Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

superangel

Przystanek Ejndżel

Rekomendowane odpowiedzi

Bry z Krynicy Zdrój :D

 

Nawet internet tu jest :D

 

a teraz marsz 180km do Bielska Białej w odwiedziny :P (podczas trasy powrotnej możemy się spotkać ;) - dajcie znać kiedy macie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bry, tak krótkich włosów to już dłuuugo nie miałam :D - coś w stylu Agi

dziwnie się czuję, mimo że fryzurka fajna, muszę się przyzwyczaić

 

Bio - zależy na jak długo wyjeżdżacie, jeśli dwa-trzy dni, to lepiej by ktoś miejscowy wpadał do kota nakarmić i oporządzić, jeśli są to wyjazdy na tydzień i dłużej to lepiej by zawieźć kota do kogoś - inna sprawa, że najlepiej by było by kot był przyzwyczajony do wyjazdów i zmiany domu, koty są (też) terytorialne i jeśli wyjazd trwa tydzień to kot się do nowego miejsca przyzwyczaja ok. 3 dni a potem znów zmiana

jasne, jest to lepsze niż schronisko i ma wiele sensu, ale koty kochają zabawę i swojego człowieka, może się okazać że bardzo tęskni

ja oczywiście namawiam jak coś na dwa koty (nie ma znaczenia płeć czy to rodzeństwo) by własnie tak nie tęskniły jak coś za towarzystwem, a kocie zabawy, walki czy mycie łepetynek to widok przesłodki :)

 

Natka, najlepsze sushi to robi Przemek - serio :D

kupiliśmy do wyrobu własnego i się bawimy :D

dziś na śniadanie też jadłam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, dawaj fotę w krótkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry ;) Tak z ciekawości zapytam: jakie futrzaste (poza ptasznikami i tego typu) zwierzę polecacie do domu, jeśli właściciele są w nim do ok. 7 a potem po 16? Mile widziana małoobsługowość :E

Rybka, jak w mordę strzelił: Furry+Fish+06.jpg:E

 

Tunezja.

Też się tam chciałem wybrać, ale jak mnie zastały w kraju ponad 30-stopniowe upały to bez żalu zrezygnowałem.

 

 

Brywieczór wszystkim. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga, jak zrobię nadająca się do pokazania to dam ;) , póki co to robię jakoś tam że albo za nisko albo za wysoko, albo samo oko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech Przemo pomoże :)

 

Mav przyjedz do nas w tym tygodniu ma być ok 34 w cieniu :E roztopię się!!!! zdecydowanie w ciąży wolę chłodniejsze dni ... nawet na słonko nie mogę wyjść ...

 

po 3 latach w salonie w końcu mamy zasłony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, nie będzie żadnych upałów :terefere:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech Przemo pomoże :)

Popieram. :P

 

Mav przyjedz do nas w tym tygodniu ma być ok 34 w cieniu :E roztopię się!!!! zdecydowanie w ciąży wolę chłodniejsze dni ... nawet na słonko nie mogę wyjść ...

No to u mnie akurat jest pogoda w sam raz dla Ciebie. W dzień ciepło i można chodzić lekko ubranym, za to wieczory i noce są już chłodne i w powietrzu czuć trochę zbliżającą się jesień. Jak ciążowe samopoczucie poza tym że upały dokuczają? :>

 

po 3 latach w salonie w końcu mamy zasłony :P

Oho, czuję pretekst do ponownych odwiedzin! :pijacy::devil:

 

PS No nie żartuj że już trzy lata tam mieszkacie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daga, cokolwiek mi posłałaś, wylądowało na orange.pl w jakimś albumie, nie wiem, jak się tam dostać. Czemu mój telefon nie umie pobierać mms z sieci, hę? Kto miał LG Cookie i mi pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry, 

 

dzis porzadnie popadalo, oczywiscie tylko w godzinach pracy :> w butach mi chlupalo, a spodnie spadaly nasiakniete woda... nawet kurtka p.deszczowa w koncu puscila, wiec polowa plecow mokra :E

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga, wysłałam zdjęcie z windy :D bo tam jest lustro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daga, cokolwiek mi posłałaś, wylądowało na orange.pl w jakimś albumie, nie wiem, jak się tam dostać. Czemu mój telefon nie umie pobierać mms z sieci, hę? Kto miał LG Cookie i mi pomoże?

 

Aga , http://ustaw.orange.pl/listservices.aspx?handsetid=1259 - skorzystaj z tego linka moze sie uda.

 

Aby sie dostac do albumu na orange.pl , musisz zalozyc sobie tam konto i wtedy bedziesz mogla zobaczyc fotke od dagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam konto na orange.pl od wieków, tylko żadnego albumu tam nie widzę. Ale telefon sobie skonfigurowałam i Dagę widziałam, bosko wygląda! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie akurat jest pogoda w sam raz dla Ciebie. W dzień ciepło i można chodzić lekko ubranym, za to wieczory i noce są już chłodne i w powietrzu czuć trochę zbliżającą się jesień. Jak ciążowe samopoczucie poza tym że upały dokuczają? :>

a dziękuję dobrze :)

małe się rusza już tak fajnie intensywnie zwłaszcza wieczorami jak mamusia idzie spać ;)

 

 

Oho, czuję pretekst do ponownych odwiedzin! :pijacy::devil:

 

PS No nie żartuj że już trzy lata tam mieszkacie?!

 

no 3 ;) tydzień temu mieliśmy 3 rocznice ślubu :) ależ ten czas leci ;)

 

Ale telefon sobie skonfigurowałam i Dagę widziałam, bosko wygląda! :)

ja też chcę zobaczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ale zaspałam dziś tragicznie!

 

Mam nową ławę w pokoju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki :D fryzura przechodzi transformacje, będę musiała zanabyć jakąś piankę bo nie mam takich rzeczy a guma do pazurków mi się kończy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga fota :)

Daga fota :)

 

cześć Sikorku jak tam mój Zięć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sześć :dajekwiatka:

 

Z W-wy wróciłem, pociągiem, dzisiaj o 6-tej rano. Do pracy się nie spóźniłem :E Może jeszcze zdążę dzisiaj pomieszkać :D

Aga fota :)

Daga fota :)

Karla, fota! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sześć :dajekwiatka:

 

Z W-wy wróciłem, pociągiem, dzisiaj o 6-tej rano. Do pracy się nie spóźniłem :E Może jeszcze zdążę dzisiaj pomieszkać :D

 

Karla, fota! :D

 

 

no wiesz co .... byłeś w Wawce i nic nie powiedziałeś ... normalnie :foch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na balkonie dwa wielkie, tłuste, spasione, okrąglutkie pająki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czór!

Aga, będziesz je uczyć stepować?

 

A ja mam kolczyki pajonki, są cuuudne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na balkonie dwa wielkie, tłuste, spasione, okrąglutkie pająki.

ja swoje powyganiałam :P

 

Karla, fota! :D

 

ale ja nic się nie zmieniłam od zlotu no dobra mam większy brzuch dzisiaj mi nawet Pani miejsca ustąpiła w autobusie ... nie było takiej potrzeby ale strasznie nalegała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tak, tylko do dzisiaj naukowcy nie mogą zlokalizować bardzo dużej erupcji wulkanu z okolic 1463 roku (początkowo szacowano 1540, ale odnaleziono jakieś szczątkowe informacje na ten temat, stąd dokładniejsza data). Erupcja ta mogła wywołać ochłodzenie i ulewy pod koniec XV wieku. Stąd po latach zimnych i ulewnych mogły nastąpić lata ekstremalnie suche. To samo z resztą miało miejsce kilka dekad później bo pod koniec XVI wieku znów było trochę erupcji wulkanów, które przyczynił się do tak zwanej "małej epoki lodowcowej" która nawiedziła Europę. Pisałem już wielokrotnie, że to wszystko do bardzo złożony mechanizm i od układu i zbiegu wielu czynników zależą pewne zjawiska. Nie zawsze jest tak, że jak kiedyś wybuch wulkanu przyczynił się do powstania czegoś, to tak będzie za każdym razem. Nie, bo to zależy od układu innych zjawisk jakie były w tym czasie.  Tylko wtedy były to tylko konsekwencje zjawisk przyrodniczych. Obecnie działalność człowieka również wpływa na ten mechanizm i to jest główny problem, którego niektórzy tutaj nie rozumieją. Tak jak tutaj, dalej mylona jest pogoda z klimatem... Tak, bywało, ale to nie były aż tak regularne zjawiska jakie zaczynają być obecnie. Do tego dochodzi regularny okresowy wzrost średniomiesięcznych temperatur. 
    • pytanie o ilość w kolejnych transzach...  
    • Coś w tym jest. a) W HDR Game kalibrator Windows pokazuje 465 nitów, a w HDR default można ustawić w Win 1000+.  ALE b) jak mierzę światłomierzem z telefonu (okienko 1%), to w HDR default mam 800 luxów, w HDR Game 1750 luxów.     @PiPoLiNiO Zmierz oczami  to okienko w HDR i HDR Game z tego filmu. Bez problemu widać, że jest jaśniejsze w HDR Game.   Dodane: Tylko jest efekt uboczny, razem z jasnością są trochę podniesione szarości i czernie. 
    • @galakty co ty będziesz że  handel ze wschodem nie istnieje https://www.tirsped.com.pl/blog/polska-wymiana-handlowa-z-innymi-krajami/ Skąd najwięcej importuje Polska? Dane narastająco od początku roku  Niemcy – wartość: 222,1 mld PLN – 21,9% udziału Chiny – 146,6 mld PLN – 14,4% Włochy – 52,2 mld PLN – 5,1% Rosja – 45,1 mld PLN – 4,4% Holandia – 40,4 mld PLN – 4% Francja – 35 mld PLN – 3,5% Czechy – 32,3 mld PLN – 3,2% USA – 24,3 mld PLN – 3,1% Korea Południowa – 24,3 mld PLN – 2,4% Belgia – 23,2 mld PLN – 2,3% @Camis mentzen wolnościowiec który mówi o przymusie , dzięki za link @Spl97 po co to pisanie o kucach i debilne ogólniki ? Nie lepiej przekonywać konkretnymi  argumentami do pozostania w UE ? Tak się naśmiewasz z PiSu i jego elektoratu a sam robisz to samo co oni @lukadd do dziś ludzie myślą że Polska jest krajem suwerennym, mamy największą wymianę handlową z Niemcami więc narazie musimy pozostać w UE nawet jak ktoś tego nie chce , trzeba tylko przekonywać rządzących UE że likwidacja pieca gazowego itd nie jest dobrym pomysłem , z pozycji wasala ciężko coś ugrać ale próbować trzeba   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...