Forum PCLab.pl: Spacerówka z wysokim oparciem - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Spacerówka z wysokim oparciem Na trudniejszy teren do 800zl Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Petru23 

• 5`nizza
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 03 Wrzesień 2017 - 10:37

Witam,

Pozbyliśmy się ogromnego i ciężkiego Mikrusa stars II i musimy szybko kupić spacerowke dla 2-latki (90cm).
Wymagania to wiadomo, najlepsza jakosc i funkcjonalność przy najniższej cenie ;)
Warunek konieczny - jak największe i najlepiej amortyzowane 4 koła oraz wysokie siedzisko, min 47cm. Lekki do 10kg i możliwie jak najmniejszy po złożeniu (stars że spacerowka zajmował 2/3 bagażnika Alhambra a będę ją zmieniał na coś mniejszego). Możliwość założenia nosidełka oraz gondoli (na przyszłość). Ciemny, neutralny kolor, gdyż teraz dla dziewczynki a późnej oby dla chlopaka ;)

Po analizie dostępnych wózków wybór ogranicza się do
Cybex Iris
Cybex Agis
Cybex Emotion 4
Britax B-Agile

Wszystkie są jeszcze do kupienia za około 800zl. Oczywiście nowe z wyprzedaży sezonu. Normalna ich cena to min 900zl za B-Agile oraz 1200-1400zl za pozostałe.

Najkorzystniej wypada mi eternis M4 bo to uchodzi 800zl za czarny, ma chyba najlepsza amortyzację. O cybexie nie znalazłem negatywnych opinii dotyczących jakości lub awaryjnosci natomiast o britaxie już tak i to nie mało. Jest też abc design Avito ale na niemieckich forach rozpisują się o połamanych kolach przednich.

Ktoś ma, miał, korzysta z w/w? Jakieś opinie?

Ten post był edytowany przez Petru23 dnia: 03 Wrzesień 2017 - 11:44

#2 Użytkownik jest niedostępny   brzda1ek 

• PipPipPipPipPip

Napisany 03 Wrzesień 2017 - 15:29

`

Ten post był edytowany przez brzda1ek dnia: 24 Luty 2018 - 21:21

#3 Użytkownik jest niedostępny   Petru23 

• 5`nizza
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Wrzesień 2017 - 07:48

Biega jak szalona jak miała 1,5 roku i z wózka mało korzystała ale wózek potrzebny. Mamy świadomość że może z niego korzystać sporadycznie dlatego chcemy coś, co wykorzystamy przy kolejnym dziecku już od narodzin.
Żadnych kredytów chwilowek. Zastanawialiśmy się nad ratami allegro ale... Musielibyśmy dać właśnie z prawie 1500zl.

Kupiliśmy britax eternis M4, gdyż oferuje najlepszą amortyzację. Reszta jak w innych wózkach. Na mytrax, b-motion lub snap 4 sport niestety nas nie stać. Zapłaciliśmy 800zl za czarny (moon dust) w sklepie ukubusia.pl. w Dino nie dało się zamknąć koszyka a szkoda, bo Iris za 840zl, eternis M4 za 675zl :(

Ten post był edytowany przez Petru23 dnia: 04 Wrzesień 2017 - 07:50

#4 Użytkownik jest dostępny   katystopej 

• Proteza terenówki
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Wrzesień 2017 - 08:37

Petru, już kupiliścy czy co, bo post wczoraj napisany i po sprawie ? My mamy Joie Litetrax
https://www.babyland...l/product/40603,joie-litetrax-4-wozek-spacerowy z britaxem bagile wygrał tym, że ma świetną półkę z miejscem na 2 napoje/kubki i kieszeń po środku nich na rzepy, dosyć dobrze się składa.

#5 Użytkownik jest niedostępny   Petru23 

• 5`nizza
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Wrzesień 2017 - 08:41

Kupiliśmy wczoraj w nocy bo bałem się, ze promo się skończy. Część wózków wraz z 1 września zniknęło z oferty (B-motion za 990zl).
Littetrax jest za mały. Szwagierka ma, pojechaliśmy kupić i przy przymiarce okazało się, ze glowa malej wystaje bardzo i nie da się jej położyć. 43cm opacie. Eternis ma 48cm dodatkowo z możliwością przesunięcia budki aby zwiększyć odstęp od głowy.
Littetrax i mytrax świetne wózki, ale jeden za mały a drugi za drogi :(
Normalnie eternis jest od 1200zl

edit:
a po prostu miałem nadzieję, że nawet w tak krótkim czasie ktoś się odezwie i cos o jakimś wózku powie. Przynajmniej spróbowałem ;)

edit:
jednak anulowałem zamówienie z ukubusia za 800zł i udało sie zamówić w bobowózki za 675zł w kolorze grape juice. Zawsze taniej a taka cena już jak najbardziej akceptowalna. Zwykłe jakiś chinole w miare wyglądające się w tych pieiądzach więc zakup chyba udany. Czekam z niecierpliwością aż przyjdzie.

Dokładnie ten
https://www.bobowozk...hp?sc=809399406

Ten post był edytowany przez Petru23 dnia: 04 Wrzesień 2017 - 17:20

#6 Użytkownik jest niedostępny   Zigu17 

• Gardzonka w ludzkość
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Styczeń 2018 - 10:20

Heh kupowałem dla małej Anex sport za prawie 2500zł to może korzystaliśmy z niego z 20-30 razy po czym sprzedaliśmy. W ogóle nie chciał diabeł jeździć :E A od kiefy chodzi ( od ok 1 roczku ) to już tylko za ręke wszędzie

#7 Użytkownik jest niedostępny   PiotreQ! 

• eniacoC
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Styczeń 2018 - 12:42

mam Britax B-Agile i zona jest zadowolona tylko trzeba czyscic piasty po wizycie na plazy.

teraz zmienimy na Baby jogger city select double zeby dwie na raz mogły jeździć.

#8 Użytkownik jest niedostępny   Petru23 

• 5`nizza
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Styczeń 2018 - 13:07

My jesteśmy bardzo z wózka zadowoleni. Mała aż domaga się, aby wszędzie brać wózek mimo iż więcej idzie niż jeździ w nim
Cena zrobiła swoje ;)

Strona 1 z 1