Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kamilwojtas

Laptop do 2500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

1.Ile chcesz przeznaczyć na laptopa? Do 2500 zł

2.Wielkość matrycy? Obojetnie

3. Do czego będzie wykorzystywany? Do programu CAD Solid Edge- jest to program CAD służący do projektowania np.części maszyn.

4.Czy musi byc z systemem? Nie

5. Czy zwracasz uwagę na wykonanie oraz kulturę pracy(głośność/temperatury)? Nie

6. Dodatkowe uwagi (np. preferowany rodzaj matrycy) Chodzi głownie o to by dosyć dynamicznie chodziły mi programy CAD, głównie Solid Edge. Fajnie jeszcze jak był by dysk SSD ale nie konieczny

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Problem z tym jest taki, że nie da się zrobić tak ambitnej gry na zwykłego Switcha trzeba czekać na dwójkę.
    • Powitać, Chciałbym wydrukować jeden projekt na drukarce 3D (w zasadzie jeden, ale w dwóch wersjach). Może ktoś z forumowiczów ogarnia takie tematy i mógłby się zając realizacją tego zadania? Wiem, na allegro itp. można znaleźć podobne usługi - ale jak mam dać zarobić alledrogo a forumowiczowi - wolę forumowiczowi. Jeśli ktoś byłby chętny zrealizować takie zlecenie - proszę o PW.
    • Hej, mój poczciwy pocophone f1 to już nie to samo co na początku, więc czas na zmianę telefonu. Myślę, o iphonie w sumie ze względu na pracę (przyda się do testowania) i fakt, że mogę kupić na firmę (więc -23% :D). Nigdy wcześniej nie miałem IOSa więc nie jestem do końca przekonany, czy mi podejdzie no ale jak nie kupię chociaż ten raz to się nigdy nie dowiem, bo w benchmarki których i tak nie widać i czuć nie wierzę (wybaczcie, ale nie chcę tutaj rozpoczynać wojny..).  Więc pytanie z tematu - warto czekać na 16-tke, czy kupować 15-tkę? A może nawet i 14-tke? Jak to jest z tymi bateriami? Trzeba dmuchać i chuchać? Jeśli chodzi o pocophone to nigdy mnie nie interesowało jak długo ładowałem, przy ilu %-tach to robiłem itp i chcę żeby tak zostało. 5 lat telefon a nadal bateria spokojnie wytrzyma ponad 24h przy normalnym uzytkowaniu. Nie mam zamiaru pilnować i skakać nad telefonem, aby czasem baterii nie zepsuć, a wiem że te iphone mają jakieś jazdy z tym. Jak z przegrzewaniem się tych telefonów? Wiem, że był problem i niby apple miało to fixnąć, ale znając życie zmniejszyli taktowanie procka (więc w teorii nie jest to już to samo co w ofercie) i tyle.  Dzięki za pomoc.
    • 1.) PS4 sprzedalo sie w 117mln egzemplarzy, PS5 do tej pory 48mln. To jest roznica na poziomie 56%. Rynek sie zmienia, gracze sa coraz bardziej swiadomi jak i na czym chca grac, ile zamierzasz tkwic w dawno wygaslej wojence PS vs. X?  2.) Po raz kolejny powtarzam, wydanie gry na platforme posiadajaca najwieksza baze graczy na swiecie zwiekszyloby jej sprzedaz. Jak mozna w ogole probowac podwazyc ten fakt?  3.) Zelda Breath 31mln, Zelda TOTK 19mln, Persona 5 19mln, Pokemon Scarlet Violet 24mln, Nioh2 7mln, NieR Automata 7,5mln, Kingdom Hearts3 7mln, Fire Emblem Three Houses 4mln, dalej nie chce mi sie szukac, wujek google wita.   
    • No...muszę cofnąć swoją opinię na temat jazdy na rowerze aero z wysokim profilem kół w mocnym wietrze. Jest akceptowalnie...do pewnego poziomu prędkości wiatru. Jak wieje mocno, to się zaczynają dziać cuda niewidziane przy jeździe na rowerze klasycznym, z niskim profilem kół. Mimo dużej masy ciała, zrzuconego w dół mostka, przeniesienia ciężaru na przód, w mocnym wietrze albo nie jestem w ogóle w stanie bezpiecznie jechać, albo jadę ledwo ledwo, całą uwagę skupiając na negocjowaniu kierunku.  Jedyne co mogę pozytywnego napisać to to, że płaski rower + wysokie koła=efekt stabilizacji, przez co nie ma szarpania się. Ale za to jest uczucie że przód roweru zaraz się podniesie i koło sobie odleci niczym jakieś frisbee. Strach normalnie. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...