Skocz do zawartości
oszkaro

Problem z kierownica ferrari 458 italia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem polega na tym ze gdy podlaczam kierownice do komputera zaswieca sie na chwile swiatelko przy znaczku xboxa i gasnie posiadam na komputerze microsoft xbox 360 accessories status ale komputer nie moze znalezc sterownikow do tej kierownicy system: windows7 64bit duzo ludzi ma ten problem ale nigdzie nie moge znalezc jak to rozwiazac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przejść na winde 10 :E

nie jestem pewny ale takie pytanie bardziej w diagnostyke i benchmark bo to problem samego windowsa bardziej niż kierownicy tutaj w tym dziale to głównie pomocy do klawiatur,padów,myszek się pisze ja niestety nie jestem w stanie ci nic innego jak przejścia na winde 10 doradzić bo na kierownicach sie nie znam.

Spróbuj w necie wklepać te kierownice i pobrać sterownik manualnie

Edytowane przez Poszukiwacz195

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Wydaje mi się, że tacy ludzie raczej to szkoło rozbijają specjalnie w takich miejscach.  Zresztą dramat. Ludzie się śmieję, że Hindusi srają na ulicach, a już nie wiem czy nie wolałbym, żeby więcej klocków leżało przy drodze niż taka ilość śmieci jaka jest na poboczach. Polacy to brudasy niesamowite.  Zamówiłem GRX tylną przerzutkę, bo raczej mentalnie "przyklepałem" decyzje, że ten rower u mnie trochę jeszcze pojeździ. Poza wagą nie wiedzę jakichś dużych wad. 
    • https://allegrolokalnie.pl/oferta/lian-li-pcv354-silentwings-3
    • Hejka, istnieje jakiś sposób na całkowite wyłączenie powiadomienia uruchomienia skrótu? Nie chodzi mi o automatyzację tylko o skrót, np do aplikacji aby zmienić wygląd ikonki aplikacji. Po uruchomienia owego skrótu pojawia się u góry ekranu ze skrót został uruchomiony. Proszę o pomoc 
    • No i tu możesz mieć przyczynę. Ból głowy przy noszeniu okularów zazwyczaj występuje w trzech przypadkach (mowa o zwykłej wadzie bez astygmatyzmu czy innych dodatkowych wad lub chorób) 1. Źle dobrana moc dla obu oczu 2. Źle dobrana moc dla jednego oka 3. Źle dobrany rozstaw źrenic. Tutaj o adaptacji do takich błędów raczej nie ma mowy, mózg się raczej nie przyzwyczai, albo będzie to miało swoje konsekwencje. Inne przyczyny bólu oczu lub głowy przy zmianie okularów: ucisk oprawki na skroń, inne kąty umieszczenia soczewek w okularach w stosunku do poprzednich oprawek, zmiana mocy soczewek. To tylko przykłady, przyczyn może być więcej, ale w tych przypadkach albo da się to skorygować, jak np. ucisk oprawki, albo da się do tego zaadaptować i trwa to nawet około 2 tygodnie, oczywiście z każdym dniem jest coraz lepiej, a najgorsze mija po kilku dniach.
    • DZIĘki za pomoc, dokładnie to do końca nie wiem do czego ten pstryczek na karcie służy ale domyślam się powoli  W hwino mam obroty pod aiopump a żadnego czegoś takiego nie mam, jutro sprawdzę dokładnie podłączenie wentyli pod główną XD może kiedyś coś źle podpiąłem.  Np teraz w programie od grafiki włączyłem sobie obroty wentylatorów na 20% i podczas grania temp grafiki byłby bardzo niskie (w cs:go niższe, w inne gry większe), gdy tego nie robiłem wcześniej a grafika ma włączanie się wentyli od 50st w górę to wtedy jej grzanie jakby miało wpływ na procka i jego temp.  wszystko trzeba wyczuć i poustawiać pod siebie.  Skoro grafika ma tryb pół-pasywny to czy warto z tego korzystać czy ustawić że ma zawsze chodzić na te np 20% a dopiero póxniej w zależności od krzywej wkręcać się na wyższe obroty czy olać to ? 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...