Skocz do zawartości
Petru23

Spacerówka z wysokim oparciem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pozbyliśmy się ogromnego i ciężkiego Mikrusa stars II i musimy szybko kupić spacerowke dla 2-latki (90cm).

Wymagania to wiadomo, najlepsza jakosc i funkcjonalność przy najniższej cenie ;)

Warunek konieczny - jak największe i najlepiej amortyzowane 4 koła oraz wysokie siedzisko, min 47cm. Lekki do 10kg i możliwie jak najmniejszy po złożeniu (stars że spacerowka zajmował 2/3 bagażnika Alhambra a będę ją zmieniał na coś mniejszego). Możliwość założenia nosidełka oraz gondoli (na przyszłość). Ciemny, neutralny kolor, gdyż teraz dla dziewczynki a późnej oby dla chlopaka ;)

 

Po analizie dostępnych wózków wybór ogranicza się do

Cybex Iris

Cybex Agis

Cybex Emotion 4

Britax B-Agile

 

Wszystkie są jeszcze do kupienia za około 800zl. Oczywiście nowe z wyprzedaży sezonu. Normalna ich cena to min 900zl za B-Agile oraz 1200-1400zl za pozostałe.

 

Najkorzystniej wypada mi eternis M4 bo to uchodzi 800zl za czarny, ma chyba najlepsza amortyzację. O cybexie nie znalazłem negatywnych opinii dotyczących jakości lub awaryjnosci natomiast o britaxie już tak i to nie mało. Jest też abc design Avito ale na niemieckich forach rozpisują się o połamanych kolach przednich.

 

Ktoś ma, miał, korzysta z w/w? Jakieś opinie?

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

`

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biega jak szalona jak miała 1,5 roku i z wózka mało korzystała ale wózek potrzebny. Mamy świadomość że może z niego korzystać sporadycznie dlatego chcemy coś, co wykorzystamy przy kolejnym dziecku już od narodzin.

Żadnych kredytów chwilowek. Zastanawialiśmy się nad ratami allegro ale... Musielibyśmy dać właśnie z prawie 1500zl.

 

Kupiliśmy britax eternis M4, gdyż oferuje najlepszą amortyzację. Reszta jak w innych wózkach. Na mytrax, b-motion lub snap 4 sport niestety nas nie stać. Zapłaciliśmy 800zl za czarny (moon dust) w sklepie ukubusia.pl. w Dino nie dało się zamknąć koszyka a szkoda, bo Iris za 840zl, eternis M4 za 675zl :(

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petru, już kupiliścy czy co, bo post wczoraj napisany i po sprawie ? My mamy Joie Litetrax

https://www.babyland.pl/pl/product/40603,joie-litetrax-4-wozek-spacerowy z britaxem bagile wygrał tym, że ma świetną półkę z miejscem na 2 napoje/kubki i kieszeń po środku nich na rzepy, dosyć dobrze się składa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiliśmy wczoraj w nocy bo bałem się, ze promo się skończy. Część wózków wraz z 1 września zniknęło z oferty (B-motion za 990zl).

Littetrax jest za mały. Szwagierka ma, pojechaliśmy kupić i przy przymiarce okazało się, ze glowa malej wystaje bardzo i nie da się jej położyć. 43cm opacie. Eternis ma 48cm dodatkowo z możliwością przesunięcia budki aby zwiększyć odstęp od głowy.

Littetrax i mytrax świetne wózki, ale jeden za mały a drugi za drogi :(

Normalnie eternis jest od 1200zl

 

edit:

a po prostu miałem nadzieję, że nawet w tak krótkim czasie ktoś się odezwie i cos o jakimś wózku powie. Przynajmniej spróbowałem ;)

 

edit:

jednak anulowałem zamówienie z ukubusia za 800zł i udało sie zamówić w bobowózki za 675zł w kolorze grape juice. Zawsze taniej a taka cena już jak najbardziej akceptowalna. Zwykłe jakiś chinole w miare wyglądające się w tych pieiądzach więc zakup chyba udany. Czekam z niecierpliwością aż przyjdzie.

 

Dokładnie ten

https://www.bobowozki.com.pl/wozki-spacerowe/skladane-w-ksiazke/p/cybex-wozek-spacerowy-eternis-m4-6666.php?sc=809399406

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh kupowałem dla małej Anex sport za prawie 2500zł to może korzystaliśmy z niego z 20-30 razy po czym sprzedaliśmy. W ogóle nie chciał diabeł jeździć :E A od kiefy chodzi ( od ok 1 roczku ) to już tylko za ręke wszędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Britax B-Agile i zona jest zadowolona tylko trzeba czyscic piasty po wizycie na plazy.

 

teraz zmienimy na Baby jogger city select double zeby dwie na raz mogły jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My jesteśmy bardzo z wózka zadowoleni. Mała aż domaga się, aby wszędzie brać wózek mimo iż więcej idzie niż jeździ w nim

Cena zrobiła swoje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu kupowaliśmy spacerówkę dla naszego bąbelka z caretero model colosus ;) Po kilku miesiącach użytkowania mogę śmiało powiedzieć, że był to dobry zakup. Wygodnie i lekko się prowadzi a dziecko ma sporo miejsca, więc może wygodnie sobie siedzieć :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kuźwa mam zagadkę. Muszę a raczej wypadałoby dokupić gondole i koniecznie orzeszka (0-13/18m). I niech mi ktoś powie, który fotelik i gondola będzie pasować i czy muszę kupować adaptery :E

Z gondola się wstrzymam, bo z małą nie korzystaliśmy praktycznie ale skorupa mnie zastanawia. Czy Aton będzie pasować? Ktoś ma? Może mi przesłać zdjęcia fabrycznych mocowań do wózka, o ile są? I czy ktoś ma gondole Cybexa, jeśli tak to jaka i jakie są mocowania? Doczytałem, że potrzebuję sprzętów kompatybilnych z wózkami serii M, ale jeśli są już jakieś wymieniane modele to oczywiście bez mojego, na zasadzie "X, Y, Z itp.". 

https://babyhit.pl/product-pol-4754-Cybex-Aton-Fotelik-Samochodowy-0-13-Kg-Cbx.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN

Mam niecały miesiąc na zakup. 

 

Edit 

Jutro jadę zobaczyć używanego aton M. 

 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...