Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Firekage

Metal, hard rock, jazz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie!

Mam do Was pytanie - możecie polecić jakieś sklepy z wyżej wymienionymi gatunkami muzycznymi? Pytam, w zasadzie, o te, które głównie zajmują się taką muzyką. Próbuję sprowadzić sobie dyskografię jednej grupy i...właśnie, ciągle próbuję...Szukałem na wyszukiwarkach, ale w zasadzie tego typu firmy/sklepy to raczej małe firmy, specjalizujące się w takiej tematyce i czasem ciężko trafić na nich. Szukając czegoś o tranzystorach...znalazłem przez przypadek jeden u siebie, ale coś to tej grupy nie mam szczęścia

 

Ps - sieciówki mnie nie interesują z racji często dziwnych cen. Kolekcja, za którą dałem 330, u nich, kosztuje od 450 do 650...dodatkowo często trzeba się nalatać między oddziałami bo w jednym są 2 płyty, w innym kolejne 2, a w następnym 1 i tak dalej...

 

 

Może ktoś zna, korzystał? Nazwy, linki mile widziane.

 

Podziękował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy do końca rozumiem, ale czy nie możesz wygooglowac nazwy wytwórni tego artysty i następnie znaleźć dystrybutora? A jeśli to coś starszego to najlepiej szukać na ebay itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fan,abraxas,megadisc,oscar,gigant,multikulti,rock-serwis,cmd,musiccorner,music island,club cd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...