Forum PCLab.pl: Anthem - nowa gra od Bioware w klimatach S-F/post-apo - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (81 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Anthem - nowa gra od Bioware w klimatach S-F/post-apo PC, główny temat

#21 Użytkownik jest niedostępny   Pulpit 

• ಠ╭╮ಠ
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 11 Czerwiec 2017 - 18:42

Jest i mój ulubieniec, nawet nie czytam co pisze, bo boję się, że stanę się głupszy niż jestem :E

#22 Użytkownik jest dostępny   Kris194 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Czerwiec 2017 - 20:18

Kolejne MMO? To już jest jakaś plaga...

#23 Użytkownik jest niedostępny   Azakiel 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 11 Czerwiec 2017 - 23:49

no i mamy oficjalny gameplay

https://www.youtube....h?v=UlcXbLHATxI

no cóż graficznie mucha nie siada, design graficzny jest duzo powazniejszy niż w destiny a klimat soczysty, zobaczymy czy grywalnosć też będzie na wysokim poziomie (ale tego sie na razie nie dowiemy)

#24 Użytkownik jest niedostępny   STALKERqwe 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 00:05

Wygląda to nieźle, ciekawe ile m$ musiał sypnąć groszem aby ea nie pokazało tego na swojej konferencji.

#25 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 00:16

Zobacz postAzakiel, o 12 Czerwiec 2017 - 00:49, napisał(a):

no i mamy oficjalny gameplay

https://www.youtube....h?v=UlcXbLHATxI

no cóż graficznie mucha nie siada, design graficzny jest duzo powazniejszy niż w destiny a klimat soczysty, zobaczymy czy grywalnosć też będzie na wysokim poziomie (ale tego sie na razie nie dowiemy)

Wszystkie gry na silniku Frostbite 3 wyglądają bardzo dobrze. Nawet Andromeda miała swoje momenty z ładnymi widoczkami :D.

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 16 Czerwiec 2017 - 10:31

#26 Użytkownik jest niedostępny   V1per80 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 00:30

To nie będzie żadna gra mmo.

Ten post był edytowany przez V1per80 dnia: 12 Czerwiec 2017 - 00:31

#27 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 00:37

Skrót myślowy.
Destiny/Division/Wildlands

#28 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 04:44

DDW nowy gatunek :E
Wtedy bym gral ;)

#29 Użytkownik jest niedostępny   Pulpit 

• ಠ╭╮ಠ
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 07:15

Zobacz postcrush, o 12 Czerwiec 2017 - 01:37, napisał(a):

Skrót myślowy.
Destiny/Division/Wildlands

Dokładnie, chociaż Destiny bym wykreślił, bo ta gra nie umarła po miesiącu gry co czeka Antheim. Gra wygląda ładnie, ale na maksa generycznie, fajna trawa i krzaki, ładne wybuchy i animacje, ale jakoś nie czuć, że gra ma swój styl, jest po prostu nijaka, nie porwało mnie. Może dlatego, że te gadki "graczy" brzmiały jak z pokazu Division i miałem flashbacki.

Ktoś dobrze podsumował

Gameplay looks boring... let me guess, bullet sponge bosses? Level restricted weapons? Meaningless random encounters? The entire budget spent on graphics?

Ale ludzie i tak kupią b-bo grafika :lol2:

Ten post był edytowany przez Pulpit dnia: 12 Czerwiec 2017 - 07:18

#30 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 07:22

Zobacz posthennepin, o 11 Czerwiec 2017 - 16:55, napisał(a):

Gry fabularne, RPG im nie wychodzą to może akurat sprawdzą się w MMO.

Oczywiście gry im nie wychodzą. Zrobili beznadziejna trylogię ME i ultra nudną serię Dragon Age. Oprócz tego zrobili mega crapa Star Wars KOTOR. Nie wspominając jeszcze o jednej z najgorszych gier czyli Baldur Gate 2 :> :cool: :cool: .. Jak pisać głupoty to piszmy wszyscy głupotki :>

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 12 Czerwiec 2017 - 07:23

#31 Użytkownik jest niedostępny   Pulpit 

• ಠ╭╮ಠ
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 07:24

Zobacz postAzazell, o 12 Czerwiec 2017 - 08:22, napisał(a):

Oczywiście gry im nie wychodzą. Zrobili beznadziejna trylogię ME i ultra nudną serię Dragon Age. Oprócz tego zrobili mega crapa Star Wars KOTOR. Nie wspominając jeszcze o jednej z najgorszych gier czyli Baldur Gate 2 :> :cool: :cool: .. Jak pisać głupoty to piszmy wszyscy głupotki :>

Z trologii DA tylko Dragon Age 1 było dobre, nie rozpędzaj się. KOTORa i Baldur's Gate 2 robili ludzie, którzy już tam nie pracują, jakie głupoty jeszcze wypiszesz?

Ten post był edytowany przez Pulpit dnia: 12 Czerwiec 2017 - 07:24

#32 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 07:27

Zobacz postPulpit, o 12 Czerwiec 2017 - 08:24, napisał(a):

Z trologii DA tylko Dragon Age 1 było dobre, nie rozpędzaj się. KOTORa i Baldur's Gate 2 robili ludzie, którzy już tam nie pracują, jakie głupoty jeszcze wypiszesz?

Przy pierwszych Dragon Age`ach i Mass Effectach, wielu jeszcze pracowało co robili KOTORa i baldur gate. I co, łyso?:)

Mimo to w końcu to jedna z nielicznych firm, które tworzą najlepsze uniwersa oraz ogólnie same produkcje. Znajdzcie mi lepsze uniwersum od Mass Effect :). No nie ma bata. Mam tu na myśli lepsze i innowacyjne

Mnie tam osobiście MMO nie przekonuje bo wolę tradycyjne gry singlowe, ale chętnie bym pograł w Anthem. A może też będzie dość ciekawy tryb jednoosobowy? Kto wie. W destiny fabuła jest ciekawa jak na MMO i ogólnie gierka bardzo fajna..

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 12 Czerwiec 2017 - 07:30

#33 Użytkownik jest niedostępny   Pulpit 

• ಠ╭╮ಠ
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 07:30

Zobacz postAzazell, o 12 Czerwiec 2017 - 08:27, napisał(a):

Sprawdzałem i przy Pierwszych Dragon Age`ach i Mass Effectach, wielu jeszcze pracowało co robili KOTORa i baldur gate. I co, łyso?:)

Której litery słowa "już" w zdaniu "już tam nie pracuje" nie zrozumiałes? :hmm:

#34 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 07:33

Zobacz postPulpit, o 12 Czerwiec 2017 - 08:30, napisał(a):

Której litery słowa "już" w zdaniu "już tam nie pracuje" nie zrozumiałes? :hmm:

Wielu pracowników zmienia swoją pracę. Przy Andromedzie też pracowało paru osobników (na wyższych stanowiskach), którzy tworzyli ME 2. BioWare to BioWare jedna ta sama firma i trzeba się tego trzymać.

Jeśli wyjdzie Cyberpunk 2077 to uznamy, że ona nie jest stworzona przez CD Projekt RED? Bo przez ten czas dużo pracowników odeszło, zmieniło pracę? Ponieważ już teraz, paru czołowych programistów odeszło do innych firm.

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 12 Czerwiec 2017 - 07:35

#35 Użytkownik jest niedostępny   Pulpit 

• ಠ╭╮ಠ
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 07:41

Zobacz postAzazell, o 12 Czerwiec 2017 - 08:33, napisał(a):

BioWare to BioWare jedna ta sama firma i trzeba się tego trzymać.

Naprawdę nie poprawiasz tej sytuacji, obecne BioWare to takie szajsy jak Andromeda, Dragon Age 2 i Dragon Age: MMOInkwizycja. Ja rozumiem, że tobie isę podoba każda gra na świecie i na wszystko składasz preordery, ale nie wmawiaj ludziom żeby wierzyli w tą firmę na 6 minut totalnie średniego gameplayu, naprawdę nie rozumiem co jest zachwycającego w tej grze, chciałbym to zrozumiec, chciałbym być tak naiwny lub mieć taką wiare w bioware jak ty, naprawdę bym chciał, ale jest zbyt wiele gier żeby interesować sie nijakim badziewiem, które nie ma własnego charakteru.

#36 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 07:48

Zobacz postPulpit, o 12 Czerwiec 2017 - 07:41, napisał(a):

Naprawdę nie poprawiasz tej sytuacji, obecne BioWare to takie szajsy jak Andromeda, Dragon Age 2 i Dragon Age: MMOInkwizycja.

Sam sobie to utrudniasz ;).. Dla ciebie może to szajsy. Dla innych nie. Ciężko to tak zrozumieć? Dragon age 2 i andromeda to tylko dobre gry, ale Inkwizycja była znakomita. Ale wiem, że każdy ma swoje zdanie. Ty masz swoje, ja swoje .. a o gustach się nie dyskutuje. Prawda?

Zobacz postPulpit, o 12 Czerwiec 2017 - 07:41, napisał(a):

Ja rozumiem, że tobie isę podoba każda gra na świecie i na wszystko składasz preordery, ale nie wmawiaj ludziom żeby wierzyli w tą firmę na 6 minut totalnie średniego gameplayu, naprawdę nie rozumiem co jest zachwycającego w tej grze, chciałbym to zrozumiec, chciałbym być tak naiwny lub mieć taką wiare w bioware jak ty, naprawdę bym chciał, ale jest zbyt wiele gier żeby interesować sie nijakim badziewiem, które nie ma własnego charakteru.

Przeważnie składam preordery jeśli mi się coś podoba. ALe to może z parę tytułów na rok.

O czym ty mówisz?:) Gdzie ja kogoś tu namawiałem / czy zmuszałem aby tolerował i uwierzył w BioWare? :) Podejrzewam, że nie wyspałeś się po wczorajszej konferencji E3 i coś ci się pomyliło człowieku :). Zgaduję, że pomyliłeś użytkowników. :) Ja BioWare bardzo sobie cenię, ale nigdy nie zmuszałem nikogo by też ich polubił. Zresztą jak można zmuszać by lubić jakąś korporację? :> :hmm:

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 12 Czerwiec 2017 - 07:51

#37 Użytkownik jest niedostępny   hennepin 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 07:48

Zobacz postAzazell, o 12 Czerwiec 2017 - 08:22, napisał(a):

To było dawno, Inkwizycja, DA2, Andromeda to gry słabe/przeciętne, więc podtrzymuje to co napisałem, Bioware nie potrafi obecnie robić dobrych gier fabularnych, RPG.

#38 Użytkownik jest niedostępny   dishar 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 09:00

Dla mnie wyglada to naprawde WOW! Graficznie pierwsza klasa i jeszcze ten motyw z nurkowaniem...

#39 Użytkownik jest niedostępny   nemar 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 09:11

Zobacz postAzazell, o 12 Czerwiec 2017 - 07:48, napisał(a):

Sam sobie to utrudniasz ;).. Dla ciebie może to szajsy. Dla innych nie. Ciężko to tak zrozumieć? Dragon age 2 i andromeda to tylko dobre gry, ale Inkwizycja była znakomita. Ale wiem, że każdy ma swoje zdanie. Ty masz swoje, ja swoje .. a o gustach się nie dyskutuje. Prawda?

Przeważnie składam preordery jeśli mi się coś podoba. ALe to może z parę tytułów na rok.

O czym ty mówisz?:) Gdzie ja kogoś tu namawiałem / czy zmuszałem aby tolerował i uwierzył w BioWare? :) Podejrzewam, że nie wyspałeś się po wczorajszej konferencji E3 i coś ci się pomyliło człowieku :). Zgaduję, że pomyliłeś użytkowników. :) Ja BioWare bardzo sobie cenię, ale nigdy nie zmuszałem nikogo by też ich polubił. Zresztą jak można zmuszać by lubić jakąś korporację? :> :hmm:

Wiesz, target do którego Bioware kieruje swoje produkty ewidentnie się zmienił. Można je lubić lub nie, ale pod względem konstrukcji, gameplayu, możlwośći obecne ich gry nie są tym czym były stare. Nastawione są pod młodego gracza i szybką rozrywkę co mi się nie podoba.

#40 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Czerwiec 2017 - 09:11

Zobacz posthennepin, o 12 Czerwiec 2017 - 07:48, napisał(a):

To było dawno, Inkwizycja, DA2, Andromeda to gry słabe/przeciętne, więc podtrzymuje to co napisałem, Bioware nie potrafi obecnie robić dobrych gier fabularnych, RPG.

Dawno.. Dawno czy niedawno ważne że te gry nadal rajcują i wciąż są w miarę popularne. :) .. A robić umie bardzo dobre gry :).

• (81 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »