Skocz do zawartości
azgan

Forza Motorsport 7 - wątek zbiorczy PC, XOX, XSX

Rekomendowane odpowiedzi

Pluję sobie w brodę że nie wziąłem ultimate, idzie to jakoś zupgradować?

 

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W karcie produktu

Dostępny od: 29.09.2017 00:00:00

Także zakładam że za minutę :)

E: Nope. Denied Także ta 00:00:00 to pewnie wschodni czas USA :/

Na forum Forzy podają że w Australii grają już od 10 godzin a we Włoszech i Niemczech wystartowała o północy równo. Także nie wiem ocb.

Edytowane przez jankesdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś sprawdzi czy może odpalić u siebie. U mnie nadal no-go i zastanawiam się czy nie mam coś z regionami nie tak poustawiane, ewentualnie problem z licencją jakiś i gra nie wie że jest ultimate. Miałem wcześniej datę premiery i po północy znikła, także Polska powinna już mieć.

@down Czyli jutro czeka mnie pewnie walka z suportem M$. Poczekam do 01:00 a jak nie to lulu.

Edytowane przez jankesdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj jakieś screeny Blind jestem ciekaw jak się inne tory prezentują oraz warunki pogodowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę filmików tylko screeny prosto z gry z finalnej wersji zrobione od ręki a nie artystyczne ujęcia zachęcające do zakupu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa, grafika torów i aut średnia :( drzewa na nurburgringu to proste tekstury. Mam nadzieje, że nadrobi to dobra kampania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie grafika w tej grze posysa srogo :D Jakbym się cofnął kilka lat wstecz i włączył jakiegoś Need for Speeda xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agrh, jak to dziadostwo zainstalować? Według poradnik ściągnąłem, mam na dysku folder z: tlu_dl_delivery_mp_microsoft_com_12 a w nim log_12 oraz 8 części pliku tlu_dl_delivery_mp_microsoft_com(com, jako pierwsza część, potem jest 2, 3 itd aż do 8) wlazłem w PowerShell i przy wpisaniu ścieżki wywala mi błąd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś mieć jeden plik ważący 95 GB o rozszerzeniu, które masz w poradniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem, mam wrażenie, że chodzi lepiej od dema. Nie ma stutteringu i ścinki znacznie mniejsze, także te w menu.

 

Grafika aut średnia? :E No fakt, w trybie photomode jak zrobię zbliżenie na reflektory auta, to śrubka na nich jest kanciasta ;p. Modele aut świetne. Może włączcie maksymalne detale - jakość dynamicznego renderowania na ultra (nieważne czy używacie dynamicznych ustawień czy nie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba, jeździ się na prawdę miodnie. Demko nie oddaje tego co jest w pełnej grze :D

 

Procek(pierwszy rdzeń) często na 100%, ale w sumie to obojętne fps trzyma i jest płynnie, przynajmniej przez tą pierwszą godzinkę co grałem.

 

Parę screenów losowo zrobionych z gamplayu 1080p(4k DSR) ultra +msaa x4

https://imgur.com/a/Qdo13

niska jakość screenów ale nie mam czasu już na zabawę :kwasny:

 

Wieczorem odpalam na TV 4k będzie jazda :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obciążenie procka dziwne, pierwszy rdzeń 100%, drugi 10%, trzeci znowu 100...

Ale gra chodzi i tak mega płynnie stałe 60fps w 1440p ze wszystkim na max gdzie obciążenie GPU nie przekracza 70%.

Jeździ się fajnie ale to już standard w Forzie.

Róbcie wyzwania z zakładki rywale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa, grafika torów i aut średnia :( drzewa na nurburgringu to proste tekstury. Mam nadzieje, że nadrobi to dobra kampania.

 

Jaka kampania???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę screenów losowo zrobionych z gamplayu 1080p(4k DSR) ultra +msaa x4

https://imgur.com/a/Qdo13

 

O matko jedyna drzewa to prosta bitmapa obracająca się wraz z ruchem kamery serio w 2017 roku robią jeszcze coś takiego? Wygląda to mega słabo w Project CARS 2 bardziej się postarali. Graficznie nie wygląda to zbyt imponująco mam wrażenie, że nawet gorzej od FH3.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam wrażenie, że teren wygląda gorzej niż FH3. W mocnym deszczu za to wygląda całkiem przyjemnie szczególnie odbicia w wodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają zmienne warunki pogodowe? Na wszystkich torach są? W FM6 tylko na wybranych torach można wybrać noc albo deszcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyglada online w horizon mam 2k wyscigow online i tylko to mnie interesuje, a do wtorku jeszcze troche

Edytowane przez AlienT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie otoczenie wygląda słabo, gorzej niż w FH3. Ale przynajmniej wymagania niższe.

Wszystko to przez XONE na którym gra musi działać w 60fps więc cięcia były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS Store za 8 razem ( :E ) sciagnal mi w koncu Forze :) Gramy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko jedyna drzewa to prosta bitmapa obracająca się wraz z ruchem kamery serio w 2017 roku robią jeszcze coś takiego? Wygląda to mega słabo w Project CARS 2 bardziej się postarali. Graficznie nie wygląda to zbyt imponująco mam wrażenie, że nawet gorzej od FH3.

To oczywiste że drzewa wyglądają gorzej jak w FH3. Przecież moc xboxa one się nie zmieniała a w FH3 masz 30fps i tylko 11 przeciwników a tu 2x więcej. Najprościej zaoszczędzić moc na obiektach, które są poza trasą i tak mało kto na nie zwraca uwagę podczas jazdy. Gra graficznie za to sporo zyskuje na telewizorach z HDR, przez rewelacyjne oświetlenie. Wtedy wygląda obłędnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste że drzewa wyglądają gorzej jak w FH3. Przecież moc xboxa one się nie zmieniała a w FH3 masz 30fps i tylko 11 przeciwników a tu 2x więcej. Najprościej zaoszczędzić moc na obiektach, które są poza trasą i tak mało kto na nie zwraca uwagę podczas jazdy. Gra graficznie za to sporo zyskuje na telewizorach z HDR, przez rewelacyjne oświetlenie. Wtedy wygląda obłędnie.

 

To żadne wytłumaczenie w Project CARS 2 na PlayStation 4 i XBOX ONE też masz 60 k/s a mimo wszystko drzewa wyglądają znacznie lepiej a nie płaska bitmapa obracająca się wraz z kamerą i to w dodatku niskiej jakości. Forza Motorsport 7 graficznie rozczarowuje i nie ma tego co usprawiedliwiać.

 

https://www.youtube.com/watch?v=A8xZN9LTh6I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DriveClub ma na pewno najlepiej wyglądające efekty pogodowe.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żadne wytłumaczenie w Project CARS 2 na PlayStation 4 i XBOX ONE też masz 60 k/s a mimo wszystko drzewa wyglądają znacznie lepiej a nie płaska bitmapa obracająca się wraz z kamerą i to w dodatku niskiej jakości. Forza Motorsport 7 graficznie rozczarowuje i nie ma tego co usprawiedliwiać.

 

https://www.youtube.com/watch?v=A8xZN9LTh6I

Drzewa w Project Cars to też płaska bitmapa a poza tym zarówno na PS4 jak i xone nie masz stałego 60fps, są częste spadki do 40fps. Dodatkowo rozdzielczość zmienia się dynamicznie i np. podczas jazdy w deszczu i przy dużej ilości przeciwników spada z 1080p do nawet 800p.

W Forzy jest to nie do pomyślenia, tu bez względu na warunki masz stałe 1080p i 60fps.

Edytowane przez mURdOcK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...