Skocz do zawartości
azgan

Forza Motorsport 7 - wątek zbiorczy PC, XOX, XSX

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że Sklep potrzebuje więcej miejsca na pliki tymczasowe podczas pobierania i te 20 GB na C to za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Pytanie czy okienko wyskakuje przed sciągnięciem czy po, już stricte przed instalacją. Fajnie, że odpowiedz tutaj jest szybsza niż od Micro$oftu.

 

Klikam "Zainstaluj" i od razu się pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł był dobry, ale nieskuteczny. Pousuwałem pierdoły na C, przez co zwolniło mi się miejsce o 50 gb, ale niestety dalej to samo. Ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że Sklep potrzebuje więcej miejsca na pliki tymczasowe podczas pobierania i te 20 GB na C to za mało.

Dokładnie.

 

Padzik1 spróbuj tak. Wejdź w ustawienia --> system --> pamięć --> Zmień lokalizację zapisywania nowej zawartości --> "Nowe aplikacje będą zapisywane w" i wybierz inny dysk.

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja jak teraz patrzę, to w ustawieniach mam by zapisywało na C, a zapisuje mi gry i tak na F, ale to dobrze. Kiedyś zmieniałem by tak zapisywało, ale nie pamiętam gdzie. Na pewno nie ustawienia > system > pamięć.

 

edit: dlaczego moje screeny z gry nie są udostępniane w forza hub i aplikacji xbox? W grze oczywiście wybieram udostępnij.

Edytowane przez bocieque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Autocrossem mam to samo, 54 288 na iles tam punktow pokazuje, znalazlem tez na razie dwa byki z autami, Audi Q7, w ktorym nie zmieniaja sie zderzaki i spojler i Impreza STi z 2011 w sedanie, w ktorej podnosi sie tylko wewnetrzne poszycie maski (to wyciszenie :E ) a z zewnatrz zostaje zamkniete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam zmienione już i nadal się opiera. Ściąga się do ok. 58 MB i wyskakuje błąd. Z forza horizon nie było żadnych problemów.

Edytowane przez Padzik1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, mam pytanko. Widzę ze już nie którzy grają a przecież premiera jest 3 października. U mnie gra już zainstalowana na dysku ale grać nie mogę. Ci co grają maja fizyczną wersje gry na Xboxa czy o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, mam pytanko. Widzę ze już nie którzy grają a przecież premiera jest 3 października. U mnie gra już zainstalowana na dysku ale grać nie mogę. Ci co grają maja fizyczną wersje gry na Xboxa czy o co chodzi?

 

Ci co kupili wersję Ultimate, mogą grac od piątku, ale pocieszę cię i powiem, że sam mam wersję Ultimate, a grac nie mogę :{

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem tez na razie dwa byki z autami, Audi Q7, w ktorym nie zmieniaja sie zderzaki i spojler i Impreza STi z 2011 w sedanie, w ktorej podnosi sie tylko wewnetrzne poszycie maski (to wyciszenie :E ) a z zewnatrz zostaje zamkniete.

Jak jesteśmy przy Q7 to prędkościomierz w kabinie jest źle wyskalowany. Przy 250 mamy igłę na 140. I nie, nie jest w milach bo skala jest 0-280. Pierdoła ale wnerwia mnie bardziej niż te drzewa z tektury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Padzik1 może po prostu ściągnij tym sposobem http://pclab.pl/news75607.html

 

Ja przez sklep to chyba do tej pory bym nie ściągnął (2 dni prób i nic), a sposobem z linka 8h i gram.

 

Luz, ogarnięte. Mała głupota na która natknąłem się na forum forzy. Mianowicie po zakupie pre-ordera sciągneło mi jakiś plik z forzy własnie na dysk C, przez co to tam chciał sklep sciągac grę. Odinstalowałem to coś (ważyło to pare mb dosłownie) i wtedy naciskając zainstaluj, wyskoczyło mi okienko z wyborem dysku. Także teraz tylko sciągnąc te raptem, małe 100 gb i można cisnąc kółka. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Microsoft to cebule. Bonusy dla VIPów się kończą xD

Do tego nie można draftować, więc bonusy z tego tytułu w ogóle nie są przyznawane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budynki wyglądają dobrze modele aut też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praga wygląda najlepiej z torów na których jeździłem. No, ale wiadomo, fikcyjny tor. Uproszczenia w grafice się znajdzie, jak te płaskie drzewa, paru kibiców itp. Ogólnie jednak gra wygląda bardzo dobrze. Chociaż faktycznie, te auta w menu jakieś takie niewyraźne, nawet w 4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bug znalazłem. Lotus 2-Eleven nie reaguje na ustawienia tuningu i cały czas ma części homologowane. Nawet po wybraniu części fabrycznych po wyjechaniu na tor ma 228kW zamiast 188kW. Podejrzewam że opony czy tam resztę tuningowanych podzespołów też ma z lepszego. PI spada z 750 na 681 a części zostają. W garażu pokazuje dobrze a na torze odwala. Podobnie miałem z Audi Q7, wybrałem stock a widzę że ma klatkę zamontowaną. Tam ponowne wyłączenie homologacji pomogło a Lotus się nie poddaje.

Ogólnie dzisiaj dzień katowania Północnej Pętli. Już ponad 300 kilometrów nabite i trochę autek przetestowane :)

To chyba dotyczy wszystkich pojazdów przy których kupnie wybraliśmy opcję z częściami. Zdjąć je można poprzez sklep z częściami i wczytanie części fabrycznych. Menu przyciskiem okienek na kontrolerze a nie ręcznie każdą z osobna.

Edytowane przez jankesdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów ode mnie. Gra mi się bardzo dobrze. Jest niesamowity fun z jazdy.

Kilka rzeczy faktycznie w grze denerwuje, ale wcale to nie są te sztuczne drzewa i liście bo podczas jazdy wygląda to całkiem nieźle. Efekty pogodowe, woda na drodze i refleksy wyglądają całkiem fajnie, wjazd w kałuże czy jazda za autem które mieli wodę pod kołami też całkiem dobrze wypada i tu nie narzekam, ale to co się dzieje na szybie auta to nie powinno mieć miejsca w 2017 roku. Wygląda to słabo, są wyścigi gdzie asfalt jest mokry, auta jadące przede mną fajnie to rozpryskują na około a na szybie mojego auta ani kropli wody :E itd. Mam nadzieje że popracują nad tym i poprawią to w którymś patchu. Następna sprawa to VIP tu jest tragedia i też liczę, że zmienią podejście i dadzą więcej w tym pakiecie.

 

A co do grania aktualnie koncentruje się na kampanii na przemian z farmieniem XP/powiększaniem poziomu kolekcjonerskiego i kredytów. Warto teraz levelować i zdobywać kredytki bo znając życie za kilka dni wyjdzie patch mocno obcinający wszelkie możliwości :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"żeczy"? serio? :E

Serio. Czasami tak bywa, że polska trudna język szczególnie po paru piwkach :E

 

@Up dlaczego nie zalicza? U mnie ok.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...