Skocz do zawartości
adashi

Żulernia z OLX, Allegro oraz forum PC Laba

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Killer85 napisał:

Szukanie jeleni
Ikea jest jednak w dużych miastach ale można chyba zamówić z dostawą

Oni nie szukają jeleni... Oni zwabiają jelenie, a jelenie same przychodzą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

Oni nie szukają jeleni... Oni zwabiają jelenie, a jelenie same przychodzą ?

Jak zwał tak zwał :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, duniek napisał:

moze mi ktos wytłumaczyc to:

pluszowy szczur z IKEA, ceny:
ikea 15zł
allegro 21-23zł
olx 30-40zł

 

mnie tam bardziej zastanawia po co Duniek śledzi rynek pluszowego szczura  :E  

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tym tygodniu gość pytał o fotel w idealnym stanie wystawiony za ułamek ceny nowego, pierw czy fotel posiada JAKIEKOLWIEK przetarcia, więc wstałem, pod światłem i z latarką sprawdzałem cm po cm, bo przyznam, że aż tak nie sprawdzałem, wychodząc z założenia, że sprzedawany jest fotel z 2019 r., używany, więc trzeba mieć na uwadze, że to nie jest nowy całkiem produkt. No ale dobra, sprawdziłem, odpisałem, że nie ma żadnych przetarć ani otarć, padło wówczas kolejne pytanie: 'Jak fotel był wykorzystywany?', ale po tym drugim pytaniu już doszedłem do wniosku, że gość mnie po prostu trolluje.

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fjubens napisał:

'Jak fotel był wykorzystywany?', ale po tym drugim pytaniu już doszedłem do wniosku, że gość mnie po prostu trolluje.

Niekoniecznie. Czasami naprawdę ciężko powiedzieć, czy ktoś trolluje, czy jest mocno oderwany od rzeczywistości. Analogia do osób kupujących używany smartfon ze stanem bardzo dobrym, a następnie wynajdujących mikrorysy na ekranie i obudowie pod obiektywem makro.

Tylko że jeżeli faktycznie w ofercie napisałeś "stan idealny", to ściągasz takie osoby na własne życzenie. To czy towar jest w stanie idealnym czy nie jest kwestią subiektywną. Naprawdę dużo lepiej jest ograniczyć się do "mało używany, stan jak na zdjęciach", i po prostu zrobić kilka wyraźnych, dobrze doświetlonych zdjęć (to i tak jest zawsze na plus, bo ludzie kupują oczami). Wtedy to kupujący interpretuje, czy stan jest idealny czy nie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma to sens, chociaż tak jak wspomniałem, pod latarką świeciłem nawet po tym zapytaniu i nie ma przetarć, żadnych też oczywiście plam ani nic takiego, więc jak zmienię na opis 'bardzo dobry', to pewnie pojawi się pytanie 'dlaczego nie idealny?' i wówczas w sumie sam nie wiem co odpisać, bo nie ma bardzo do czego nawiązać skoro nie ma żadnych wad wizualnych tego typu. :D 

Wystawiłem fotel z odbiorem osobistym tylko, bo to problem jednak wysłać, to też wychodząc z założenia, że jak ktoś się skusi, przyjedzie, obejrzy, powie, że mu nie pasuje, to przecież wiadomo, że to normalne też i nikt go nie przymusza wtedy do zakupu

Może przerobię na weekendzie te zdjęcia faktycznie w jakimś dobrym świetle żeby było widać wszystko dokładnie i dam właśnie, że stan jak na zdjęciach tak jak mówisz. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Diesel_Wawa napisał:

Kolejne ciekawe ogłoszenie... Facet sprzedaje kompa. Po opisie można sądzić, że nie znajdziecie podobnego w całej galaktyce! ;)??

https://www.olx.pl/d/oferta/komputer-stacjonarny-asus-p5q-premium-niezniszczalny-mocarz-CID99-IDNQ0g7.html#3c22e534c1

 

Zero na końcu to chyba przypadkowo wpisał

Następny oderwany od rzeczywistości 

https://www.olx.pl/d/oferta/komputer-gamingowy-pc-radeon-rx-6800-xt-gaming-16gb-gddr6-CID99-IDNu28h.html#9bb3a59b71

Edytowane przez Krzkra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Diesel_Wawa napisał:

Kolejne ciekawe ogłoszenie... Facet sprzedaje kompa. Po opisie można sądzić, że nie znajdziecie podobnego w całej galaktyce! ;)??

https://www.olx.pl/d/oferta/komputer-stacjonarny-asus-p5q-premium-niezniszczalny-mocarz-CID99-IDNQ0g7.html#3c22e534c1

 

Przecież ten złom może z 500zł jest warty xD

 

6 godzin temu, Krzkra napisał:

Zero na końcu to chyba przypadkowo wpisał

Następny oderwany od rzeczywistości 

https://www.olx.pl/d/oferta/komputer-gamingowy-pc-radeon-rx-6800-xt-gaming-16gb-gddr6-CID99-IDNu28h.html#9bb3a59b71

Ten też nieźle szaleje, na nowych częściach się taniej taki komp zmontuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Krzkra napisał:

mnie tam bardziej zastanawia po co Duniek śledzi rynek pluszowego szczura  :E  

:E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to uważajcie na to ogłoszenie. Fotki są moje, kartę sprzedawałem we wrześniu tamtego roku. Nie wiem co oni sobie w nich upodobali bo to już kolejna sytuacja, że ktoś wykorzystuje je aby ewentualnie coś swojego sprzedać. Wcześniej na allegro ktoś wystawiał kartę wykorzystując te foty.

https://www.olx.pl/d/oferta/msi-geforce-gtx-1060-gaming-x-6gb-gddr5-CID99-IDOfhwf.html?reason=ip|item_to_vec

Edytowane przez Diesel_Wawa
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Diesel_Wawa napisał:

Jakby co to uważajcie na to ogłoszenie. Fotki są moje, kartę sprzedawałem we wrześniu tamtego roku. Nie wiem co oni sobie w nich upodobali bo to już kolejna sytuacja, że ktoś wykorzystuje je aby ewentualnie coś swojego sprzedać. Wcześniej na allegro ktoś wystawiał kartę wykorzystując te foty.

https://www.olx.pl/d/oferta/msi-geforce-gtx-1060-gaming-x-6gb-gddr5-CID99-IDOfhwf.html?reason=ip|item_to_vec

Zgłaszaj takie ogłoszenie i tyle. Konto zapewne przejęte i szukają jelenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, King Arthas napisał:

Zgłaszaj takie ogłoszenie i tyle. Konto zapewne przejęte i szukają jelenia.

Kurde, wiem że żulernia, ale kiedyś byłem tak leniwy, że też pobrałem jakieś zdjęcia z allegro (tego samego modelu laptopa co sprzedawałem) tylko oferta była już zakończona. 

Ogólnie stan był bardzo dobry, ten ze zdjęcia też, a na dodatek zrobiony dobrym aparatem, a nie moim wtedy jakimś ziemniakiem.. no i zapożyczyłem :E Mimo wszystko dobrze, że kolega przestrzega, trzeba się mieć na baczności w takich sytuacjach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Krzkra napisał:

Kurde, wiem że żulernia, ale kiedyś byłem tak leniwy, że też pobrałem jakieś zdjęcia z allegro (tego samego modelu laptopa co sprzedawałem) tylko oferta była już zakończona. 

Ogólnie stan był bardzo dobry, ten ze zdjęcia też, a na dodatek zrobiony dobrym aparatem, a nie moim wtedy jakimś ziemniakiem.. no i zapożyczyłem :E Mimo wszystko dobrze, że kolega przestrzega, trzeba się mieć na baczności w takich sytuacjach. 

Miałem podobnie, sprzedawałem kartę graficzną która siedziała w kompie, pudełka nie miałem, nie chciało mi się jej wyjmować więc dałem zdjęcie z neta. Sprzedałem i kupujący też zadowolony, żaden wałek to nie był. Dodam, że nie była to karta za 50zł, tylko 1080Ti jak chodziły po ponad 2k. Także sytuacje są różne.

Dodam jeszcze, że ja np. po przygodach z odbiorem osobistym, przestawiłem się tylko i wyłącznie na sprzedaż przez wysyłkę. Nie będę tutaj się rozpisywał, ale mam dość sprzedaży z odbiorem. Niestety niektórzy odbierają to jako oszustwo\wałek, ale ja tam nie narzekam, co mam sprzedać to sprzedam. A sprzedaję ostatnio ~10 przedmiotów tygodniowo. Sprzedaję tak nawet drogie rzeczy jak np. ostatnio 3070Ti za ponad 4k, ale wałków nie robię, wiem co sprzedaję, więc nie mam nic do ukrycia.

Aaaa i nawet numeru telefonu nie podaję, bo od razu wpada spam oszustów z whattsapa i innych kombinatorów, komunikuję się tylko przez wiadomości i nie narzekam.

Także podsumowując dla wielu z was moje ogłoszenia mogą się wydawać oszustwem: brak odbioru osobistego, brak podanego telefonu, zdjęcie z neta. Nie wiem może to że mam konto od wielu lat i same pozytywy coś tu zmienia. Ja wiem, że oszustów jest dużo, ale nie przekreślajcie od razu jakiegoś ogłoszenia bo coś tam wam nie pasuje.

EDIT - oczywiście zdjęcia z neta to wyjątkowy przypadek, normalnie daje prawdziwe.

Edytowane przez lukibossss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejne przygody, tak się złożyło że dwóch zainteresowanych jednocześnie pisało.

zainteresowany A: milion pytań + czy daję gwarancję na 8 letnią grafikę + oczywiście negocjacje

zainteresowany B: zapytał czy aktualne i kupił z przesyłką olx

No to Panu A odpisuję, że już ktoś inny kupił, to ten do mnie z mordą xD 

Także Panowie czasami nie opłaca się negocjować o głupie 20zł - a zaznaczę, że moja oferta była najtańsza na allegro/olx, bo chciałem sprzedać, nie sprzedawać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie troche dlugie
Kolejny Janusz mi sie trafil :(

Ostatnio widywalem na lokalnych grupach FB post chlopaka co chcial kupic jakas karte do 150zl do CSa, LOLa itp., niewymagajacych gierek

Troche post sie przewijal wiec napisalem, zaoferowalem GTXa 560TI Windforce za 150zl. W dobrym stanie, wyczyszczony, wymieniona pasta i chlodzenie cale.

Chlopak od razu zdecydowany, umowilismy sie rowniez, ze przyjedzie rano z kompem bym zamontowal itd. oraz zebym wrzucil mu Win 10 (mial 7).

Przyjechal rano z ojcem, zwanym dalej "Januszem" (pewnie go przywiozl bo chlopak niepelnoletni) ale ok. Instalacja systemu, mowie, ze klucz/aktywacja we wlasnym zakresie, montaz karty, testy itd. - chlopak zadowolny

Wiec mowie - 150zl karta + 50 montaz, instalacja Win10 itd
Oczywiscie kwestia "gwarancji". Chce gwarancje rozruchową :D - wiec mowie, ze to jest gwarancja rozruchowa pokazujac na dzialajaca karte i uruchomionego benchmarka (i dzialajacego) :)

Janusz kreci nosem. Bo karta stara, bo moze sie zepsuc, bo na Allegro widzi po 80-100zl (chociaz to licytacje) :) . Da za karte 100zl. Wiec mowie, ze nie da rady, ponadto ja juz swoja usluge wykonalem.

On w zaparte "nie". Syn oczywiscie czerwony ze wstydu, probuje tlumaczyc, ze cena spoko itd., zreszta sam uzbieral sobie na to kase. No ale trudno, demontuje karte i mowie - 50zl za Win10

Janusz na nie - bo jesli bez karty to On nie chce zadnej uslugi i chce zabierac kompa. Momento mowie ! - Hirens, Secure Erase, dysk SSD czysty, mozna zabierac. Oczywiscie bunt Janusza bo syn bez systemu ale to nie moj problem. Dobra, zabrali sie i pojechali

Kolo poludnia dzwoni jakas kobita, zona "Janusza". Rozmawiala z synem, przeprasza za męża, chce abym przyjechal i zrobil na miejscu (montaz, system) jak Janusz pojedzie do pracy na popoludniowke :)

Zaproponowala 150zl za karte + 150zl za dojazd (30km) i usluge. Syn Jej opowiedzial wszystko, byl zadowolony ale ojciec musial Januszowac.
W glosie bylo slychac, ze kobita rozsadna, ok, pojade. Przyjechalem, zamontowalem, wrzucilem system. Nawet okazalo sie, ze mieli oryginalnego Win 7 BOX, system przyjal i aktywowal klucz. Git
Rozliczylismy sie, Pani wyrownala na 200zl za usluge i przeprosila. Dla spokoju ducha, wystawilem fv na te 200zl ;)

Wrocilem do domu, poznym wieczorem telefon od Janusza. Jakim prawem przyjechalem, jakim prawem grzebalem w komputerze, zglosi do US ze dorabiam, ze sprzedaje czesci itd. Wytlumaczylem, ze karta sprzedana jako osoba prywatna a za usluge żona otrzymala FV. Ale On dalej swoje, straszenie "prawnikami w rodzine". Dobra, zegnam, rozlaczylem sie.
Nazajutrz dzwoni syn, ma problem, komuter sie wylacza, restartuje w trakcie grania (oczywiscie karta byla przetestowana przeze mnie a nawet uzywana jakis czas). Wiec mowie - pewnie zasilacz. Ok, to czy mam jakis i moglbym sprzedac i zamontowac ? Mowie, ze mam ale wytlumaczylem, ze troche nie chce tego robic, bo znow w nocy bedzie mi ojciec wydzwanial. No i slysze w tle żone Janusza (pewnie na glosnomowiacym). "No co za ku... debil". Zaczela ze mna gadac, ze Oni nic nie wiedzieli o jego telefonie itd. Ale mam przyjechac, umowilismy sie na przyjazd, montaz zasilacza, sprawdzenie karty.
Przyjechalem, rozmawiam z żoną Janusza i mowie, ze glupio tak, ze maz wydzwania, straszy prawnikami w rodzinie. Janusz stoi czerwony a żona do niego - "prawnicy ? W tej Twojej popier ... trelelele rodzinie" ? Ktory tam prawnik ? Ten po mechatronice czy ten po OHP ? :E - Janusz morda purpurowa a zona Janusza - " Pan idzie sprawdzic ten komputer"

Wymiana zasilacza, sprawdzenie, okazuje sie, ze faktycznie, zasilacz byl na wykonczeniu i wymiana pomogla. W miedzyczasie Janusz sie kreci i cos marudzi pod nosem (gdy montowalem zasilacz). Zona do niego "idz mendo do garazu, porob cos, srubki policz, poprzekladaj ale nie truj d.py normalnym ludziem" :E - Janusz sie zmyl

Na koniec rozliczenie, podziekowanie, jeszcze raz przeprosiny, w gratisie jeszcze kilka przetworow miesnych domowej roboty (okazalo sie, ze zajmuja sie tym jako firma) i super.
Na odchodne wrocil Janusz i z pytaniem do mnie jakby nigdy nic, czy moglbym tez jego laptopa sprawdzic bo cos tam cos tam. A żona - "a ten Pan Tobie nic nie bedzie robil bo glupi jestes a Pan zapewne nie traci czasu na kretynów. Na OLXie poszukaj glupszego od siebie albo niech Ci Twoi wyksztalceni z rodziny pomoga". Janusz kamienna twarz, zmyl sie, ja tez i ot cala historia :)
Zaczelo sie od sprzedazy karty i moze bylaby nietrafiona sprzedaz i robota ale cala wizyta i te rozstawianie Janusza po kątach - bezcenne - caly czas beka :E

Nie wiem jak to jest, jak wykonuje uslugi to nie ma problemu, ale jak nie daj Boze cos sprzedam czy zamontuje cos swojego - zawsze jakis cyrk :)

  • Haha 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eNeSik

I dlatego ja odpuszczam odbiory osobiste :)

Sprzedawałem kiedyś telefon i pierw w wiadomościach chłop się negocjuje (ok), potem dzwonił i znowu jeszcze parę dych chce zejść (no już mi się to nie podobało, ale ok), ustaliliśmy cenę, spotkaliśmy się a ten qrwa znowu chce zejść parę złoty. Dlatego w dupie to mam, sprzedaję przez wysyłkę, albo komuś pasuje, albo nie i tyle.

Niektórzy kombinatorzy specjalnie umawiają się gdzieś w połowie drogi, a potem myślą że jak już zmarnowałeś swój czas i benzynę to zejdziesz z ceny - to mnie najbardziej denerwowało.

Jeszcze rozumiem jak się sprzedaje coś o dużej wartości to można pójść na rękę, jakoś się dogadać, ale jak sprzedaje głupoty za 50zł to na prawdę marudom nawet nie chce mi się odpisywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukibossss

Wiesz, ludzie mi przywoza sprzet do naprawy itd. a sprzedaz miala byc tez przy okazji. Ponadto to bardziej aby "pomoc" chlopakowi bo ogolnie sprzetem nie handluje

Przy czym nie spodziewalem sie, ze ojciec - Janusz ;)

Ale jak ktos ma juz przyjechac osobiscie, marudzic i pojechac (stracic czas, paliwo) to mi to lotto - owszem, mi rowniez zabierze troche czasu ale w ogolnym rozrachunku wychodze na plus :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, eNeSik napisał:

@lukibossss

Wiesz, ludzie mi przywoza sprzet do naprawy itd. a sprzedaz miala byc tez przy okazji. Ponadto to bardziej aby "pomoc" chlopakowi bo ogolnie sprzetem nie handluje

Przy czym nie spodziewalem sie, ze ojciec - Janusz ;)

Ale jak ktos ma juz przyjechac osobiscie, marudzic i pojechac (stracic czas, paliwo) to mi to lotto - owszem, mi rowniez zabierze troche czasu ale w ogolnym rozrachunku wychodze na plus :)

Nie no Ty to pełną profeskę zachowałeś, ale właśnie szkoda czasu na takich Januszy na jakich trafiłeś :) Jeśli wyszedłeś na plus to ok. Ja niestety parę razy przez takich gamoni traciłem czy to czas czy pieniądze, albo to i to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukibossss

Juz sie uodpirnilem i zdystansowalem. Zdarzaly sie oczywiscie zgrzyty, czasem gdy jechalem do kogos robic cos na miejscu. Umowiona kasa za usluge konkretna, usluga wykonana i marudzenie bo "jak to 150zl jak Pan to zrobil w 30-60min". Wtedy tlumacze, ze ja musialem nabyc wiedze i umiejetnosci. I dlatego mi to zajmuje tyle i tyle a inny bedzie sie z tym meczyl 2-3 godziny. Ew. probonuje nastepnym razem umowic sie na stawke godzinową ;) - wtedy trafi na goscia co system bedzie stawial 3 godziny :)

Ludzie po prostu czasem traktuja kogos od IT jak dziecko co to poklika, poszpera i kasuje za nie wiadomo co a sie nie narobil. Bo Janusz nie rozumie, ze ktos musial nabyc rowniez wiedze i doswiadczenie aby mogl tak poklikac i naprawic. A ze On zapierdziela gdzies na budowe za smieszna godzinówke - no coz - nie chcialo sie nosic teczki, nosimy cegłóweczki ;)

 

Czesto po robocie widzialem juz grymas na stosunek umowionej stawki do spedzonego czasu (i wiedzialem, ze zaraz sie zacznie) i od razu zaczynalem gadke, ze "o widze, Pan cos nie w sosie". No i sie zaczynało :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaję jak coś mam to tylko na OLX i to już całe lata, wiem jakie z tym problemy...wczoraj się okazuje że z kupnem jest dokładnie tak samo. Trzech różnych sprzedających (choć teraz mam już wątpliwości). Charakterystyka to brak telefonu (choć to można zrozumieć), brak odpowiedzi na podstawowe pytanie (skoro sprzedają nowe produkty i wiadomość odczytują), ale jak już dostałem info że brak odbioru osobistego (moja miejscowość) bo covid, brak konta tylko jakieś inne inne formy płatności to już wiadomo o co chodzi. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, amp41 napisał:

Sprzedaję jak coś mam to tylko na OLX i to już całe lata, wiem jakie z tym problemy...wczoraj się okazuje że z kupnem jest dokładnie tak samo. Trzech różnych sprzedających (choć teraz mam już wątpliwości). Charakterystyka to brak telefonu (choć to można zrozumieć), brak odpowiedzi na podstawowe pytanie (skoro sprzedają nowe produkty i wiadomość odczytują), ale jak już dostałem info że brak odbioru osobistego (moja miejscowość) bo covid, brak konta tylko jakieś inne inne formy płatności to już wiadomo o co chodzi. ?

Telefonu nie podaja bo pozniej janusze dzwonia i zajmuja czas. Sam nie podaje ;) ale brak odbioru to prawdopodobnie walek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

y1l9DmX.jpeg

Nie zarabiam na przesyłkach
Gość chciał kuriera...jak widać i tak zaniżyłem cenę przesyłki

Allegro Lokalnie

Client prosi o warunki dostawy:

Dostosuj koszt na podstawie wielkości i wagi przedmiotów w zamówieniu. Sugerowany koszt: 13,00 zł.

USTAW TE WARUNKI DOSTAWY

dzisiaj, 17:07
Wysyłka ma być kurierem?
dzisiaj, 17:29
Czy paczkomat?
dzisiaj, 17:30
kurier
dzisiaj, 17:30
Bedzie najwygodniej
dzisiaj, 17:30
Koszt wysyłki kurierem dpd to 17,50zl.
dzisiaj, 17:32
rozmyslilem sie jednak nie biore tego dzikuje za odpowedz
Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, adask0 napisał:

Telefonu nie podaja bo pozniej janusze dzwonia i zajmuja czas. Sam nie podaje ;) ale brak odbioru to prawdopodobnie walek ;)

Nie mówiąc już o spamie oszustów na whattsapie albo innych spamerach. Odkąd raz udostępniłem tam numer to do dnia dzisiejszego dzwonią do mnie boty od fotowoltaiki itp.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...