Skocz do zawartości
azgan

Observer System Redux - Cyberpunkowy horror

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ja ją przeszedłem i starałem się przymykać oko na jej wykonanie i wszechobecne bzdury. W sumie prawie przeszedłem. Bo mimo, że gra jest krótka na 7h i początek zapowiada się spoko to później jest takie pomieszanie z poplątaniem, że gra zaczyna mega zanudzać i w sumie jak normalnie nigdy tego nie robię to ostatnią godzinę gry przewijając obejrzałem na youtube bo po tych 6h miałem serdecznie dość tego tworu :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zanudzaniem to standard u Bloober Team, przerobiłem to już za czasów Layers of Fear ale zrobiłem ją całą. Ich problem moim zdaniem tkwi w tym, że mają jakąś tam ciekawą wizję na thriller/horror psychologiczny w ciekawej stylistyce graficznej ale ich produkty są porozciągane jak guma w majtkach, nierówne i często pełne jakichś bredni w stylu wizje, omamy itp. w przesadnych ilościach.

To samo było w Blair Witch - co z tego, że las klimatyczny jak rozgrywka nie dosyć, że nudna to wszystko ciągnie się jak flaki z olejem z biegiem czasu, a jump scare'y są zbyt chamskie.

The Medium, którym się tak wszyscy jarali jakiś czas temu będzie taki sam i mam wrażenie, że oni nie uczą się na błędach i nie wyciągają wniosków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blair Witch jest i tak lepszy od Observera, ale też się pogubili bo jak początkowo zaczynając w to grać czuło się potencjał jaki mogli by z tego wyciąnąć to później twórcy sprowadzają cię do parteru bezsensownymi rozwiązaniami często bez sensu przeciąganymi w tak krótkiej grze i nadchodzi moment, że zaczynasz się zastanawiać co oni brali tworząc tą grę i wymyślając takie bzdury :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, ODIN85 napisał:

To dobrze jak gra zmusza do przemyśleń?

To jakie miałeś po przejściu tej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bym w 2 zagrał, ale jego głosu już nie usłyszymy ? pasował idealnie, w tym kierunku powinni iść bo LOF 2 na tym statku to był ciężki, nie dałem rady skończyć a observer siadł elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...