Skocz do zawartości
azgan

Forza Motorsport 7 - wątek zbiorczy PC, XOX, XSX

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ze stabilnością? Komuś wywala grę do pulpitu? Jak gra radzi sobie na gtx 970, ktoś może się wypowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągną grę i przegrał w nią 10h :E Nie wiem nie próbowałem, ale w sklepie MS zwykle wystarczy podać powód, że gra źle działa, jesteś nie zadowolony, wywala do pulpitu, nie tego oczekiwałeś itd.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadoscuczynienie za VIP pobrane, dobrze, ze sie przyznali do bledu.

Jednak FM7 nadal mnie wkurza... Dzis zwrocilem uwage na to, ze przy niektorych pogodach auta maja wlaczone tylko tyle swiatla pozycyjne, natomiast z przodu komplenie nic sie nie swieci. I nie mowie tu o autach, ktore maja swiatla do jazdy dziennej. W ogole sa bezsensowne przypadki, bo np w pelnym sloncu auta jezdza z wlaczonymi swiatlami mijania, a w deszczu i o zmierzchu czasem jezdza na calkiem wylaczonych... Lipa w ch... Poza tym na polmroku jednak poswiata na drodze powinna juz byc. Ogolnie jak dla mnie (nie wierzylem, ze bede narzekac na Forze...) to strasznie slaba gra. To wciaz Forza pod wzgledem fizyki, ale reszta kuleje. Grac i tak bede, ale nie podoba mi sie cale menu, jest za ciemne, gowno tam widac, jest srednio intuicyjne, forzavista w ogole niedokonczona, widac, ze sie spieszyli, choc z drugiej strony maja taka baze danych z poprzednich czesci, ze chyba za trudne sie okazalo "kopiuj/wklej" do FM7. Brak danych o autach, brak jakiegos przewodnika... Przy wyborze aut mozna otwierac drzwi tylko po cholere, skoro modele sa wtedy tak male, ze nic nie widac?! Wybierasz widok dowolny i wtedy moglbys pootwierac wszystko, ale nie... Wtedy juz nie mozesz, bo musisz wtedy auto kupic i odpalic viste... W wyscigach te limity homologacyjne to jakas kpina, bo to w sumie blokuje dowolnosc w tuningu, przy obnizeniu zawieszenia auta na zakretach leca iskry jakies pol metra przed (!) autem, czasem calkowicie z dupy auto bardzo hamuje na zakrecie (moze to przez te iskry i rzekome szuranie zderzakiem/podwoziem o asfalt?)

 

Dla mnie ta Forza to sredniak, 6/10. Myslcie sobie co chcecie. :) Ale gram w Forzy od czasow FM2, wiec mam porownanie. Sprawdze jeszcze jak FM7 bedzie wygladac na XoneX.

Edytowane przez kwietas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turn10 potwierdziło w rozmowie z serwisem ArsTechnica, że w Forzie Motorsport 7 pojawią się żetony, kupowane za prawdziwe pieniądze, których będziemy mogli używać zamiennie z kredytami.

 

Będzie P2W w trybie Multi :(.

 

Wiedziałem że będą mikropłatności jak w grach na smartfonach nie bez powodu władowali w tej części skrzynki tylko że gry na smartfonach są darmowe i nie płaci się za podstawową wersję gry 250 zł a tu tak :kwasny:.

 

Nie było by problemu, gdyby wydali grę w formie darmowej tak jak zrobili to z APEX ale to już jest ordynarne sięganie do kieszeni gracza który i tak już raz zapłacił 100% ceny.

 

Turn10 przeprasza graczy za nieuczciwe zmiany w przepustce VIP po czym przywraca jej pierwotną wersją a drugą ręką już sięga do naszych kieszeni - chamskich zagrywek ciąg dalszy :mad:.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, kurcze, cały czas gralem na xbox one , pobrałem dzisiaj na PC i faktycznie gra nie obsługuje formatu 21:9 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się tylko wyścig na torze jest w 21:9? Menu i powtórki 16:9, do tego w photomode zostaje menu na zdjęciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie znowu wyrzuca! To samo co z H3. Nie jest mi dane pograć w gry od MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie znowu wyrzuca! To samo co z H3. Nie jest mi dane pograć w gry od MS.

 

Witaj w klubie. Mam tak w H3, dlatego nie kupuje FM7 (żałuje, ale nie mam ochoty przezywać tego samego z FM7)

Dodam, że z FH3 wyrzuca mnie na trzech różnych komputerach. W każdym był stawiany nowy windows, nowa instalacji FH3 i zawsze ten sam rezultat.

Rożne próby wyłączania mikrofonów i uj wie czego.. nic to nie dało. Losowo wypiernicza do pulpitu i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turn10 potwierdziło w rozmowie z serwisem ArsTechnica, że w Forzie Motorsport 7 pojawią się żetony, kupowane za prawdziwe pieniądze, których będziemy mogli używać zamiennie z kredytami.

 

Będzie P2W w trybie Multi :(.

 

Wiedziałem że będą mikropłatności jak w grach na smartfonach nie bez powodu władowali w tej części skrzynki tylko że gry na smartfonach są darmowe i nie płaci się za podstawową wersję gry 250 zł a tu tak :kwasny:.

 

Nie było by problemu, gdyby wydali grę w formie darmowej tak jak zrobili to z APEX ale to już jest ordynarne sięganie do kieszeni gracza który i tak już raz zapłacił 100% ceny.

 

Turn10 przeprasza graczy za nieuczciwe zmiany w przepustce VIP po czym przywraca jej pierwotną wersją a drugą ręką już sięga do naszych kieszeni - chamskich zagrywek ciąg dalszy :mad:.

 

To, że będą mikropłatności to wiedział każdy, kto miał w przeszłości z tą serią do czynienia. Żetony wprowadzili w Forzie Motorsport 4 i w każdej kolejnej grze były. Jak krytykuję FM7, tak stwierdzenie, że będzie P2W w multi jest mówiąc wprost głupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie. Mam tak w H3, dlatego nie kupuje FM7 (żałuje, ale nie mam ochoty przezywać tego samego z FM7)

Dodam, że z FH3 wyrzuca mnie na trzech różnych komputerach. W każdym był stawiany nowy windows, nowa instalacji FH3 i zawsze ten sam rezultat.

Rożne próby wyłączania mikrofonów i uj wie czego.. nic to nie dało. Losowo wypiernicza do pulpitu i tyle.

 

Problem być może rozwiązany. Ustawiłem ogranicznik do 60FPS z synchronizacją pionową i dynamiczne ustawienia graficzne. Dwie godziny gry i nie wyrzuciło, ale zapeszać nie chcę. A kupić zawsze możesz i sprawdzić, ze zwrotem nie będzie problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy da się grać we dwóch po LAN? Czy tylko multiplayer online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy levelując i wybierając samochód z losowania, który już posiadamy dostajemy kredyty w zamian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, kurcze, cały czas gralem na xbox one , pobrałem dzisiaj na PC i faktycznie gra nie obsługuje formatu 21:9 ?

A propos' grafiki i rozdzielczości .....

Gdy pierwszy raz włączyłem forzę 7, nie mogłem przetrzeć oczu ze zdumienia, ziarnista grafika, auta jakby wyjęte spod AA :). Płynność jakbym miał jakąś zintegrowaną, a nie 1080ti :).

Wchodzę w ustawienia, a tam..... Rozdzielczość 4K i 30fpsów przy monitorze 1080p i 144hz oraz ustawienia na średnich..

Myślę sobie: " coś tu kuźwa za dużo portu z tej zayebistej konsoli xbox one x".

Zmieniam na 144hz i wszystko maxed out.

Od razu banan na twarzy i satysfakcja z wyższości pc nad tą konsolką, ehhh :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie. Mam tak w H3, dlatego nie kupuje FM7 (żałuje, ale nie mam ochoty przezywać tego samego z FM7)

Dodam, że z FH3 wyrzuca mnie na trzech różnych komputerach. W każdym był stawiany nowy windows, nowa instalacji FH3 i zawsze ten sam rezultat.

Rożne próby wyłączania mikrofonów i uj wie czego.. nic to nie dało. Losowo wypiernicza do pulpitu i tyle.

 

Ogólnie problem z wywaleniem do pulpitu jest dużo, dużo mniejszy niż FH3, są inne problemy, a sporo spowodowanych po prostu konfiguracjami użytkowników. Jest kilka niewyjaśnionych jak okazjonalne zanikanie textur (nie wiadomo czy to wina gry czy sterów nvidii. Stutter w starciu z kilkoma-kilkunastoma autami w potyczce online gdzie co 2 auto lata w powietrzu na zakręcie też może się przytrafić :E

Ogólnie mimo, że gra niby z reguły nie bierze więcej niż 10GB RAM, to jednak zalecam 16GB bo potrafią się przytrafić niewyjaśnione anomalie w związku właśnie z zbyt małą ilością pamięci i wywalaniem.

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_topics103_Technical-Support-and-Help.aspx

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy levelując i wybierając samochód z losowania, który już posiadamy dostajemy kredyty w zamian?

 

Z tego co zauważyłem to nie. Samochód po prostu będzie w Twoim garażu czyli będziesz miał dwa takie same. Spotkało mnie to samo ale tylko raz.

Normalnie w losowaniu powinno być auto którego jeszcze nie posiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to nie. Samochód po prostu będzie w Twoim garażu czyli będziesz miał dwa takie same. Spotkało mnie to samo ale tylko raz.

Normalnie w losowaniu powinno być auto którego jeszcze nie posiadasz.

A byłeś w stanie go sprzedać za kredyty ? Ten zdublowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jakiś sposób, aby kupić Forze 7 za rozsądne pieniądze? Widziałem, że wczesniej dało się kupić w jakimś ruskim sklepie, ale już nie działa. Jedyne co mi pozostaje teraz to czekać na pierwszą promocję w sklepie micro$oftu?

Edytowane przez Morv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz kumpla z Xboxem to mozecie kupic jedna kopie na spolke.

Albo dopisujesz ja do swojego konta i ustawiasz swoj profil na konsoli kumpla jako domowa, on moze grac na swoim profilu uzywajac udostepnionej przez Ciebie gry na konsoli, a Ty niezaleznie mozesz grac na PC. Co ciekawe mozecie grac razem ze soba na multi. Ewentualnie masz kumpla, ktory ma cyfrowa wersje Forzy i logujesz sie na jego profilu na Windowsie i grasz. Tyle, ze w ovu przypadkach musisz miec takiego zaufanego kumpla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywala z gry regularnie, próbowałem zmieniać koligację i grać bez OC CPU ale nic to nie daje raz pograsz dwie godziny raz godzinę ale wywala do pulpitu. Gra ktoś godzinami bez tego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...