Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

superangel

Przystanek Ejndżel

Rekomendowane odpowiedzi

Natka a ta panienka to nie jest jakas znajoma kroliczka :P bo nawet w budzetowce taka mocno pozajaczkowana kobiete by szybko pozegnali :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natka współczuję :E

 

Aga masz świetnego syna ;) co będzie się babom dawał przytrzymywać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdy była głupiutka, ta ma zaburzenia emocjonalne 8:E

O przepraszam, nasza była jednym wielkim zaburzeniem emocjonalnym, głupota była tylko małym gratisem :P

 

Współczuję takiej koleżanki...

 

 

 

 

 

 

chociaż z drugiej strony to całkiem pocieszające, że nie tylko w Bielsku takie indywidua chodzą :E

 

PS a szef nie reaguje, jak ona tak po nim jedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jest to męczące..nie mogę juz zniesc ciągłej głupiej zazdrości. Nie da sie pracowac w tak ciezkiej atosferze

Ja pierrrr... Też bym nie wytrzymał na dłuższą metę. Tyle że ja bym najpierw spróbował flądrze wyjaśnić co robi nie tak, a jak nie pomoże to wymaglować ją w większym gronie, może coś by trafiło do tej jej pustej łepetyny. Skąd się biorą takie indywidua?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam, nasza była jednym wielkim zaburzeniem emocjonalnym, głupota była tylko małym gratisem :PWspółczuję takiej koleżanki...chociaż z drugiej strony to całkiem pocieszające, że nie tylko w Bielsku takie indywidua chodzą :EPS a szef nie reaguje, jak ona tak po nim jedzie?

 

Mój szef to druga historia 8:E

 

Ja pierrrr... Też bym nie wytrzymał na dłuższą metę. Tyle że ja bym najpierw spróbował flądrze wyjaśnić co robi nie tak, a jak nie pomoże to wymaglować ją w większym gronie, może coś by trafiło do tej jej pustej łepetyny. Skąd się biorą takie indywidua?

 

Ale to już było mówione, poryczy się i za chwile od nowa to samo. Duża wina mojego szefa, który zaczyna się przymilać gdy ta wybucha, by uspokoić sytuację. Aż w końcu dochodzi do słów: dobra, koniec, nie ma sprawy. A sprawa jest, którą powinno się wyjaśnić. Brakuje tu twardej ręki, konsekwencji i dobrego zarządzania zespołem.

 

Bry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Mój szef to druga historia 8:E

Z tego co mówisz to on nie ma żadnej cechy dobrego szefa :E On jest chyba mniej asertywny niż ja :P

 

PS wczoraj przyjaciółka uraczyła mnie kolejnym komplementem życia: "Ty masz dzisiaj oczy jak koraliki! Jak te zabawkowe pieski, którym się takie oczka wbija. Takie wypukłe i błyszczące!" [:|]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS wczoraj przyjaciółka uraczyła mnie kolejnym komplementem życia: "Ty masz dzisiaj oczy jak koraliki! Jak te zabawkowe pieski, którym się takie oczka wbija. Takie wypukłe i błyszczące!" [:|]

Czyli robiłaś taaakie oczy?

 

trtr.jpg

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:frajer: Randki w ciemno potrafią rozczarować jak nic innego ;)

U mnie też wszystko zaczęło się od randki w ciemno, a niedawno minęło 27 miesięcy jak jesteśmy razem :P

@Natka, nagraj kiedyś potajemnie filmik z K. w roli głównej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wszystko zaczęło się od randki w ciemno, a niedawno minęło 27 miesięcy jak jesteśmy razem :P

Odważny Ty, ja bym się w ciemno nie umówiła :)

 

Bry w piąteczek przed długim łikendem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odważny Ty, ja bym się w ciemno nie umówiła :)

Moja też tak mówiła. Co więcej, mówiła mi przed spotkaniem, że nigdy zawsze mówiła, że nigdy nie umówi się przez internet, a tym bardziej z informatykiem :E Co więcej, jak już się spotkaliśmy to zakładała pół godziny max :P Te pół zmieniło się na 8 :E Ma się tę moc(z) bajeranta :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odważny Ty, ja bym się w ciemno nie umówiła :)

Taaa, wy wszystkie tak mówicie. :D

 

Bry w piąteczek przed pracującym weekendem. Mam ostatnio jakieś zaburzenia snu: kładę się po 22-ej, a wstaję o siódmej. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas szaro ...... mglisto .... bleeee

A u nas 13 stopni i słońce :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry :D

 

Adrian rozkręcił nasz aparat, bo coś się chrzani i właśnie został przez niego dobrze dopieszczony :E (prąd w kondensatorach rulez :P)

 

Jak tylko (bądź jeśli) aparat zacznie działać to wrzucę jakąś "słit focię" z M ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...