Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hafexo

Dostałem warna nie wiem za co

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym nie spojrzał na mój pasek to pewnie bym się nawet nie zorientował, ale miło by było wiedzieć za co otrzymałem warna żeby się poprawić nie?

 

Nie mam żadnego maila o tym, PW też nie dostałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie spojrzał na mój pasek to pewnie bym się nawet nie zorientował, ale miło by było wiedzieć za co otrzymałem warna żeby się poprawić nie?

 

Nie mam żadnego maila o tym, PW też nie dostałem

Ekhm

post-225420-15004230258884_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to tutaj się da kliknąć. Wcześniej dostawałem zawsze pw / maila a teraz nic..

 

xD zdjęcie z kartką beka, przy wentylatorze za 4 dyszki, ale dobra nie moja sprawa - może jakaś taryfa ulgowa dla starego użytkownika?

rozumiem że oszuści itd ale ciężko mi sobie wyobrazić że takie zdjęcie pomoże w czymkolwiek, jeszcze data do tego nie no śmiechłem trochę

 

do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej bo ja dostałem 2 warny za nic, tylko dlatego że allegro zrobiło przerwę a ja dodałem zdjęcie na forum o jakie poprosił inny forumowicz.

 

Co zrobić gdy gimbusy rządzą na forum, czy ludzie pokroju "PAN MODERATOR" ten dopiero ma samoocenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie przyjmujesz lekkim niebieskim:D

Ładny kolor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej bo ja dostałem 2 warny za nic, tylko dlatego że allegro zrobiło przerwę a ja dodałem zdjęcie na forum o jakie poprosił inny forumowicz.

 

Co zrobić gdy gimbusy rządzą na forum, czy ludzie pokroju "PAN MODERATOR" ten dopiero ma samoocenę

Za krótko jesteś na forum aby pojąć o co tu chodzi...

 

O, to tutaj się da kliknąć. Wcześniej dostawałem zawsze pw / maila a teraz nic..

xD zdjęcie z kartką beka, przy wentylatorze za 4 dyszki, ale dobra nie moja sprawa - może jakaś taryfa ulgowa dla starego użytkownika?

rozumiem że oszuści itd ale ciężko mi sobie wyobrazić że takie zdjęcie pomoże w czymkolwiek, jeszcze data do tego nie no śmiechłem trochę

 

do zamknięcia

 

Słaby joke z rana :E

 

Beka?A chciałbyś być wydymany na 40zł.?Ja nie więc chcę widzieć ze mamy do czynienia z realnym towarem nawet za 2zł.

 

Regulamin jest regulamin i tyle a został stworzony z myślą o oszustach sprzedających wirtualny towar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Killer85

 

 

kolega killer chyba "Przyszły Pan Moderator"

Co to to nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi np. usunięto post w temacie o księgowości, też nie wiadomo dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się tylko nie zaksięgował. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi np. usunięto post w temacie o księgowości, też nie wiadomo dlaczego.

Spamer odkopał temat z 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no rozumiem regulamin, bezpieczeństwo - ale dla użytkownika co już 1600 postów (i to tylko w dziale technicznym) naskrobał i ma staż od 2010 roku to można pw / posta napisać że karteczka a nie od razu warn, kasacja tematu i elo - tematu w dziale sprzedam nie pisałem od ponad dwóch lat..

 

 

dobra to jeszcze jedno, skoro sprzedaje dwie sztuki wentylatora, a na zdjęciu jest jeden to co wtedy? (bo drugi jest w obudowie za klatkami dysków twardych więc sorry ale musiałbym cały 15 kilowy komputer przenosić, otwierać panel przedni po to żeby walnąć zdjęcie drugiego wentylatora z karteczką..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no rozumiem regulamin, bezpieczeństwo - ale dla użytkownika co już 1600 postów (i to tylko w dziale technicznym) naskrobał i ma staż od 2010 roku to można pw / posta napisać że karteczka a nie od razu warn, kasacja tematu i elo - tematu w dziale sprzedam nie pisałem od ponad dwóch lat..

Mody maja sporo roboty i zwyczajnie nie chce im się pisać tak do każdego stąd taka reakcja nie inna(swoja drogą na benchmark mody dają szansę aby poprawić temat jeśli coś nie gra)

 

dobra to jeszcze jedno, skoro sprzedaje dwie sztuki wentylatora, a na zdjęciu jest jeden to co wtedy? (bo drugi jest w obudowie za klatkami dysków twardych więc sorry ale musiałbym cały 15 kilowy komputer przenosić, otwierać panel przedni po to żeby walnąć zdjęcie drugiego wentylatora z karteczką..)

 

Temat jest zgodny z regulaminem bo masz karteczkę z wentylem ale swoja drogą skoro na sell to i tak go będziesz musiał kiedyś wyciągnąć(bo może czekasz na inne wentyle)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo roboty - skoro widzą użytkownika 1600 postów staż 7 lat to tyle samo czasu zajmie napisanie na pw "proszę edytować wątek zgodnie z najnowszym regulaminem" i wywalenie tematu, co danie warna i napisanie "Brak zdjęcia z kartką. http://forum.pclab.p...st__p__14727917"

 

Trochę mi smutno że zostałem w ten sposób potraktowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo roboty - skoro widzą użytkownika 1600 postów staż 7 lat to tyle samo czasu zajmie napisanie na pw "proszę edytować wątek zgodnie z najnowszym regulaminem" i wywalenie tematu, co danie warna i napisanie "Brak zdjęcia z kartką. http://forum.pclab.p...st__p__14727917"

 

Trochę mi smutno że zostałem w ten sposób potraktowany

Niestety ale mnie takie zachowanie modów wcale nie dziwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo roboty - skoro widzą użytkownika 1600 postów staż 7 lat to tyle samo czasu zajmie napisanie na pw "proszę edytować wątek zgodnie z najnowszym regulaminem" i wywalenie tematu, co danie warna i napisanie "Brak zdjęcia z kartką. http://forum.pclab.p...st__p__14727917"

 

Trochę mi smutno że zostałem w ten sposób potraktowany

Problem jest nieco złożony. Z jednej strony użytkownicy chcą być traktowani fair, z drugiej oczekują szybkiej reakcji.

Widzisz temat niezgodny z regulaminem, masz do wyboru szybko zareagować lub prosić autora o poprawienie treści. Załóżmy, że wysłałeś PW z upomnieniem, więc czekasz na reakcje, raz jest po kilku godzinach, raz na następny dzień, a raz czekasz i czekasz. Upomniany użytkownik zignorował upomnienie albo nie przeczytał wiadomości, bo np. przez kilka dni nie wchodził w ogóle na forum. W między czasie nieregulaminowy temat wisi i kolejni użytkownicy raportują, a co wredniejsi zaczynają pytać dlaczego jeszcze nie ma reakcji.

Sprawdzasz czy temat został poprawiony, czy wiadomość zostało odczytana, w końcu czy w ogóle był na forum - to zajmuje czas. Raz zajmie to może z minutę, innym razem jak forum przymuli i kilka minut.

 

To masz jeden temat, a jak takich spraw zbierze się kilka lub nawet kilkanaście, to przestajesz kontaktować co komu i gdzie wysłałeś. Dodaj do tego czas spędzony na sprawdzenie i godziny przed komputerem lecą. Nikt na etacie tutaj nie siedzi, każdy ma jeszcze pracę, szkołę czy dom - słowem życie prywatne.

 

Można się zgodzić, że takie szybkie wywalanie i karanie ludzi, to lenistwo ale z drugiej strony masz to co rozpisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy skasować temat i wysłać pw, to miałem na myśli, a nie bezp edycje. Ja nie mam problemu że temat został wyrzucony, mam tylko problem o warna - zwłaszcza że w ciągu 7 lat jest to ledwo mój trzeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...