Skocz do zawartości
azgan

Shadow of the Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie, kiedy, jak? Nic takiego nie pamiętam czyżbym coś przegapił :E?

 

Bodjarze scena po napisach gdzie celuje do niej snajper i dostaje w ostatniej chwili rozkaz żeby jej nie zabijać

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bodjarze scena po napisach gdzie celuje do niej snajper i dostaje w ostatniej chwili rozkaz żeby jej nie zabijać

 

 

No to widziałem ale gdzie tam jest pokazane gdzie się udamy w kolejnej części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meksyk najbardziej prawdopodobny.

 

I co będziemy szukać zaginionych imigrantów :lol2: ? Mało ciekawe miejsce na osadzenie fabuły w grze przygodowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnij to jakoś bo wiesz tak to o każdym miejscu można napisać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób tu jest podniesiona poprzeczka w stosunku do U4? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samodzielny dodatek rozmiarów oddzielnej gry - adekwatnym przykładem jest tutaj tylko Wiedźmin 3: Krew i wino (choć to odrębne gatunki).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak poczekał z tą oceną, a szczególnie z "podnoszeniem poprzeczki" do premiery. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już dość walki z uzbrojonymi najemnikami, CHCĘ mitycznych przeciwników, potwory i jakieś zwierzęta jak było kiedyś, a nie cały czas z ludzkimi idiotami :kwasny: oraz klimat eksploracji ruin, rozwiązywania zagadek i w końcu przyjemności z poszukiwania sekretów, w których będzie coś wartego wysiłku.

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co będziemy szukać zaginionych imigrantów :lol2: ? Mało ciekawe miejsce na osadzenie fabuły w grze przygodowej.

 

...

 

No tak dżungle i cywilizacja Majów i Azteków w ogóle się nie nadaje na miejsce akcji gry w stylu Indiany.... Upadłe cywilizacje budujące miasta na wodzie, budujące wielkie piramidy, składające ofiary z ludzi i przepowiadające koniec świata z natury są nudne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak dżungle i cywilizacja Majów i Azteków w ogóle się nie nadaje na miejsce akcji gry w stylu Indiany.... Upadłe cywilizacje budujące miasta na wodzie, budujące wielkie piramidy, składające ofiary z ludzi i przepowiadające koniec świata z natury są nudne :E

Do tego posądzane o konszachty z ufokami.

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już dość walki z uzbrojonymi najemnikami, CHCĘ mitycznych przeciwników, potwory i jakieś zwierzęta jak było kiedyś, a nie cały czas z ludzkimi idiotami :kwasny: oraz klimat eksploracji ruin, rozwiązywania zagadek i w końcu przyjemności z poszukiwania sekretów, w których będzie coś wartego wysiłku.

POdpisuję się pod tymi słowami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Uncharted jest od tego : D Szczerze mówiąc to wolałbym takie Underworld niż te nowe, choć Rise był spoko (dużo lepszy od 2013) to nadal tylko spoko, o 2 szczeble niżej niż seria z Playstation (choć TR ma bardziej otwarty świat, to na plus... Chyba). Niestety nie liczyłbym na jakieś konkretne zmiany, dziś gra oparta o eksplorację, silnie nakreślone elementy zręcznościowe i zagadki pewnie by się nie sprzedała. Choć kto wie - ostatnio dość "dziwne" gry się dobrze sprzedają, w sensie - takie powroty do przeszłości, lub coś totalnie odmiennego : D Ale na powrót klasycznego Tomba nie liczę, klony Uncharted zbyt dobrze się sprzedają.

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już dość walki z uzbrojonymi najemnikami, CHCĘ mitycznych przeciwników, potwory i jakieś zwierzęta jak było kiedyś, a nie cały czas z ludzkimi idiotami :kwasny: oraz klimat eksploracji ruin, rozwiązywania zagadek i w końcu przyjemności z poszukiwania sekretów, w których będzie coś wartego wysiłku.

Ooo, taką grę to ja poproszę albo i nawet dwie, jak będe chciał gre akcji to se coda odpale albo GTA, ja chce eksplorować i rozkminiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już dość walki z uzbrojonymi najemnikami, CHCĘ mitycznych przeciwników, potwory i jakieś zwierzęta jak było kiedyś, a nie cały czas z ludzkimi idiotami :kwasny: oraz klimat eksploracji ruin, rozwiązywania zagadek i w końcu przyjemności z poszukiwania sekretów, w których będzie coś wartego wysiłku.

 

Chyba wszyscy fani Tomb Raider chcieli by powrotu do korzeni przy jednoczesnym zachowaniu tego co robiła dobrze w restarcie marki ;).

 

Już w Rise of the Tomb Raider było wyraźnie więcej grobowców i zagadek więc nadzieja na to jest ale raczej nie zrezygnują z strzelania do najemników bo jest to część niedokończonego wątku fabularnego.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy premiera gry będzie blisko premiery nowego filmu z Alicią Vikander w roli młodej Lary Croft, na film czekam dosyć mocno. :)

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy premiera gry będzie blisko premiery nowego filmu z Alicią Vikander w roli młodej Lary Croft, na film czekam dosyć mocno. :)

 

Daj spokój ona w ogóle mi nie podchodzi do tej roli :kwasny:. Nie to że brzydka czy coś ale ma chyba poważne stadium anoreksji :E.

 

CtyMbNf.jpg

 

Jak taka drobinka ma walczyć z tymi wszystkimi najemnikami ? Jak mocniej zawieje to spadnie sama z tych skał :D.

 

Lara zawsze miała pewne atuty które odpowiadały męskiej publice a niestety Pani Vikander wyglądają jakby wypchała stanik zrolowanymi skarpetkami lub innym "push-upem" :P.

 

Wiadomo że Angelina Jolie to już nie ten wiek ale podczas castingu mogli wybrać bardziej pasująca do tej roli młodą aktorkę :).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee... Ale przecież fizycznie pasuje do tej nowej Lary...? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W castingu do nowego filmu Tomb Raider brała udział Daisy Ridley znana np. z Star Wars: The Force Awakens w mojej ocenie bardziej nadawała się do tej roli.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kunsztu aktorskiego nie oceniam ale ta Twoja wklejka wyżej i jednoczesne stwierdzenie o anoreksji nie ma sensu. :P

Tak, na oldschool'ową Larę nadaje się średnio ale w stosunku do tej nowej, choćby patrząc na to porównanie wyżej, proporcje ma prawie takie same.

 

Ogólnie to nie ma o czym dyskutować bo to kolejny film na podstawie gry więc... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak to ujmę Pani Daisy Ridley jest lepiej zbudowana do takiej roli (młodej zadziornej "wojowniczki") a posturą i twarzą bardziej odpowiada temu co widzieliśmy w grze ;).

 

jGPC3wv.png

 

Niestety za bardzo jest kojarzona z postacią Rey (Star Wars: The Force Awakens, Star Wars: The Last Jedi) i z tego powodu nie dostała angażu.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No twarz ma lepszą, to fakt.

Ale budowa generalnie podobna między dwiema tymi aktorkami i postacią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale budowa generalnie podobna między dwiema tymi aktorkami i postacią.

 

Wszystko się zgadza ale "atuty ;)" ma lepsze Pani Daisy Ridley :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię Alicie, w ostatnim Bournie fajnie zagrała, a budowę ma podobną do postaci Lary z gier, no i fizycznie też daję radę, właśnie dlatego że jest taka drobna i delikatna będę jej w filmie jeszcze bardziej kibicować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...