Skocz do zawartości
qwoot

Stronki z filmami online

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik jaki by się oglądnęło ale patrzam, że stara dobra stronka padła i raczej się nie podniesie :(

ostała się może jakaś stronka co nie chce rejestracji lub/i ciągnąć pieniędzy z moich oszczędności odłożonych na schab i cebulę? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Youtube!

a myślałem czy by nie napisać że ta opcja już mi znana :D

ogólnie nie żeby narzekał na jakość bo z reguły jest tam pikseloza.. ale dłuższe filmiki to tam jednak ciężko znaleźć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://kinoman-tv.pl/

https://zalukaj.com/

https://vod.pl/

https://player.pl

 

a myślałem czy by nie napisać że ta opcja już mi znana :D

ogólnie nie żeby narzekał na jakość bo z reguły jest tam pikseloza.. ale dłuższe filmiki to tam jednak ciężko znaleźć:)

 

Co Ty opowiadasz? Wszystkie filmy tam znajdziesz, pod prawdziwą czy rzekomą nazwą. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "filmy" i ustawić filtr + 20 minut.

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek2001

Chodzi zapewne o masowe przenoszenie filmów do premium...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek2001 nie działa, piniondz zapachniał i trzeba się logować / płacić.

@Áltair link pierwszy sprawdziłem i już mi się spodobał:) co do youtube to jest sporo filmów ale jednak nie wszystkie, cały świat tam coś wwala i nie zawsze w polskiej / angielskiej wersji się znajdzie, konkretnego szukasz i trzeba troszkę przebierać w "SUBTITULOS EN ESPAÑOL"

 

dzieki wam za linki - będę korzystał jak będę coś szukał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Áltair link pierwszy sprawdziłem i już mi się spodobał:)

 

To stary portal, tyle że ciągle migruje i zmienia adresy, bo go zamykają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

I jak wejdę na te "stronki z filmami", to nie stracę np. 1:36:46 na

TO ZMIENI TWOJE ŻYCIE ! Cała prawda o piramidach. DOKUMENT PL 1 208 995 wyświetleń. :question: Skąd będę wiedział, że to co wybrałbym do oglądania nie zabierze mi 1:36:46 z życia, których wolałbym przeznaczyć, na działanie jakie by moim genom umożliwiło reprodukcję, a tak to przyczyniam się oglądając tego typu produkcje, do reprodukcji obcych genów, które mogą się wydawać piękne, podobać się każdemu, ale ja się nie podobam nikomu, z powodu moich, więc są one dla mnie wrogie, zatem na obecnym poziomie nieuzyskanej wiedzy, dla mnie emocjonalne w inny sposób, niż miałbym przejawiać zachowania poszukujące... :hmm: - będę przejawiał unikające, albo wykazywał bierność i w konsekwencji apatię - prowadzące wg Skinnera do śmierci, rozciągnięte w czasie chyba bardziej niż u jakichś drobnych żyjątek. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up

comment_lVnBY5IMCqzTvB9Tcucqg1QiBruyNLmJ.jpg

 

 

a wracając do tematu to netflix w 4 osoby 13zł/mc i masz tyle filmów i seriali że za życia wszystkiego nie obejrzysz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

up

comment_lVnBY5IMCqzTvB9Tcucqg1QiBruyNLmJ.jpg

 

 

a wracając do tematu to netflix w 4 osoby 13zł/mc i masz tyle filmów i seriali że za życia wszystkiego nie obejrzysz :)

Nie rozumiem tego obrazka, nie rozpoznaję co znaczy taki wyraz twarzy. Kilka miesięcy pracy w Biedronce, czy Lidlu, z tego jak reklamują w radiu, a nawet był tu temat. I młody, sprawny człowiek może sobie kupić własne cztery kółka, którymi 120 km po odbiór wyniku badania, pojechać i wrócić, i jeszcze zdążyć na drugą zmianę do roboty. A nie o 04:20 rano autobusem, ze starszą panią, która kaszle i modli się na różańcu, przy czym otwiera na samym przedzie okno do połowy; no to przesiadam się ze środka na przód, siadam na kole, gdzie trochę tłucze, ale najbliżej kierowcy, któremu dmucha webasto dewasto (tak się kiedyś mówiło między kierowcami), a i tak zapinam bluzę i kurtkę pod szyję, ale czuję, że marznę; jednak jest zaleta, że ścisza radio i mogę czytać książeczkę modlitewną do języka; zakładam więc słuchawki dokanałowe i próbuję "to pay special attention", co mnie nawet uspokaja. Za to w drodze powrotnej młodzież szkolna i ładne dziewczyny, które odstręczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, kermit87 napisał:

Sprawdź sobie to

Uwaga troll i spamer.

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...