Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Azdragor

Pliki RAW i uszkodzony sektor startowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam dysk SSD Crucial MX200 500GB. Niestety coś z nim się porobiło i wyświetla mi partycje jako RAW. W zarządzaniu dyskami pokazane są partycje itp i 100% wolnego miejsca. Zainstalowałem program Partition Wizard i przy dysku pisze "Bad Disk" i praktycznie nic nie da się zrobić. Nie mam pojęcia jak taki problem naprawić dlatego proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij MHDD, wypal na płytkę, przeskanuj, spróbuj wyczyścić za pomocą ERASE, zrób remapa. Zobacz czy to coś zmieni. Jak nie, to zrób SMARTA i zobacz co tam jest z tym dyskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim kolega powyżej poleci komuś erase powinien zapytać czy dane na dysku są istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, zmylił mnie fakt, że koledze pokazuje ze na dysku jest 100% wolnego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę wybaczyć moja nieobecność, ale byłem za granicą i nie miałem dostępu do PC.

 

To tak, dane nie są dla mnie ważne. Odpaliłem tego MHDD, wpisałem komende erase i wyświetlił mi się komunikat "broken drive".

To zrobiłem normalny scan

ale po jakimś czasie wyświetliło się "cannot write log file, disk is full"

 

Tutaj SMART. Nie wiem czy tak może być, jak coś to przesle w logu :))

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge go dac na gwarancje? Nie wiem kompletnie co z nim sie stalo. Wszystko dzialalo i po prostu padł. Nic nie bylo przy nim robione, a dysku uzywalem zledwie kilka miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...