Skocz do zawartości
maslak

Wiedźmin - serial

Rekomendowane odpowiedzi

Ale sama waga nazwiska przerosła wszelkie oczekiwania. Mikkelsen czy Waldau wydawali się być marzeniami ściętej głowy, a tu sam Superman. To też bardzo dobra forma promocji serialu.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, niezależnie od tego jak się sprawdzi (czy w ogóle sprawdzi?), to jest obecnie aktor dużego formatu. Talentem nie ocieka, ale odmówić mu go nie można. Obejrzę jeszcze kilka filmów z jego udziałem, poszerzając w ten sposób perspektywę.

Ech, ciągle myślę o Evie Green w roli Yen.

Zgarnęli Cavilla, kto wie, kto wie. :E Chyba, że oficjalnie odmawiała/okazywała brak zainteresowania, o czym nie wiem.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

Plusem jest to ze Cavill bardzo lubi książki o Wieśku oraz samą grę. O ile nie kłamie :) Ale raczej po co by miał to robić? To może go podbudować podczas wcielania się w Geralta. Według mnie gorzej może wypaśc osoba która nie zna w ogóle tej postaci oraz uniwersum Wiedźmina.

A Triss mogłaby zagrać Amy Adams https://78.media.tumblr.com/dcabec8ade63bf0b4f1e80f4ccdc56b8/tumblr_nb4l1nLRGE1qbz7kjo4_500.png

Ucharakteryzuja ją by i pasowałaby idealnie.

A Ciri mogłaby zagrać ta aktorka --> https://pbs.twimg.com/media/Cgt3ZV_WwAE_MS-.jpg:large

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mikkelsen grał w Hannibalu, o prawdopodobnie jeszcze mniejszym budżecie niż Wiedźmin... więc jego zatrudnienie wcale nie było niemożliwe... większym problemem byłoby wciśniecie go w terminarz. Tylko tak naprawdę nie wiadomo, w jaki wiek celowali autorzy serialu i może chcieli młodszego. No i kluczowa kwestia, czy sam aktor chciałby zagrać...

Zakładając, że planują osiem sezonów (no bo pewnie zakładają sukces i ciągnięcie tego dalej po pierwszym sezonie), to w finalnej serii skończyliby z ponad sześćdziesięcioletnim aktorem w roli niezwykle sprawnego mutanta ciachającego mieczem potwory. To po prostu niewykonalne. Albo byłby to koszmar dublersko-komputerowy, albo montażowy, jak w słynnej scenie skoku Liama Neesona przez płot (

). 35 Cavilla to chyba naprawdę maksimum, na co mogli sobie pozwolić.

I ja się cieszę z tego angażu. Dobry aktor, a po Supermanach potrzebuje podobnej popkulturowej roli, w której tym razem miałby szansę pokazać, że jednak potrafi grać. Scenariusze tamtych filmów mu na to nie pozwalały, oby tu było lepiej.

Edytowane przez Shagwest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak oto H. Cavill wcieli się w drugą uwielbianą przeze mnie postać :)

Podobnie jak przedmówcy, marzę jeszcze tylko Eva Green w roli Yennefer i będę w raju. Raz, że świetna z niej aktorka.

Dwa, że w jej oczach widać furię, której nie powstydziłaby się wściekła czarodziejka. Trzy...serio trzeba wymieniać dalej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plusem jest to ze Cavill bardzo lubi książki o Wieśku oraz samą grę. O ile nie kłamie :) Ale raczej po co by miał to robić? To może go podbudować podczas wcielania się w Geralta. Według mnie gorzej może wypaśc osoba która nie zna w ogóle tej postaci oraz uniwersum Wiedźmina.

to fakt, działa to bardzo pozytywnie na cały hype. Osobiscie daje mu szanse bo rola supermana nie była wymagająca a jednak w miarę przyjemnie sie ogląda tą bajeczkę. Dodoatkowo uważam, że taki młody aktor zwiazany z DC/Marvel jest znany wśród dzieciaków, młodzieży to też cześć marketingu.

Też mi się marzy Eva Green jeszcze biorąc pod uwagę że nie boi się odważnych scen to już całkiem ;)

:P pomarzyć można :P imho nie będzie drugiego "bardzo dużego" nazwiska w obsadzie. Wyczerpią cały budżet na aktorów i znów zrobią:

comment_U6CpSuX6wibjuNbSF5kKVZFWSOxQHPa3.jpg

Edytowane przez -Mystic-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

Nie wiadomo ile zarobi Cavill.. Może wziął minimum ? Może ma już itak sporo forsy na koncie że mu teraz zwisa ile zarobi? Może bardziej mu własnie zależy sama rola niż forse. Pewnie się tego nie dowiemy, ale coś może być na rzeczy.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiscie bym tak daleko nie szedł. To cih zawód z którego chcą czerpać zyski. Może faktycznie zgodził siena niższe honorarium ale za free to conajwyżej można kosę pod żebro dostać.

:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdarzały się sytuacje, kiedy aktorzy zgadzali się grać za grosze, bo koniecznie chcieli zagrać daną rolę. Jonah Hill za Wilka z Wolf Street dostał marne 60 tys. Ryan Gosling, który chciał odciąć się od wizerunku z filmu Pamiętnik, wziął fuchę w Szkolnym Chwycie za... 1 tys. za tydzień zdjęć. Może Cavillowi bardzo zależy żeby nie być kojarzonym tylko z Supermanem. Tym bardziej, że DC Extended Universe to z każdym kolejnym filmem coraz większa kupa.

Premiera wstępnie w 2019.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Henry będzie pasował. Są zdjęcia z brodą i jest naprawdę dobrze. Chociaż idealny byłby Nikolai Coster-Waldau - rysy, jak z gry. Cały Geralt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Henry będzie pasował. Są zdjęcia z brodą i jest naprawdę dobrze. Chociaż idealny byłby Nikolai Coster-Waldau - rysy, jak z gry. Cały Geralt.

geralt w serialu nie będzie miał brody

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wyżej, książkowy Geralt nie nosił brody, bo nie lubił nosić. Rosnąca broda to taki bajer dodany przez CDP Red w W3.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

geralt w serialu nie będzie miał brody

Gdzieś tak napisali czy to tylko wniosek na podstawie książek?

Bo jeśli oficjalnie tego nie powiedzieli, to jestem na 99,9% przekonany, że serialowy Geralt będzie miał brodę. Brody są teraz modne, Geralt w grze brodę miał, będzie i tu. Wiem, że nie bazują na grze, ale biznesowo nieopłacalne jest całkowite odcinanie się od niej - będą nawiązywać na tyle, na ile legalnie mogą. Fabuły czy postaci wprowadzonych w grze tknąć nie mogą, ale broda to tylko broda.

To, że w książkach nie lubił brody nie ma specjalnego znaczenia. Książkowy Tyrion jest koszmarnie brzydki i ma różnokolorowe oczy, a w serialu jest co innego.

Edytowane przez Shagwest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczyna się.

The Witcher [Confidential]

THE WITCHER for Netflix

Overall shoot dates: 18th October 2018 - end May 2019

CIRI

LEAD ROLE. OPTIONS REQUIRED

Cirilla. The Lion Cub of Cintra

Looking for a 16 or 15 year old BAME girl who can play down to 13/14. Must not be older than 18 years old.

Resilient, Relentless, Brazen, Growing.

BAME - Black, Asian, Minority Ethnic.

Nie wiem na ile jest to prawdziwe i czy jest sens bić na alarm, ale nie brzmi to zbyt dobrze. Widocznie szukają kontrastu dla Cavilla, a patrząc na niedawne Twitty scenarzystów, można się spodziewać sporej dawki politycznej poprawności.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obstawiałem, że czarny będzie Jaskier lub jakaś inna postać poboczna (bo że ktoś będzie, to było oczywiste). Jednak Ciri ciągnie już za sobą właściwie cały ród albo nawet nację. Ostro.

Na Reddicie też wydają się nie piać z zachwytu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz mieć tylko nadzieje że to raczej będzie kolor Aladynowy niż jakiś Murzynka czy Azjatka XD

czyli cały Nilfgaard będzie musiał być ciemniejszy tylko pytanie jak bardzo wzięli sobie do serca określenie czarni z książek :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autentycznie się na głos zaśmiałem jak to wcześniej przeczytałem. :D

Dla mnie ten serial w tym momencie automatycznie przechodzi z "będę oglądał" na "zobaczymy czy będę oglądał". :D

Aż mi się przypomniała ta gównoburza... Nie pamiętam co to za postać bo kompletnie nie siedzę w komiksach ale jakoś niedawno z którejś postaci bodajże DC zrobili czarną prostytutkę w serialu aktorskim. :lol2::E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli to jest prawda z Ciri, to dla mnie tego serialu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że było i w większości przypadków nawet jeżeli sam film był dobrze zrobiony to uważam to za głupotę.

Postać jest jasno nakreślona i takie zmiany nie mają żadnego celu poza poprawnoscią polityczną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem dlaczego są wszyscy zdziwieni przecież to netflix wiec murzyni żydzi i zboczeńcy to pozycja murowana w każdym z ich seriali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi