Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ziemak

Kiedy nastąpi zasilenie rynku kart graficznych ?

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pracuję w komputroniku byś mnie pytał? :E Wydaje mi się że tak jeżeli procesor by miał zintegrowany układ graficzny to powinni bez grafiki złożyć, ale lepiej do nich napisać/zadzwonić i się dowiedzieć.

 

No to klapa bo ja chciałem na ryzenie a rudy nie ma apu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy dobrze wie że, btc spadnie, a później znowu pójdzie w górę, więc nie ma co aż tak panikować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy dobrze wie że, btc spadnie, a później znowu pójdzie w górę, więc nie ma co aż tak panikować.

 

No ale zanim pójdzie w góre to jest szansa że przez jakiś okres czasu jeszcze będzie pikował i w międzyczasie ceny też spadną wtedy każdy kupi to na co czekał a później to już sobie może rosnąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy dobrze wie że, btc spadnie, a później znowu pójdzie w górę, więc nie ma co aż tak panikować.

 

no to dobrze ze ty to wiesz , to bierz kredyt i kupuj , bedziesz bogaty.

 

Teraz nie ma co nic kupowac , karty walna ostro..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 3 tygodnie temu na allegro gtx 1xxx było około 300 modeli. Dzisiaj jest już ich ponad 1100 i ceny przynajmniej używanych idą w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy dobrze wie że, btc spadnie, a później znowu pójdzie w górę, więc nie ma co aż tak panikować.

 

od 19 grudnia tylko leci w dół ;) Jak liczysz na górki to masz je codziennie między ranem a wieczorem różnice są nawet po 1300$ :E Jak szybko kupić w dołku i szybko sprzedać na górce to w ciągu jednego dnia masz zysku z 18% miętkim kijem

 

 

Z pustego i salomon nie naleje jak to powiadaja górnicy wyssali, possali by wiecej ale inwestorów nie ma wiec ssać nie ma co, górnik wyprowadza pieniądze więc skąd je brać? Z opłaty od wysyłki btc?

 

 

Kiedyś to się skonczy jak nie teraz to za kilka chwil, jak zaleje fala kart to te wszystkie karty będa kisić w słoikach bo im żal będzie opychać 1080 za 1500zł.

 

 

 

 

Może górnicy zainwestują w nową kryptowalute od escobara zamiast wypłacać na własne potrzeby? To by nakręciło znowu troszkę rynek, zamiast wypompowywać kasiorę z kryptowalut wepchneli by ja i by wszystko ruszyło w górę.

 

Był by większy krach.... to cyfrowa waluta, rynek jednolity, tutaj tylko pcha inwestor kasę bo np płaci za tonę amfetraminy i nawet jak straci to mu to wisi, waluta nie ma nic ciekawego do zaoferowania, prąd zużyty przyczynia sie tylko do produkcji smogu.

 

Papierowa kasa to papierowa zawsze będzie stać dobrze bo ilośc usług jest mnoga, w kryptowalucie nie ma nic oprócz zapłaty za nielegalne shity i wypłaty dla górnika które przepdaja w czeluściach i nie wracaja na rynek jak to jest z papierowymi.

 

Teraz objedziecie post a ja zadam podstawowe pytanie

Pytanie brzmi... Skąd górnik ma pieniądze?

 

 

Kto będzie łożył na górnika który nic od siebie nie daje tylko marnuje prąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz mu, że też masz chorą żonę i pieniądze ze sprzedaży tych 25 kart przeznaczyłeś już na jej leczenie :E

 

To już chora curka wyszła z mody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 19 grudnia tylko leci w dół ;) Jak liczysz na górki to masz je codziennie między ranem a wieczorem różnice są nawet po 1300$ :E Jak szybko kupić w dołku i szybko sprzedać na górce to w ciągu jednego dnia masz zysku z 18% miętkim kijem

 

 

Z pustego i salomon nie naleje jak to powiadaja górnicy wyssali, possali by wiecej ale inwestorów nie ma wiec ssać nie ma co, górnik wyprowadza pieniądze więc skąd je brać? Z opłaty od wysyłki btc?

 

 

Kiedyś to się skonczy jak nie teraz to za kilka chwil, jak zaleje fala kart to te wszystkie karty będa kisić w słoikach bo im żal będzie opychać 1080 za 1500zł.

 

 

 

 

Może górnicy zainwestują w nową kryptowalute od escobara zamiast wypłacać na własne potrzeby? To by nakręciło znowu troszkę rynek, zamiast wypompowywać kasiorę z kryptowalut wepchneli by ja i by wszystko ruszyło w górę.

 

Był by większy krach.... to cyfrowa waluta, rynek jednolity, tutaj tylko pcha inwestor kasę bo np płaci za tonę amfetraminy i nawet jak straci to mu to wisi, waluta nie ma nic ciekawego do zaoferowania, prąd zużyty przyczynia sie tylko do produkcji smogu.

 

Papierowa kasa to papierowa zawsze będzie stać dobrze bo ilośc usług jest mnoga, w kryptowalucie nie ma nic oprócz zapłaty za nielegalne shity i wypłaty dla górnika które przepdaja w czeluściach i nie wracaja na rynek jak to jest z papierowymi.

 

Teraz objedziecie post a ja zadam podstawowe pytanie

Pytanie brzmi... Skąd górnik ma pieniądze?

 

 

Kto będzie łożył na górnika który nic od siebie nie daje tylko marnuje prąd?

W sumie ta panika wynika z tego że wszędzie trąbią że bitcoin wejdzie w "death cross" ,ale właśnie przez takich panikarzy którzy wyprzedają bitcoina on wpadnie w death cross i się przepowiednie "analtyków" sprawdzą hehe .

 

Niema jak czytać takie pierdoły ,a potem panikować i wyprzedawac wsio lol .

 

Jak widać nie jest ciężko sterować ludzmi nawet mającymi "nie kontrolowanego" bitcoina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to klapa bo ja chciałem na ryzenie a rudy nie ma apu xD

Czemu sam sobie nie złożysz, wolisz ryzykować, że ktoś wsadzi ci tam gównianą pastę albo podzespoły ze zwrotów? Każdy powinien sobie poradzić ze złożeniem komputera oglądając poradnik na yt w tym czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisz mu tak :

Dzień dobry.

Przykro mi ale wszystkie pieniądze które otrzymałem od Pana za karty graficzne - "zainwestowałem" w Bitcoina. Ponieważ wtedy kosztował on 60 tysięcy PLN za BTC, a obecnie kosztuje niecałe 25 tysięcy to poniosłem gigantyczne straty i nie mam już złotówek za które mógłbym odkupić Pańskie karty. Ponieważ jednak historia przez Pana przedstawiona bardzo mnie wzruszyła, to proponuje Panu transakcje nie-złotówkową. Sam obecnie tworzę nową krypto-walutę o roboczej nazwie LOLCoiny. Wierzę głęboko w sukces mojego projektu i proponuję panu preferencyjną cenę 1399 pln/LOL. Tym sposobem otrzyma Pan 12 LolCoinów, zwiększając przy okazji kapitalizację nowej waluty o 145000%, oraz przyczyniając się do dalszego sukcesu projektu, a w konsekswencji zwiększając Pańskie szansę na zostanie milionerem w przyszłości.

Jeśli jest Pan zainteresowany tą okazyjną ofertą proszę o kontakt...

BR.

 

:rotfl: POZAMIATANE :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak dziwne bo Ukraincy robią zamówienia na dziesiątki Radeonie nadal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"curka" to faktycznie chyba tak.

 

to tak specjalnie napisane jest (oryginał to "mam horom curke" ;)) - taki mem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu sam sobie nie złożysz, wolisz ryzykować, że ktoś wsadzi ci tam gównianą pastę albo podzespoły ze zwrotów? Każdy powinien sobie poradzić ze złożeniem komputera oglądając poradnik na yt w tym czasie

 

No już to widze jak zdrapują paste która już jest rozprowadzona po radiatorze :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak dziwne bo Ukraincy robią zamówienia na dziesiątki Radeonie nadal

 

A skąd to wiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nawet gdyby prąd był darmowy to urobek jest poniżej $1 dziennie na rx580, ale ma podobno odbić :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zdajecie sobie sprawę(oprócz wspominanego prądu), że średnia płaca na Ukrainie, to ~255$(w zeszłym roku), a minimalna to 118. Krótko mówiąc - dramat i bieda straszna, więc nie dziwota że każdy $ się liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie cena ETH jest problemem (bo to dziś jest 400$, jutro 100$, pojutrze 1500$ :E), ale stale rosnąca trudność.

 

W ujęciu miesięcznym spadek ETH <400$ zrobił naprawdę niewiele w porównaniu do postępującego wzrostu trudności jeśli chodzi o zniechęcanie minerów IMHO (ostatni tydzień to minimalny spadek, ale w skali miesięcznej wciąż jest mega wysoko)

 

https://www.coinwarz.com/difficulty-charts/ethereum-difficulty-chart

 

przez co IMHO górnicy nie będą kupować nowych kart. Raczej trzymać stare i czekać na lepsze czasy. Tym samym dostępność GPU przy next genie już nie powinna być problemem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się ma dojścia się wie :E

 

Mam dojscia i wiem ze ukraincy nic nie kupuja , slabe te twoje njusy. Pewnie umoczyles w krypto ostro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dojscia i wiem ze ukraincy nic nie kupuja , slabe te twoje njusy. Pewnie umoczyles w krypto ostro

 

moje dojscia mówią że Ukraińcy czasem kombinują a czasem nie.

to co teraz? 3 osoby i 3 sprzeczne przecieki :lol2:

 

krety już zaczęły pchać rx 570 za mniej niż 1200 i 1060 6gb w przyzwoitych wersjach poniżej 1400. chociaż ja uważam ze branie używki w cenie sklepowej nówki to wariactwo i ręki bym do tego biznesu nie przyłożył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...