Skocz do zawartości
komunia

Nowa karta 200-250zł zamiast 9800GT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam ogromny problem z doradzeniem mojemu kumplowi co ma zrobić w danej sytuacji.

Komp ma mniej więcej taki:

core 2 duo

4gb ddr2

płyta gigabyte

grafika 9800GT 1GB

Zasilacz chieftec 500w

Spaliła mu się ta 9800gt, chce kupić KONIECZNIE NOWĄ kartę za 200-300zł żeby miała wyjdajność minimum taką jak ta 9800GT

Nie jestem w stanie nic mu podpowiedzieć, wszelakie gt210 gt710 staram się mu wybić z głowy ale CO W TEJ CENIE KUPIĆ NOWEGO? W normalnym sklepie, nie allegro.

Doradźcie coś...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gt 1030 ma wejść na sklepy lada chwila:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dołóż te 65 zł do tego rx460, co zalinkował @winedhusar, nic nowego do 300 i sensowniejszego nie znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

albo poczekaj na GT1030

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

albo poczekaj na GT1030

Namówiłem go na wstrzymanie się na jakiś czas :) uff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• A jak to zrobić? Mam pena z instalatorem.
    • Z większości dużych gier się już wystrzelali, to co było tworzone jeszcze z myślą o PS4 już zostało wydane. Tak więc coś naprawdę konkretnego to pewnie dopiero jakoś w 2024 (piszę o ekipach z PlayStation Studios, producenci third-party coś tam pewnie wyplują). Wątpię, aby np. taki Marvel's Wolverine ukazał się w przyszłym roku, ale może czekają nas jakieś niespodzianki. Rok 2023 to będzie też dla Sony promocja PSVR2.
    • Lenovo Legion 5-17 Ryzen 5 5600H/16GB/1TB/Win11 RTX3060 144Hz 5999 złotych Ma system i dość spory SSD. Ma dobre chłodzenie i przyzwoitą wydajność. Jest ciężki jak na obecne 17 calowe laptopy. 
    • Wzialem na probe , troche pogralem. Pierwsze co rzucilo mi sie w oczy to malo ostry obraz w 1440p. Dalem skalowanie na 120% bo powyzej juz nie trzyma 60fps i jest ciut lepiej. Sama gra przy pierwszym zetknieciu calkiem przyjemna. Prosta rozwalka z wieloma mozliwosciami podczas walki. Taki lekki odmuzdzacz. Wiedzac czego sie spodziewac jest niezle. Pytanie czy szybko nie zacznie sie nudzic. Zastanawia mnie czemu ta gra tak mocno grzeje karte przy tak przecietnej grafice. Nawet przy skalowaniu 100% bez limitu fps karta dobija do 70C  przy 180w. Nawet w metro exodus mialem max 68c przy 200w. Przy locku na 60fps tempy ok 63-65c czyli wiecej niz w CP.Nie wiem czy zostawic czy zwrocic , ta gra miala byc dla mnie zapychaczem miedzy Uncharted a Calisto Protocol ale chyba poczekam na jakies promki i do Calisto przeczekam na PESie
    • Zasadniczo, to wiemy co się z tymi postacami stało w podręczniku rpg od CDPR. Anais została ukryta w Kovirze przez vernona i Natalisa do czasu aż dorosnie  temeria znów  pojawi się na mapie i będzie mogła objąć torn. Sama jej obecnos jest raczej zbędna dla fabuły w3.   A to nie jest tak że na tego typu rzeczy jest umowa z Ninvidia? Chyba nie mogą sobie pożyczać tej technologii 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...