Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cetek14

Dobry dostawca internetu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Skończyła mi się swego czasu umowa z Play i planuję zmienić teraz dostawcę, bo ten internet co mam nie należy do najlepszych.

 

Ogółem mam o tyle niekorzystne położenie że sięga do mnie tylko internet LTE. Trochę szukałem na internecie i wychodzi na to, że T-Mobile będzie najlepszy ale przyszedłem jeszcze się spytać o opinie. Wiem, że wszystko zależy od lokalizacji, ale o opinię zawsze mogę się spytać. Ogółem mam z nimi taki problem, że na stronie nie mają regulaminu oferty (albo jej nie znalazłem). Bo "bez limitu" pewnie oznacza, że po prostu po danym limicie internet jest ale zwalnia (tak jak ma to Play, mimo że w punkcie sprzedaży przekonywali, że limitu nie ma).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limity są wszędzie. I gdzieś to w regulaminie być musi. Często po prostu nie napisane wprost. No a co do działania to trzeba przetestować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://beta.btsearch.pl/

Zobacz do którego BTS'a masz najbliżej i wybierz tego operatora. Jeśli chodzi o operatów to wszystkie mają podobny poziom, podobno Orange LTE nie zakłada lejka tak szybko jak inni, tutaj na forum już ktoś wrzucał, że zrobił 300 GB w miesiąc i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zobacz czy nie masz jakiegoś lokalnego dostawcy internetu wtedy miałbyś limity prędkości a nie danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma limitów, to zapytaj się czy przez cały okres umowy będziesz miał taką samą prędkość? Bo tak jak piszesz bez limitu danych ale po przekroczeniu pewnej puli zwolnią ci neta tak że nie da się nic robić.

 

Ja od paru lat korzystam z lte cyfrowego polsatu, o ile na początku był kłopot bo potrafiło zwalniać to od roku jest narazie dobrze i nie narzekam, nawet jak przekroczę 150 GB w miesiącu to nie miałem jeszcze poniżej 5 mb/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem jak to u nich jest bo nigdzie nie ma regulaminu czy umowy, muszę lepiej poszukać. Ten Orange LTE jeszcze sprawdzę, ale testy mówią że T-Mobile najlepiej daje rade.

Mam chyba jednego lokalnego dostawcę ale nie sięga do mnie. Jak już mówiłem tylko LTE do mnie sięga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...