Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Bartekkk564

Gamingowa cicha mysz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartekkk564

Cześć, tak jak pisałem wyżej potrzebuję lepszej myszki. Bez pośpiechu, bo i tak najpierw trzeba uzbierać hajs :P . Mam dłoń Japończyka, więc nie każdy duży "gryzoń" będzie pasował :D . W zasadzie na komputroniku jest parę takich, ale nie mam pewności, czy wydają mały hałas przy kliknięciu. Mam wrażenie, że z tym będzie największy problem,bo podałem chyba zbyt dużo "filtrów"? Generalnie może być taka, jeżeli jest cicha. Chyba wyraziłem się wystarczająco dokładnie, co? No nie wiem. Dzięki za jakiekolwiek zainteresowanie. Hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno przesiadłem się z Logitecha M705 na G203 - fajna, dość mała mysz (też nie mam dużej łapy...), chwyt palcaty, także jest b wygodna, ale w reckach pisali że klik głośny - wg mnie średnio głośny, na pewno nie cichy, ale to może być dla Ciebie dyskwalifikujące - ale poza tym G203 bardzo mi podpasowała; bawiłem się wcześniej parę dni Deathadderem - ale za wielka dla mnie, nie szło tego chwycić komfortowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć ciut mniejsza od deathaddera i lepiej wykonane guziczki ma logitech g403 - 230zł letnia promocja od logi.

 

Coś pomiędzy g203 a aderem powinno ci przypasować, po 4 latach padł mi mój a4tech z przyczyny spowodowanej moim mistrzowskim posługiwaniem się klejem z pudzianem i jestem zmuszony do wymiany przez krzywo przyklejony ślizgacz który wystaje nad inne i niemiłosiernie szoruje po podkładkach.

 

Sam g403 zamówiłem i jutro/pojutrze lecę po odbiór. W pierwszych seriach tej myszki rolka była źle osadzona i latała na boki( no cóż wykonał ją renomowany kailh) ale potem logi się zrewanżował i w dalszych seriach sfixowali ten defekt. Patrz w sklepie na co trafiasz najlepiej przed kupnem powiedz jak wygląda sytuacja i żeby przy tobie sprawdzili czy nie masz tej wady fabrycznej, w przeciwnym razie w tył zwrot i zamów w innym sklepie z tym akurat problemów na dostępność nie ma, RTV euro odrazu odpuść gdyż tam cena oscyluje w granicach 300zł- chyba zapomnieli przecenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...