Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ig0r

Płyta do i7-7700k OC oraz Evga GTX 1080 TI FTW3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, składam komputer głównie pod biały build - biała obudowa NZXT s340 Elite + Kraken x62 + gskill trident z rgb. Chciałbym aby płyta była dobrze wpasowana w bieli, nie może być jej ani za dużo, ani za mało. Mój wybór padł na AORUS Gaming 9, gdyż ma trochę bieli (może troszkę za mało) i przede wszystkim dobry układ dźwiękowy, na którym mi zależy. Płyta musi posiadać wyjście optyczne spdif i fajnie, jakby miała BT, gdyż nie musiałbym kupować oddzielnie adapterów bt. Fajnie gdyby mobo miało też kilka ledów. Na płycie będzie siedział i7-7700k, 32 (2x16GB) GB RAM 3200 CL14, EVGA FTW3 GTX 1080 TI i zasilana Seasonic Prime Titanium 750W. Chcę zrobić dobre i stabilne OC proca, tak może 5 GHz. Cena praktycznie nie ma znaczenia. Całość będzie oświetlane HUE+ oraz wentylami nzxt aer rgb. Czy moglibyście coś polecić, czy te AORUS jest dobrym wyborem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy ci na najnowszym chipsecie? Jak nie to MSI Z170A XPOWER. Z tym że cena no jest zaporowa

 

ew msi z170 Krait, albo z270 krait - z tym że ta z270 to według mnie wygląda obleśnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne mi się nie podobają z powyższych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem - czarno-biała płyta główna do białego setupu... w końcu wybrałem ASRock Z270 Extreme4

https://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-z270-extreme4-z270-ddr4-hdmi-dvi-d-vga-atx-975977/

alternatywa : MSI Z270 TOMAHAWK ARCTIC

https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-z270-tomahawk-arctic-z270-ddr4-hdmi-dvi-d-atx-1118406/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...