Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Poszukiwacz195

Wiedźmin 3- niepłynne ruchy myszką

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas grania w wiedźmina 3 wszystko jest ok do momentu aż nie zaczynam kręcić myszką(ruszać lekko do rozglądania się) wtedy występują mikro drgania,wrażenie płynności 30 fps lub jakbym jeździł po piasku.

 

Pomagało obniżenie szybkości sensora z 1000 mhz na 500 ale niestety nie eliminuje to całkowicie dziwnego problemu.

 

coś aka ten gość i też problem w wiedźminie.

 

Testowałem 2 myszki i to samo na taktowaniu 1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz po prostu słaby procesor i tyle. Może to być też wina, i o tym nie wszyscy wiedzą, DYSKU. Jak masz HDD to często są ściny, szczególnie na stacjonarkach. SSHD niewiele da, jeśli masz gniazdo na drugi dysk w komputerze to kup jakiś dobry SSD za 350zł (są po tyle i mają 200, 240 i 250 GB) i wstaw go tam, potem musisz jeszcze zainstalować jakiś program do TRIM bo dysk SSD potrzebuje TRIM do płynnego działania. Oczywiście nie masz Windows XP prawda?? :D

Krótko mówiąc, do Wiedźmina 3 w komputerze polecam, żeby było:

1. Dysk z systemem :P

2. Dysk SSD min. 200GB z zainstalowanym Wiedźminem, ewentualnie cały Steam tam ma być i inne gry.

3. 8GB RAM.

4. Dobry procesor. Zobacz tutaj.

A jeśli masz laptopa, to to zupełnie inna działka. W laptopach często jest jeden dysk, chociaż kiedyś mój tata miał laptopa, w którym były 3 dyski ;)

Wtedy musisz zainstalować ponownie system. Chyba, że w laptopie masz wejścia na 2 dyski.

Nie polecam kupować dysków SSHD. Jaka tam szybkość i sprawność SSD, jak ludzie chcą SSD to niech kupią SSD! A nie wpychać do nowego dysku staroć wynalezioną ponad 25 lat temu. Sam mam SSHD (w laptopie), i czuję się jakbym miał HDD. Chociaż, ciszej pracuje :D

A więc, jeśli masz zamiar kupić gdzieś HDD, ale przeszkadza Ci to że one dość głośno pracują, to kup SSHD. Bardziej cichy jest,

 

tutaj jest SSD Fresh, program do optymalizacji tych dysków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i5-7600k, gtx 1060 gb xtreme gaming gigabyte, corsair vengeance lpx 16gb 3000mhz, ssd adata su 128( tu jest windows 10 wraz z wiedźminem 3 tylko tyle zmieściłem +30gb na programy itd.), drugi dysk toshiba p300, chłodzenie proca fortis 3, płyta główna gigabyte gaming k3 z270.

 

Procesor nic do tego nie ma bo dziwne rzeczy dzieja sie w momencie krecenia myszka a nie samego poruszania. Jak biegne prosto i sie nie obkrecam to jest ok

 

rzecz dziala sie rowniez na detalach średnich co z tym osprzetowaniem jednoczesnie skresla niedomaganie komputera, w andromedzie nie mam takich rzeczy na wysokich.

 

@proceek jesteś wielki, PROBLEM ROZWIĄZANY WINA BYŁA W GOG OVERLAY!

 

no nareszcie można grać w wiesia, miesiąc od kupna komputera nie grałem praktycznie wcale z tego powodu że gry mi cięły, źle chodziły zakładałem tysiące tematów a wystarczyło przejście na windows 10.

 

Do procesora i5-7600k niby można było omijać blokowane aktualizacje ale one jednak nie były kompatybilne przez co powodowały okrutne lagi w grach.

 

No i zmartwiłem się wiedźminem który ciął przy cięciu myszką teraz na windzie 10 ale dzięki poradnikowi pare postów wyżej jest już super! yupikayey dzięki wszystkim za starania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...