Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Luxowsky

Ocena zestawu na używkach do 1200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w najbliższej przyszłości mam zamiar kupić zestaw złożony na używkach, dokładniej są to:

- CPU - i5 2400 3.1GHz

- MOBO - MSI MS-7728 KLIK

- RAM - DDR3 HYNIX 2x4 GB/1333 MHz

- PSU - Chieftec GPS-450AA-101

- GPU - GTX 750Ti 2GB DDR5

- HDD - WD Blue 500G 7200RMP

Czy ten zestaw nada się do CS:GO/LOL? Może coś jeszcze zmienić do tych 1200zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie szukałbym i5 2500k z płytą do kręcenia (p8p67/z77) i szybszy ram w dualu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie szukałbym i5 2500k z płytą do kręcenia (p8p67/z77) i szybszy ram w dualu.

Gdzie ja ci znajde ten procek + płyta i ram do 450/500zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk też używany?

Ogółem może być, ten Chieftec za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk też używany?

Ogółem może być, ten Chieftec za ile?

Tak, dysk też używka ale przed kupnem napisze do wlasciciela o test w jakims hd tune, chieftec za 80zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten chieftec jest bardzo głośny...

Miałem takie w kilku komputerach i nie potwierdzam. Wszystkie już sprzedałem i nowi właściciele też nie narzekają. Powiedziałbym, że jak na sprzęt w tym wieku chodzą bardzo kulturalnie (oczywiście że nie ma ciszy jak makiem zasiał ale jest cicho). Przynajmniej te egzemplarze które miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

750Ti za ile znalazłeś? Z gwarancją?

Za 380zł + rok gwarancji, ale będe po prostu czekał na jakąś oferte 750Ti ew. 270x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałem takie pytanie bo zachodzę w głowę dlaczego ludzie kupują używki np. GTX750Ti (nawet z gwarancją)w cenie zbliżonej do nowej GTX1050 wprost ze sklepu: https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1050-aero-itx-oc-2gb-gddr5-128-bit-dvi-d-hdmi-displayport-box-1145861/

 

Oczywiście nie bierz tego do siebie. To nic personalnego, każdy kupuje co chce i za ile chce ale po prostu nie mogę tego zrozumieć. Tak jest też w innych dziedzinach życia (astro, wykopki, wspinaczka itp.). Jeszcze kilka lat temu używki chodziły po ok. 50-60% wartości nowego sprzętu a teraz 80-90% i znajdują się kupcy :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałem takie pytanie bo zachodzę w głowę dlaczego ludzie kupują używki np. GTX750Ti (nawet z gwarancją)w cenie zbliżonej do nowej GTX1050 wprost ze sklepu: https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1050-aero-itx-oc-2gb-gddr5-128-bit-dvi-d-hdmi-displayport-box-1145861/

 

Oczywiście nie bierz tego do siebie. To nic personalnego, każdy kupuje co chce i za ile chce ale po prostu nie mogę tego zrozumieć. Tak jest też w innych dziedzinach życia (astro, wykopki, wspinaczka itp.). Jeszcze kilka lat temu używki chodziły po ok. 50-60% wartości nowego sprzętu a teraz 80-90% i znajdują się kupcy :hmm:

O kurcze, nie spodziewałem się aż tak niskiej ceny :o W takim razie oczywiście że wezmę nówkę, dzięki wielkie za link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autor uważaj na tą płyte głowną co podałes

mi na niej nie działała hd 7770

a potem wyczytałem ze dość sporo kart graficznych na niej nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...