Skocz do zawartości
azgan

Metro: Exodus - bardziej otwarty świat i next-genowa grafika

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd macie dwie wersje gry?

Na Epicu po prostu zamienili jedną na drugą i straciłem postępy w grze + babole graficzne, znikająca grafika, samoistna zmiana rozdzielczości na 720p, rozmyte tekstury i niemożność przewijania intra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, .PaVLo. napisał:

Tragedia ta poprawiona wersja 😕. Wszystko rozjaśnione, tekstury rozmyte i ogólnie gra straciła klimat. Dobrze, że przeszedłem ją zanim popsuli. Raczej z z M$ Store nie da się ściągnąć zapisów i wrzucić na Steam?, bo przeszedłbym same dodatki już na Steam.

Naoglądałeś się sztucznej ciemności i teraz jest problem. 

Dla mnie nowa wersja jest znacznie lepsza. To co mi nie pasuje to wyjście z tuneli, dla mnie prawdziwe Metro to pierwsze dwie części je bym zobaczył z RT/DLSS, a nie Exodus...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mam dziwne problemy z grą, pierwszy problem pojawiał się podczas jazdy drezyną. Wyszedłem z niej zanim się zatrzymała i zniknęła :szczerbaty:  Była widoczna na mapie, jednak nie było jej widać nie mogłem wejść. Wczytanie gry zapisanej sporo wcześniej pomogło.

Teraz jestem w rozdziale Morze Kaspijskie, i znowu problem. Początek misji, zaczyna się burza piaskowa. Bronie były już brudne oraz miałem mało amunicji, byłem blisko pociągu więc postanowiłem wrócić i wyczyścić broń itp. I teraz kiedy zbliżam się do budynku gdzie muszę zdobyć kluczyki od samochodu, nie ma nikogo w budynku i i nie ma gościa z kluczem od wozu :szczerbaty: niestety wczytanie save nie pomaga, były zapisane po burzy. Ktoś miał takie jajca? Pozostaje wybrać rozdział w menu Morze Kaspijskie?

Musiałem zacząć od nowa rozdział, niestety wyzerowało mi zawartość plecaka, dodatków broni itp. Świetnie...

Edytowane przez alfi
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi