fantasy i mitologię: https://sapkowskipl.wordpress.com/2017/03/17/pirog-albo-nie-ma-zlota-w-szarych-gorach/

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:E Czy wpychanie na siłe mniejszości etniczych do zarysowanej w książce źródłowej postaci nie jest przejawem rasizmu wobec zieloonookich blondynek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ja mam w dupie jego poglądy i to na czym bazuje. To w tej sprawie nie ma kompletnie żadnego znaczenia.

Nakreślił postać? Nakreślił. Tyle.

Tu nie ma o czym dyskutować bo to jest aberracja nawet nie wynikająca z "wizji artystycznej" tylko element przesadzonej poprawności politycznej.

 

Prawicowe poglądy przyczyną? Jakoś nie ma i nie było wybitnego oporu co do właśnie wątków lesbijskich. To jak to jest? Wredne prawaki nie chcą kolorowej Ciri ale "homo-propaganda" im nie przeszkadza? :hmm:

Od razu mi się przypomina jak przed wyborem obecnego klauna w USA były głosy o nagle wynurzających się z odmętów rasistowskich konserwach nienawidzących kobiet.

To jak oni mają taką siłę przebicia i jest ich tyle, że udało im się storpedować kampanię Clinton to gdzie oni byli jak przez 2 kadencje stanowisko piastował Obama???

 

Sprawa jest prosta. Nie chcę czarnej/żółtej postaci zrobionej z kanonicznie białej tak samo jak nie chcę białej postaci w roli kanonicznie kolorowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geralta mógłby zagrać nawet Denzel Washington, ważne, żeby serial był dobrze napisany i zrealizowany :D

O Ciri się ludzie rzucając, ale jak od ~1000(?) lat pewnego Żyda Z Betlejem pokazują jako błękitnookiego Europejczyka to nikt nie nie rzuca, nikt :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...