Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Poszukiwacz195

ciche wentylatory 120/140mm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam dobrych sprawdzonych a przede wszystkim cichych wentylatorów do obudowy w PC. Bez wodotrysków (ledów) pasujących do gigabyte gaming k3 z270 ( wejścia 4pin chyba) w obudowie mam 2 przyciski do zmiany RPM wiatraków. Dobrze by było gdyby były wmiare tanie i miały 1200 RPM.

 

obudowa to gladius m35T https://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-gladius-m35t-pure-black-976894/

 

zephyrki które mam strasznie szumią na maksymalnym RPM a procesor ma mocne temperatury i wymaga chłodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może lepiej cooler cpu wymienić a nie wentylatory? Koszt trzech dobrych wentylatorów to około +100zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt trzech słabych to 100zł. 3 alpehnfohn wing boost 2 (całkiem niezłe) to już 150-200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy no żeby były ciche na maksymalnych obrotach

 

bo te moje zephyry to buczą, jak jeden ztyłu to ok ale dwa z przodu to jak samolot :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to mam na sprzedaż BeQuiet Pure Wings 2 120mm -> 2 sztuki, ale i mogę od razu 6 sztuk sprzedać :) 2 sztuki są 4 pinowe, 3 są 3 pinowe, i jest jedna 140mm 3 pin. Cena do dogadania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy no żeby były ciche na maksymalnych obrotach

 

bo te moje zephyry to buczą, jak jeden ztyłu to ok ale dwa z przodu to jak samolot :D

 

to kup sobie takie : https://proline.pl/wentylator-enermax-t-b-silence-uctb12-120mm-p917333

 

bardzo fajne i ciche, ale dużego przepychu powietrza od nich nie oczekuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to mam na sprzedaż BeQuiet Pure Wings 2 120mm -> 2 sztuki, ale i mogę od razu 6 sztuk sprzedać :) 2 sztuki są 4 pinowe, 3 są 3 pinowe, i jest jedna 140mm 3 pin. Cena do dogadania

używki?

 

@up na 900rpm te zephyry też ciche ale słabo dmuchają więc tutaj średni sens wymiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kup sobie takie : https://proline.pl/wentylator-enermax-t-b-silence-uctb12-120mm-p917333

 

bardzo fajne i ciche, ale dużego przepychu powietrza od nich nie oczekuj

Autor napisał że pasowało aby miał z 1200rpm ale, co do tego wentylatora to posiadam jeden taki i powiem że jest cichy na tych 900 obrotów które są jego maksymalnymi a przy tym jest całkiem wydajny z racji budowy swoich łopatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor napisał że pasowało aby miał z 1200rpm ale, co do tego wentylatora to posiadam jeden taki i powiem że jest cichy na tych 900 obrotów które są jego maksymalnymi a przy tym jest całkiem wydajny z racji budowy swoich łopatek.

 

1200obr 1200obrotami nierówne. Jeden wentyl bedzie wydajniejszy na 900obr niż drugi na 1200

imo jeśli nie chcesz mieć dmuchawicy w obudowie ten enermax na 900obr jest okej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...