Skocz do zawartości
Poszukiwacz195

Piękne dźwięki odtwarzające portfela nie rujnujące. -300

Rekomendowane odpowiedzi

siema jak w temacie poszukuje słuchawek do 300zł niekoniecznie potrzebny mi mikrofon natomiast bardzo podobają mi się gamingowe designy i dobrze gdyby słuchawki takie były.

Na oku mam hyperx cloud - świetne opinie wszędzie jest ich od groma podobno rebrand dobrych takstarów HD

oraz Steelseries syberia za 199 ( nic nie wiem na ich temat)

a także - encore rockmaster w cenie również 199zł.

co będzie najlepszym wyjściem z tych 3 słuchawek? a może są jeszcze jakieś inne? głównie chodzi mi o sam dźwięk bo z mikrofonu praktycznie nie korzystam a gdybym musiał to pewnie kupiłbym stojący.

joł!

co do somiców to nie chce- dużo podróbek na polskim rynku i wyglądają jak wprost wyjęte z pod ręki tracera :D

Edytowane przez Poszukiwacz195

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej znalezc miejsce, gdzie moglbys je wszystkie odsluchac. Co ucho, to inna percepcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ni ma opcji za bardzo w sklepach typu saturn rtv są przebicia w cenach nawet spore bo 30-40zł a z tych wszystkich słuchawek to np te encore rockmaster są tylko w sklepach internetowych.

Te co droższe słuchawki nie są na wystawach a nikt mi z pudełka oryginalnych przed zakupem nie wyjmie w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem je w piątek poprzedni, oddałem w pon (w niedziele przestał działać mikrofon).

Jeżeli chodzi o jakoś wykonania, to są dość solidne pod kątem budowy, plastików itd. [ale widać, że jakość mimo wszystko spadła - mam stare słuchawki od nich, kupione gdzieś w 2008, o podobnej budowie - jakościowo są dużo lepsze]. Za 230 złoty myślę, że są w miarę OK.

Sam zastanawiam się co nowego kupić, jeśli zostane przy dolnym pułapie budżetu to wezmę cloudy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi