Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fikołek

Nowy tv 65 cali

Rekomendowane odpowiedzi

klik

Tam nie pisze ,ale chodzi o brak stopki

Swoją drogą jade dzisiaj obejrzec sony kd 65xe8577 maja w promocji za 7500zl w saturnie

 

Może i mówią prawdę ale moje dotychczasowe doświadczenie z tego rodzaju firmami to po prostu mają dojście do złomowanych TV z serwisów i składają z kilku jeden co działa. Potem wstawiają jakąś bajkę o zwrotowych, że czegoś brakuje itp.

 

Nie rozpędzaj się ;) Typowy błąd wystartowałeś od sumy X a teraz już widzę +1500?

 

Edit: jakbyś brał w saturnie to pamiętaj o programie premium bo 5% zakupu ci zwracają na konto z kodem zniżkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe biore nic :E ten lg cena zacna ale jakby co to tylko 12 miesiecy i bujaj się z paletą do Wrocławia.Sony w saturnie dwa razy się zawiesił podczs zonglowania aplikacjami i raz jak chciałem włączyć swoj plik 4k na usb.Obok stojący panasonic dx780 obraz cudo i o dziwo mimo firefoxa wszystko działało.LG też był ale jak włączyłem ciemny film to jakieś takie białe powidoki,czerń tragedia w porównianiu do mojej starej plazmy panasa.Poza tym sony tylko w srebnej ramce ato mi nie pasuję ;).Poczekam na jakieś promocje i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe biore nic :E ten lg cena zacna ale jakby co to tylko 12 miesiecy i bujaj się z paletą do Wrocławia.Sony w saturnie dwa razy się zawiesił podczs zonglowania aplikacjami i raz jak chciałem włączyć swoj plik 4k na usb.Obok stojący panasonic dx780 obraz cudo i o dziwo mimo firefoxa wszystko działało.LG też był ale jak włączyłem ciemny film to jakieś takie białe powidoki,czerń tragedia w porównianiu do mojej starej plazmy panasa.Poza tym sony tylko w srebnej ramce ato mi nie pasuję ;).Poczekam na jakieś promocje i zobaczymy.

 

Panas jak nie spierdzieli z podświetlaniem to jest naprawdę OK. Najmniej wkur****jące menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tylko że w końcu zdecydowałem się na panasonica tx65ex780 ,udało mi się urwać z 9300 na 9100 oprócz tego wieszak gratis,kupon 50% na odtwarzacz ultra hd 3d panasonica i transport i montaz gratis.Nagiałem troche budzet ale w decyzji pomogl mi intel robiąc bagno z coffe lake :thumbdown: ,przez co talary przeznaczone na nowego procka moglem dolozyc do tv.Zakup w rtv euro agd,w poniedzialek bedzie w mojej kanciapie.Dziękuje za pomoc w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagiałem troche budzet

Z 5500 do 9100 zł. No, faktycznie trochę. :D

 

Ostatnio oddawałem ze znajomym do serwisu komputer w Euro RTV AGD. Wywiązała się taka tam gadka-szmatka. Zapytałem, gdzie ewentualnie mogę oddać telewizor do serwisu (bo kupiłem w Euro, ale w innymi mieście), gdyby była taka potrzeba, no i gość mówił, że generalnie w krótkim czasie po gwarancji pada 50 proc. telewizorów. Nie ma znaczenia jaka marka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tx65ex780 świetny wybór nic lepszego nie kupisz z LCD potem już tylko oled

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie w krótkim czasie po gwarancji pada 50 proc. telewizorów. Nie ma znaczenia jaka marka.

Dziękuje,niezmiernie mnie pocieszyłeś :E

tx65ex780 świetny wybór nic lepszego nie kupisz z LCD potem już tylko oled

Mam plasme 10 letnią panasonica i jest super gdyby nie rozmiar,a porownywalem na zywo pare modeli i ten panas zwyciezal gdyby nie firefox,ale kupuje tv a nie komputer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś bardzo dobry TV, aczkolwiek sam wybrałbym coś innego. Oledy są świetne ale jakoś ostatecznie do mnie nie przemawiają w kontekście cena/jakość. Na chwilę obecną chyba skusiłbym się na Sony KD-65XE9005 .

 

generalnie w krótkim czasie po gwarancji pada 50 proc. telewizorów. Nie ma znaczenia jaka marka.

 

Bzdury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:brow: Gdzie jest ks9500 za 9000zl ?

 

 

Oficjalny sklep internetowy Samsunga sprzedaje za 9499 zł (4 lata gwarancji) a w wszystkich stacjonarnych salonach Samsunga z 4 letnią gwarancją sprzedają za 8999 zł.

 

https://sklepsamsung.pl/telewizory/telewizor-65-seria-9500-zakrzywiony-ekran-suhd-4k-ue65ks9500

https://hdtvpolska.com/forum/topic/40114-zakup-tv-ks9500dx900ks7000/#comment-419626

 

Na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał i oddał tego Panasa, bo te TV dzieli przepaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesował mnie,ale cena odstraszałą.Podjadę do silesi center w katowicach zobaczyć co powiedzą.Jak jest,to naturalnie że anuluje panasa i biore ks ,choćby ze względu na 4 lata gwarancji.Chwała na wysokości hennepin za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby jeszcze ten samsung nie był zagięty to wygląda rewelacyjnie. On naprawdę ma jasność na poziomie 1000cd/m2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1000 to on jest w stanie utrzymać w przeciwieństwie do krawędziaków, natomiast miejscami osiąga wartości 1500-1600. Mam porównanie bo wcześniej miałem KS7500 i HDR był tam niezły ale tutaj to jest miazga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KS 9500 zarezerwowany :thumbup: odbieram jak dostane zwrot na konto za panasa.Cena faktycznie 8999zl 500 stow mniej niz w sieci w sklepie samsunga,4 lata gwarancji i co najważniejsze ks9500 jest skręcany czyli panel nie rozklei od obudowy jak ks niższych segmentów.Chciałem jeszcze żydzić o wieszak ale dalem se spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KS 9500 zarezerwowany :thumbup: odbieram jak dostane zwrot na konto za panasa.Cena faktycznie 8999zl 500 stow mniej niz w sieci w sklepie samsunga,4 lata gwarancji i co najważniejsze ks9500 jest skręcany czyli panel nie rozklei od obudowy jak ks niższych segmentów.Chciałem jeszcze żydzić o wieszak ale dalem se spokój.

 

seria 9 to top Samsunga, raczej w tej klasie nie oszczędza się na wykonaniu. Żeś zaszalał, osobiście tylko zakrzywiony ekran mi nie pasuje ale kwestia jak kto ma mieszkanie ustawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jakby ten samsung był płaski to sam bym po niego poleciał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie kupił zakrzywionego tv, nie rozumiem ludzi co takie kupują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:exclam: :exclam: :exclam:

Ja już zgłupieję ,teraz zobaczyłem że w neonecie jest oled 65 cali

 

SAMSUNG QLED QE65Q7F ,nominalnie jest po 9999zl ale po dodaniu do koszyka jest rabat 800zl.

Różnica 200zl pomiędzy ks9500 a tym oledem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qled to nie jest oled tylko ściema marketingowa samsunga zwykły lcd z kropką kwantową - co jest jedną wielka ściemą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no i wszystko :cool: sie zdziwiłem że oled 65 cali za 9 kafli tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zwykły krawędziak nie lepszy od ubiegłorocznego KS7000, do FALDa KS9500 to mu daleko. Nawet topowy QLED 9 Samsunga z tego roku wypada gorzej od zeszłorocznego topu KS9500, przez to, że Q9 jest zwykłym krawędziakiem. W tym roku Samsung się nie popisał. Nie ma obecnie lepszego TV w stosunku jakość/cena od KS9500. Trzeba być tylko świadomym konsumentem i nie dać się nabrać na marketingową papkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To słaby TV, nie oferuje absolutnie nic więcej niż to samo co ma konkurencja w niższej cenie w tej klasie, jak chcesz poczuć różnicę jakościową to musiałbyś jeszcze tysiaka dozbierać. Ewentualnie zjechać do 55 cali wtedy można już dobry sprzęt w takiej kwocie kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grę wchodzi tylko 65".

Ten sony ma chyba matryce 100hz, tańsze tv raczej mają 60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...