Skocz do zawartości
azgan

Shadow of the Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Tomb Raider 2013 skonczony

Raise of the tomb raider rowniez skonczone gierke zrobilem na 94% dodatek wiezy krwi olalem jak zobaczylem ile tam dokumentow jest i artefaktow nie chce mi spedzac w dlc spedzajac 1h na czytaniu lub sluchaniu dokumentow :E Zdecydowanie ta czesc poprzeczke wyzej od wersji 2013. Wlasnie sie zastanawiam czy brac sie za Shadowa czy sobie zrobic przerwe pare dni od seri ogladajac recenzje quaza i pare minut jakiegos gameplayu mam wrazenie ze to kopiuj wklej tylko poprawiona wersja pod kilkmoa wzgledami wzgledem poprzednej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, raven92 napisał:

 Wlasnie sie zastanawiam czy brac sie za Shadowa czy sobie zrobic przerwe pare dni od seri ogladajac recenzje quaza i pare minut jakiegos gameplayu mam wrazenie ze to kopiuj wklej tylko poprawiona wersja pod kilkmoa wzgledami wzgledem poprzednej. 

Mniej Lary Rambo w Shadow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Akurat aspekt Rambo Lary mi sie podoba szczerze jak na 20h w Raise of the tomb raider nie bylo tego tak duzo poza koncowka fabuly bym powiedzial ale za to dokumentow nasrane tyle ze masakra :E fajnie sie tego sluchalo/czytalo ale troche za duzo tego bylo a z drugiej strony zal byl nie sluchac/czytac ogolnie milo jestem zaskoczony seria jak wezme sie za Shadowa napisze jakie odczucie aktualnie po 2 czesciach bardzo pozytywne szkoda tylko ze obie dosc krotkie jak dla mnie zdecydowanie bardziej preferuje sandboxowe gry typu assassiny trzy ostatnie  a z drugiej strony bardzo fajnie mi sie gralo. Chyba jednak mam ochote juz dzisiaj na skowyrna dupke Lary w ostatniej czesci ide grac jednak.

Edytowane przez raven92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze części by Ci się nie podobały, masa zagadek, czytania, mało strzelania. Mi się podobały wszystkie części, począwszy od TR1 na PSX ;) Jednak te pierwsze jakieś takie lepsze były, trudniejsze, trzeba było banią ruszyć. A jak ktoś nie znał eng lub ger, to już w ogóle. Dziś gra prowadzi nas za rączkę. Ale wiadomo, każdy lubi co innego ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że nie ma za bardzo w co grać to wróciłem do Lary ;)

Chciałem sprawdzić jak na OLEDzie to będzie wyglądać i w szoku jestem jak dobrze wygląda. Myślałem, że ten tytuł się zestarzał już ale nic bardziej mylnego. Załapałem zajawkę aby na nowo przeżyć tą przygodę!

5g8iLVY.jpgOjB2yrv.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Z braku zajęcia przeszukałem bibliotekę z grami i odpaliłem SOTTR. Nie gralem we wcześniejsze części i cała mechanika to dla mnie nowość i po części irytacja.

Chciałbym się Was zapytać czy w obozach z automatu wyłączone jest bieganie np. przejście z jednego końca Ukrytego miasta w drugi to jest jakiś koszmar. Tak samo wkurza brak możliwości oznaczania wlasnego celu .

Po kilku latach grania w sandboxy taka nagła zmiana koncepcji potrafi porządnie zaskoczyć ale stare przyzwyczajenia pozostają i nie raz zamiast się skradać w nowej lokalizacji to muszę wszystkich odstrzelić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...